Tik suaugusiems skirtą šventojiškio režisieriaus erotinį filmą „Tu mano deimantas“ užtvindė pagyrimai

Palangos tiltas, 2023-02-07
Peržiūrėta
2188
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Tik suaugusiems skirtą šventojiškio režisieriaus erotinį filmą „Tu mano deimantas“ užtvindė pagyrimai

Neseniai Lietuvos kino teatruose pasirodė naujas lietuviškas filmas „Tu mano deimantas” (režisierius – Šventojoje gyvenantis Ruslanas Abdulajevas), skirtas tik suaugusiems. Filmas jau spėjo sulaukti daug gerų atsiliepimų ir nustebino žiūrovus eksperimentiniu žanru. Nors tai kriminalinis trileris su daug erotinių scenų, žiūrovams jis labiausiai įsiminė kaip juodo humoro komedija. 

Filmas pasižymi ne tik neįprastu žanrų deriniu lietuviškame kine, bet ir netradiciniu marketingu. Filmą gaminusi ir platinanti prodiuserinė kompanija „Maobori production” kartu su rėmėjais, šio filmo žiūrovams paruošė malonių staigmenų. Viena jų – laimingosios vietos. Apsilankiusieji filme „Tu mano deimantas“ turi galimybę, laimėti prizų skirtų suaugusiems. O pagrindinis prizas vienam iš žiūrovų, kuris bus išrinktas pasibaigus filmo rodymui kino teatruose – savaitgalio poilsis dviem viename Birštono SPA. 

„Maobori production“ prodiuserė Eglė Adomavičiūtė juokauja, jog tai gali atrodyti kaip žiūrovų papirkinėjimas, kad žmonės eitų į kino teatrus pažiūrėti filmo, tačiau iš tikrųjų tikslas kitoks – plačiau atverti duris žiūrovams į kino pasaulį, įtraukiant juos į procesą.

„Maobori production“ prasitarė, jog kitame projekte žiūrovų įtraukimas tik intensyvės, nes siekiama, kad žmonės galėtų matyti ne tik galutinį produktą, bet ir įsitrauktų į filmo kūrimo užkulisių stebėjimą. 

„Žiūrovo norai mums yra svarbiausias kriterijus, dėl to norime kuo geriau juos pažinti,“ – sako prodiuserė E. Adomavičiūtė.

Pagal pranešimą spaudai

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Rugpjūčio 3, 10 ir 17 dienomis (ketvirtadieniais) 15.30 val. Palangos viešosios bibliotekos renginių salėje vyks popieriaus karpinių vaikams ir suaugusiems edukacijos.


Naujai susikūrusi lietuviška kino prodiuserinė kompanija „Maobori production" žiemą išleido debiutinį filmą, kuris pagarsėjo kaip vienas kontraversiškiausių lietuviškų filmų. 


Balandžio 25 d. (antradienį) 17 val. Palangos viešojoje bibliotekoje Benas Bėrantas debiutuos trumposios prozos istorijų rinkiniu suaugusiems skaitytojams „Pirštų galiukais".


Neseniai Lietuvos kino teatruose pasirodė naujas lietuviškas filmas „Tu mano deimantas” (režisierius – Šventojoje gyvenantis Ruslanas Abdulajevas), skirtas tik suaugusiems.


Netrukus kino teatruose pasirodys naujas lietuviškas filmas „Tu mano deimantas“, kurio kūrėjai, gyvenantys Palangoje, Lietuvos kino užkulisiuose jau spėjo skandalingai pagarsėti kaip „išsišokėliai“.


Rugpjūčio 12 d. (penktadienį) 16 val. Palangos viešojoje bibliotekoje (renginių salė, III a.) ukrainietė dailininkė Natalija Didenko maloniai kviečia į popieriaus karpinių edukaciją vaikams ir suaugusiems.


Šiomis dienomis viešojoje erdvėje girdisi vis daugiau nerimo dėl rusakalbių vaikų žeminimo, įžeidinėjimų, prieš juos nukreiptos agresijos ir kaltinimų, susijusių su įvykiais Ukrainoje. Labai svarbu, kad nei vienas suaugęs neliktų abejingas tokioms patyčioms ir nedelsdamas jas stabdytų. Paramos vaikams centro psichologai rekomenduoja, kaip derėtų elgtis suaugusiems. 


Vilniaus apygardos administracinis teismas, išnagrinėjęs pareiškėjos Palangos miesto savivaldybės administracijos skundą, nusprendė sumažinti jai Konkurencijos tarybos skirtą baudą nuo 33 750 iki 22 500 eurų.


Palangos kurorto muziejus prisijungia prie Lietuvoje lapkričio 15–21 dienomis vykstančios Suaugusiųjų mokymosi savaitės surengdamas seminarą suaugusiems „Kaip rūpintis savo psichine sveikata“.


Pradinės mokyklos ketvirtokai įgarsino filmą

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 04 09 | Rubrika: Miestas

Praėjusį ketvirtadienį Palangos pradinėje mokykloje vėl atgimė garsios rašytojos Astridos Lindgren kūryba. Populiarių knygų personažai ėmė ir atgijo mokyklos salėje. Ketvirtos „Ryto“ klasės vaikai suteikė galimybę susirinkusiems draugams pasigrožėti sukurtais personažais bei pasižiūrėti jų pačių įgarsintą filmą „Ronja plėšiko duktė“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius