Tarybos posėdis neužtruko

Aistas MENDEIKA, 2009-04-09
Peržiūrėta
1314
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Be ypatingų ginčų, beveik vienbalsiai nuspręsta pritarti sprendimų projektams „Dėl Palangos miesto savivaldybės 2009 metų švietimo programos (Nr.90) pakeitimo“, Dėl Palangos miesto savivaldybės mokinio krepšelio lėšų paskirstymo, perskirstymo, nepanaudotų lėšų naudojimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, „Dėl gyvenamųjų patalpų Sodų g. 36-38 privatizavimo (pardavimo) lengvatinėmis sąlygomis“, „Dėl balsavimo viešosios įstaigos Klaipėdos jūrininkų ligoninės visuotiniame dalininkų susirinkime“, „Dėl Palangos miesto globos namų 2008 metų veiklos ataskaitos“, „Dėl Palangos miesto socialinių paslaugų tarnybos 2008 metų veiklos ataskaitos“, „Dėl Palangos miesto savivaldybės administracijos 2008 metų finansų kontrolės būklės ataskaitos“ bei „Dėl Tarybos 2008 m. gruodžio 30 d. sprendimo Nr. T2-345 pakeitimo“.

Sprendimo projektą, pasiūlius Tėvynės sąjungos frakcijos atstovui Šarūnui Vaitkui, nuspręsta iš darbotvarkės išbraukti. Tarybos narys savo pasiūlymą motyvavo tuo, kad praėjusią savaitę įvykusio Ekonomikos ir finansų komiteto sprendimas yra neteisėtas, nes nebuvo kvorumo. Svarstant komitete klausimą dėl Palangos pirminės asmens sveikatos priežiūros centro audito, komiteto pirmininkas Remigijus Alvydas Kirstukas nusprendė nusišalinti. Mat Vyriausioji etikos komisija dar nėra pateikusi savo išvadų, ar R.A.Kirstukas bei Tarybos narė S.Kulikauskienė pažeidė privačių interesų derinimo nuostatas. Dėl tokio komiteto pirmininko sprendimo posėdyje neliko kvorumo, nes iš penkių narių dalyvavo tik trys.

Pradėjus svarstyti sprendimo proketą „Dėl Palangos miesto garbės piliečio vardo suteikimo nuostatų patvirtinimo“ paaiškėjo, kad komitetų pasiūlyti pataisymai užima daugiau vietos nei patys nuostatai. Net ir posėdyje atsirado norinčių pasiūlyti jų dar daugiau. Todėl nuspręsta šį sprendimo projektą palikti svarstyti vėlesniame posėdyje.

Palyginus su kitais svarstymais, ilgiausiai užtruko diskusijos dėl balsavimo UAB „Klevas“, kurios vienintelė akcininkė yra Palangos miesto savivaldybė, neeiliniame visuotiniame akcininkų susirinkime. Siūlyta pritarti, kad būtų galima iš bendrovės indėlio banke paimti 118 tūkst. litų ir už šiuos pinigus nupirkti parkomatus, vėliau juos išnuomojant Rinkliavų centrui. Tarybos nariui Dainiui Želviui kilo įtarimas, kad taip bus pakenkta įmonei, o tai jau prieštarauja įstatymams. Pasak sprendimą projektą pristačiusio Savivaldybės administracijos direktoriaus Valerijaus Kuznecovo, jokio pakenkimo nebus, nes bendrovė už parkomatų nuomą susigrąžinsianti skirtumą. Tačiau D.Želviui vis dėlto buvo keista, kad reikalingos tokios sudėtingos procedūros – viena įmonė pasiima dalį indėlio, perka įrangą, nors jos įstatuose rinkliavų surinkimo funkcijos nenumatytos, išnuomoja parkomatus kitai, irgi Savivaldybės, įmonei... „Ar negalima šio reikalo sutvarkyti kaip nors paprasčiau?“ – klausė Tarybos narys.

Taip pat svarstytas sprendimo projektas „Dėl tarnybinių mobiliųjų telefonų naudojimo tvarkos nustatymo“. Pasak jį pristačiusios savivaldybės Biudžeto skyriaus bedėjos Reginos Garadauskienės, nustatyti naudojimosi mobiliojo ryšio limitai esą neviršijami, o jei kuris nors darbuotojas tai ir padaro, tai skirtumas išskaičiuojamas iš jo atlyginimo. Be to, Savivaldybės darbuotojams turimų telefonų trūksta, todėl pasiūlyta skirti jų daugiau, nes atsirado naujų skyrių.

Meras Vytautas Stalmokas Tarybos narius patikino, kad kuo greičiau bus skelbiamas konkursas dėl vieno mobiliojo ryšio operatoriaus pasirinkimo.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 13 straipsnio 6 dalimi, 20 straipsnio 2 dalies 1 punktu, Palangos miesto savivaldybės tarybos veiklos reglamento, patvirtinto Palangos miesto savivaldybės tarybos 2020 m. lapkričio 4 d. sprendimo Nr. T2-217 „Dėl Palangos miesto savivaldybės tarybos veiklos reglamento tvirtinimo“ 1 punktu (su vėlesniais pakeitimais), 34 ir...


Vadovaudamosi Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro įsakymu dėl ambulatorinių slaugos paslaugų namuose teikimo bei naujais reikalavimais Palangos miesto pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigos (toliau – ASPĮ) nuo 2022 m. sausio 3 d.  pradėjo teikti slaugos paslaugas namuose su nauja komanda, kurią sudaro 2 slaugytojai, 2 slaugytojo padėjėjai, kineziterapeutas. Palangos...


Savivaldybė antradienį, spalio 26 d., pranešė, kad mirė buvęs Palangos miesto savivaldybės tarybos narys Vincas Nesteckis. „Savivaldybė reiškia nuoširdžią užuojautą jo šeimai ir artimiesiems. Sunkią netekties valandą telydi jus paguoda ir dvasios stiprybė,"  sako Palangos miesto savivaldybė.


Palangos miesto savivaldybės tarybos narė Svetlana Grigorian nepažeidė iki 2019-12-31 galiojusio Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti. Tokį sprendimą vienbalsiai priėmė Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK).


Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pradėjo tyrimą dėl buvusio Palangos miesto savivaldybės tarybos nario Aleksandro Jokūbausko elgesį. Bus aiškinamasi, ar jis, nustojęs eiti minėtąsias pareigas, nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo draudimo atstovauti.  


Penktadienį, rugsėjo 6 d., Palangoje susirinko šalies miestus tvarkančių įmonių atstovai – kurorte vyko Lietuvos savivaldybių komunalinių įmonių asociacijos (SKIA) tarybos posėdis, kurio metu buvo aptariami šalies komunalininkams aktualiausi klausimai. „Palangos komunalinis ūkis“ šios asociacijos veikloje dalyvauja dar tik pirmus metus, tad ir SKIA...


Paskutiniąją lapkričio dieną vykęs Palangos miesto savivaldybės tarybos 36-asis posėdis, kurio darbotvarkėje buvo 27 klausimai, ko gero, būtų pasibaigęs dar iki pirmosios kavos pertraukėlės ryte, jei ne arši diskusija, įsiplieskusi svarstant dešimtąjį  klausimą – dėl Palangos miesto savivaldybės bendruomenės sveikatos tarybos sudėties. Diskutuota aistringai, bet...


Kreipimasis į Palangos miesto savivaldybės tarybos narius  9

Rimantas Germanas UAB „Litesko“ komercijos direktorius, 2013 06 06 | Rubrika: Miestas

Situacija Palangos šilumos ūkyje, o taip pat miesto savivaldybės ir „Litesko“ santykiai pasiekė ribą, kuomet nebeužtenka pasisiuntinėti raštais vieni kitiems. Turime labai rimtą situaciją, didžiulę problemą, kuri kaupėsi ne vieną mėnesį ir pasiekė kulminaciją. Apie tai ir noriu pasisakyti.


Pirmasis tarybos posėdis - sklandus farsas

Alvydas Ziabkus, "Lietuvos ryto" apžvalgininkas, 2011 04 17 | Rubrika: Miestas

Darbą pradėjusi naujos kadencijos Palangos miesto taryba jokių staigmenų nepateikė. Nepaisant sklandžiusių gandų apie kai kurių valdančiosios koalicijos sutartį pasirašiusių partijų užkulisines derybas su mažumoje likusiais trijų partijų atstovais, kaip ir buvo žadėta beveik prieš pusantro mėnesio, miesto meru išrinktas konservatorius Šarūnas Vaitkus, o jo pavaduotoju - liberalų ir...


Tarybos posėdis neužtruko

Aistas MENDEIKA, 2009 04 09 | Rubrika: Miestas

Vakar įvykęs Palangos miesto savivaldybės Tarybos posėdis truko rekordiškai trumpai – mažiau nei pusantros valandos. Tad Tarybos nariams numatytoji pertraukėlė ne tik prasidėjo anksčiau, bet ir nebeturėjo pabaigos. Tačiau visi numatyti sprendimų projektai, išskyrus projektą „Dėl viešosios įstaigos Palangos pirminės asmens sveikatos priežiūros centro audito“, kuris iš darbotvarkės išbrauktas...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius