„Užteks tylėti” palangiškių nenutildė

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2011-12-01
Peržiūrėta
156
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Užteks tylėti” palangiškių nenutildė

Į Lietuvos moksleivių sąjungos Palangos skyriaus inicijuotą pasaulinės AIDS dienos minėjimo akciją „Užteks tylėti” palangiškiai neskubėjo. Gruodžio 1 dieną, 16 valanadą Palangos centrinėje miesto aikštėje vykęs renginys žadėjo daug triukšmo. Gyventojai buvo raginami atsinešti viską, kas keltų garsą – švilpukus, būgnus, triukšmalazdes – tačiau būgnas tebuvo vienas.

„Galbūt miestiečiai į akciją nesusirinko dėl šaltoko oro, vėlyvo meto“, – žmonių vangumą bandė paaiškinti organizatoriai.

Pasaulinės AIDS dienos minėjimas vyko daugelyje šalies miestų. Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro duomenimis, iki šių metų lapkričio 30 dienos ŽIV Lietuvoje buvo nustatytas 1867 asmenims. Iš jų – 1546 vyrams ir 321 moteriai. Per 11 šių metų mėnesių išaiškinti 133 nauji ŽIV infekcijos atvejai. Dauguma – vyrams (107), 26 – moterims. 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite


Iš Londono į Palangą atsikėlusi (gimė ir augo Šiauliuose) gyventi Oksana Morar jau spėjo pamilti mūsų visų kurortą. „Myliu jūrą ir savo laisvę čia“, – šypteli pašnekovė. Ji neslepia esanti netradicinės seksualinės orientacijos, lesbietė. Tokiu prisipažinimu jau vargiai ką nors šiandien nustebinsi. „Man niekad nebuvo būtinybės...2015 metų gruodžio mėnesį „Palangos tiltas“ rašė apie dvi palangiškes, kurios nepasidalija bendra kapaviete. Teisminiai ginčai per pusmetį tik įgavo dar didesnį pagreitį – kaip ir rietenos bei kaltinimai vieni kitiems. Kapinių byloje atsakove esanti palangiškė Jovita Jašinskienė kreipėsi į redakciją, nes teigė, kad negalinti tylėti: „Tokios...


„Užteks tylėti” palangiškių nenutildė

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2011 12 01 | Rubrika: Sveikata

Į Lietuvos moksleivių sąjungos Palangos skyriaus inicijuotą pasaulinės AIDS dienos minėjimo akciją „Užteks tylėti” palangiškiai neskubėjo. Gruodžio 1 dieną, 16 valanadą Palangos centrinėje miesto aikštėje vykęs renginys žadėjo daug triukšmo. Gyventojai buvo raginami atsinešti viską, kas keltų garsą – švilpukus, būgnus, triukšmalazdes...


Kaip sustabdyti klimato kaitą? Kaip tinkamai naudotis gamtos resursus, kad jų nepritrūktų mūsų vaikams? Ar užteks ateinančioms kartoms svarbiausio žemėje gyvybės šaltinio – vandens?


Koalicijos programa verčia dirbti, o ne plepėti

Alvydas ZIABKUS, „Lietuvos ryto“ apžvalgininkas, 2011 04 04 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto savivaldybės taryboje – dar neregėtas rekordas. Užvakar vykusiame posėdyje 45 klausimų nagrinėjimui tarybos nariams neprireikė nė pustrečios valandos.  Vienam klausimui taryba vidutiniškai užtrukdavo kiek daugiau nei tris minutes. Vos prieš kelis mėnesius sunku būtų įsivaizduoti, kad tokiai gausiai darbotvarkei užteks vienos darbo dienos.


Palangos miesto tarybos sprendimas rengti  žemės sklypo Jūratės g.24 ir žemės sklypų prie  daugiabučių namų Jūratės g.26 ir 28 detalųjį planą, kuriuo numatoma keisti Palangos miesto centrinės dalies detaliojo plano sprendinius ir planuojamojoje teritorijoje, esant galimybei prie sklypo Jūratės g.24 prijungti du arus laisvos valstybinės žemės, suneramino gyventojus. Kaip „Palangos...


Ar tarybai užteks ryžto prekybą alkoholiu suvaržyti iš esmės?

Alvydas ZIABKUS, “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2010 09 06 | Rubrika: Miestas

Rugsėjo 1-osios dienos popietę mokslų pradžią švenčiantys Palangos vyresniųjų klasių mokiniai J.Basanavičiaus gatve traukė link jūros tilto nešini šampano ir rimtesnių alkoholinių gėrimų buteliais. Iš kur jie gavo pirkti svaigiųjų gėrimų, jei rugsėjo pirmą dieną prekyba alkoholiu visoje šalyje yra uždrausta? Toje pačioje J.Basanavičiaus gatvėje veikia barui prilyginta alkoholio...


Į  laikraščio „Palangos tiltas“ redakciją kreipėsi palangiškė, kuri sakė negalinti tylėti dėl UAB „Litesko“ skaičiuojamo mokesčio už vonios „gyvatuką“. Pasak miestelėnės, sąskaitos už vasaros mėnesius daugeliui kelia šoką. Kaip užsimokėti iš tų gaunamų varganų kelių šimtų litų?


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius