Šventojiškiai su Savivaldybės administracijos vadovais aptarė gyvenvietės aktualijas

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012-04-05
Peržiūrėta
836
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šventojiškiai su Savivaldybės administracijos vadovais aptarė gyvenvietės aktualijas

Trečiadienį Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė bei pavaduotojas Bronius Martinkus susitiko su šventojiškiais bei, kartu su Šventosios seniūnu Eugenijumi Čilinsku ir UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktoriumi Konstantinu Skierumi, aptarė vietos gyventojams aktualias problemas.

Šventojiškiai susitikimo metu informuoti apie miesto Tarybos patvirtintą Vietos bendruomenių savivaldos 2012 metų programos lėšų vietos bendruomenių sprendimams įgyvendinti skyrimo ir naudojimo tvarką. Sprendimus dėl lėšų panaudojimo turės priimti vietos bendruomenių taryba, sudaryta iš seniūnaitijų teritorijų gyventojų, jų atstovų, šiose teritorijose veikiančių bendruomeninių organizacijų, religinių bendruomenių ir bendrijų bei kitų nevyriausybinių organizacijų atstovų. Šią Tarybą šventojiškiai turės išsirinkti balandžio pabaigoje.

Kalbėdamas apie planuojamus miesto tvarkymo darbus, K. Skierus vietos gyventojus informavo, jog komunalininkai, be kasmet atliekamų darbų, šiemet Šventąją papuoš naujais gėlynais – birželio viduryje įrengs 3 gėlių medžius bei dekoratyvinį laivą. „Palangos komunalinio ūkio“ direktorius taip pat atkreipė dėmesį į pavasarį išryškėjusią problemą – rudens ir žiemos audrų metu smarkiai užpustytas kopas. „Visi mediniai takai užnešti smėliu, tad juos reikės kloti iš naujo. Visos papildomos lėšos bus skirtos šioms reikmėms“, – sakė K. Skierus. 

Gyventojus domino ir kokias Šventosios gatves šiemet planuojama tvarkyti, išsakytas pageidavimas, jog viena iš tvarkomų turėtų būti Šventosios gatvė. Ją, susirinkusiųjų nuomone, reikia tinkamai apšviesti, jei būtų galimybių – įrengti šaligatvį bei nutiesti dviračių taką. Savivaldybės vadovai informavo, kad šiemet tam lėšų nėra numatyta.

Labiau apšviesti, pasak šventojiškių, reikia ir Miško taką. Tam, kaip atkreipė dėmesį A. Kilijonienė, šiemet yra numatyta 50 tūkst. litų. Savivaldybės administracijos direktorė gyventojus taip pat informavo, jog šiais metais planuojama pagal specialią technologiją išasfaltuoti Kalgraužių gatvę, parengti Jūros gatvės rekonstrukcijos techninį projektą.

Susitikimo metu šventojiškiai kėlė apleistų pastatų bei teritorijų klausimą, taip pat išsakė pageidavimą sutvarkyti prie Šventosios bažnyčios esantį miškelį. Susirinkusieji informuoti, jog šiukšlės šioje teritorijoje bus surinktos švarinimosi akcijos metu, o dėl galimybės išretinti čia augančius krūmus seniūnas E. Čilinskas kreipsis į Kretingos miškų urėdiją, kadangi šis miškelis priklauso ne miesto Savivaldybei.

Vietos gyventojai taip pat teiravosi, ar Šventosios centre šiais metais bus įrengti atrakcionai, klausta, ar bus apmokestintas įvažiavimas į Šventąją, ar bus mokamas stovėjimas Šventosios gatvėse, kaip apskritai bus sprendžiama automobilių statymo problema miesto centre. Išsakytas ir pageidavimas – prieš kurortinio sezono atidarymą susitikti su miesto vadovais bei aptarti 2013 metams planuojamą taikyti žemės mokesčio skaičiavimo tvarką. 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Sausio 13-ąją, Laisvės gynėjų dieną, Palangos miesto savivaldybė tradiciškai prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“ bei languose dešimčiai minučių įžiebė tautos vienybę ir atminimą simbolizuojančias žvakutes.


Savivaldybė, reaguodama į Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimus ir į ekstremalią padėtį dėl koronaviruso pandemijos pasaulyje, siekia saugiai organizuoti interesantų aptarnavimą.


Vakar, rugsėjo 10-ąją, mirė Rolandas Rumšas, žinomas pajūrio visuomenininkas, politikas, buvęs Palangos miesto savivaldybės administracijos direktorius, UAB „Solvitera“ direktorius. Jis buvo Lietuvos Socialdemokratinės Darbo partijos rinkimų į Seimą daugiamandatėje apygardoje sąraše.


Mes, Kunigiškių rinkėjai bei gyventojai, sausį apklausos būdu dalyvavome Kunigiškių seniūnaičio rinkimuose. Rinkimai buvo laikomi įvykę, teisėti, nusižengimų nenustatyta.


Artėja pirmasis naujos kadencijos savivaldybės tarybos posėdis, kuris įvyks balandžio 14 dieną 9 valandą Kurhauzo salėje. Pirmąjame posėdyje, kaip numato Vietos savivaldos įstatymas, meras Tarybai teiks ateinančius ketverius metus dirbsiančio mero pavaduotojo ir savivaldybės administracijos direktoriaus kandidatūras.


Balandžio 11 d. pavakarę Šventosios pagrindinės mokyklos salėje buvo organizuotas vietos bendruomenės pasitarimas dėl Bendruomenės tarybos rinkimo ir kitų klausimų. Tuo pačiu susitikti su vietos gyventojais atvyko Klaipėdos aps. VPK Palangos miesto policijos komisariato viršininkas A. Katkauskas, Viešosios policijos skyriaus viršininkas G. Pocevičius, Prevencijos...


Šventojiškiai su Savivaldybės administracijos vadovais aptarė gyvenvietės aktualijas

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 04 05 | Rubrika: Miestas

Trečiadienį Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė bei pavaduotojas Bronius Martinkus susitiko su šventojiškiais bei, kartu su Šventosios seniūnu Eugenijumi Čilinsku ir UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktoriumi Konstantinu Skierumi, aptarė vietos gyventojams aktualias problemas.


Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT) paskelbė Palangos miesto savivaldybės administracijos 2008-2011 metais vykdytų viešųjų pirkimų tikrinimo ataskaitą. Iš viso patikrinta 12 pirkimų, už daugiau nei 7,5 mln. litų sumą. Tarnyba užfiksavo grubius pažeidimus daugelyje jų. Meras Šarūnas Vaitkus pastebi, kad visi pažeidimai buvo padaryti pirkimus vykdant buvusiai savivaldybės...


Meras Š. Vaitkus ir administracijos direktorė A. Kilijonienė lankėsi Vilniuje

Jurgita Vanagė, Palangos savivaldybės mero patarėja, 2011 07 11 | Rubrika: Miestas

Penktadienį meras Šarūnas Vaitkus ir Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė lankėsi Vilniuje. Palangos savivaldybės vadovai kartu su Seimo nariu Pranu Žeimiu ryte susitiko su Premjeru Andriumi Kubiliumi, Ministro Pirmininko kancleriu Deividu Matulioniu bei patarėju Algirdu Šakaliu ir aptarė kurortui aktualius klausimus, kuriuos Vyriausybės nariai ketina svarstyti...


Metų pradžioje paskelbtos Palangos savivaldybės Kontrolės ir Audito tarnybos ataskaitos dėl vietinės rinkliavos už automobilių stovėjimą apmokestintose vietose, biudžeto vykdymo finansinio teisėtumo ir rinkliavos už išorinę reklamą rinkimo atskleidė daug įvairių pažeidimų. „Palangos tiltas“ paprašė juos pakomentuoti savivaldybės kontrolierę Eleną Kuznecovą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius