Veido valymo priemonės: ką pravartu žinoti apie jų sudėtį?

Palangos tiltas, 2020-11-25
Peržiūrėta
141
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Veido valymo priemonės: ką pravartu žinoti apie jų sudėtį?

Norint užtikrinti tinkamą veido odos priežiūrą, teks kokybiškai įgyvendinti ir tam tikrus etapus: valymą, šveitimą, drėkinimą bei maitinimą. Kiekvienas iš jų yra savaip svarbus, o kad, galėtumėte užtikrinti geriausius rezultatus, verta rinktis ir tam skirtas priemones. Veido valymo priemonės – taip pat ne išimtis. Šiandien jų galite įsigyti visose veido bei plaukų priežiūros priemonių parduotuvėse. Tačiau geriausius sprendimus pavyks priimti tik tuo atveju, jei žinosite ir itin svarbias detales, susijusias su šių priemonių sudedamosios dalimis.

Be sulfatų ir parabenų
Nors šiandien ypač didelį pasirinkimą sudaro veido valymo priemonės, kurių sudėtyje yra parabenų bei sulfatų, ir šie komponentai suteikia gaminiui papildų savybių, tikrai netrūksta priežasčių, kodėl reikėtų rinktis jų neturinčius. Parabenai bei sulfatai kai kuriais atvejais tampa odos sudirginimo, paraudimo priežastimi. Taigi, pasirinkdami veido valymo priemones, kurių sudėtyje nėra šių komponentų, sukuria itin draugiškas sąlygas veido odai prižiūrėti.

Kokiais aliejais ar ekstraktais praturtinta?
Renkantis tokio pobūdžio priemones pravartu atkreipti dėmesį į tai, kokiais aliejais bei ekstraktais jos yra praturtintos. Štai, pavyzdžiui, prausikliai ar valikliai, kurių sudėtyje yra arbatmedžio ar nimbamedžio aliejų, pasižymi antiseptinėmis savybėmis; gaminiai su levandų ar ramunėlių aliejais – priešuždegiminėmis bei raminančiomis savybėmis. Na, o, jei priemonė bus praturtinta alyvuogių, migdolų, persikų ar vynuogių kauliukų, avokadų aliejais, tai ji pamaitins ir sudrėkins jūsų odą.

Kas yra citokinai ir kuo naudingos jų turinčios veido valymo priemonės?
Kai kurios veido valymui skirtos priemonės savo sudėtyje turi ir citokinų, tačiau dažnas, išgirdęs neįprastą pavadinimą, dažniausiai nežino, kas tai yra ir kodėl vertėtų teikti pirmenybę jų turinčiai valymo priemonei. Taigi, belieka tik susipažinti – citokinais yra vadinami itin maži baltyminiai fragmentai, kurie reguliuoja odos ląstelių funkcijas, nustato odos problemas ir siunčia ląstelėms signalus, kad būtų susintetinti reikiami komponentai.

Kodėl verta rinktis veido odos valymo priemones, praturtintas deguonimi?
Dar vienas galimas pasirinkimas – veido odos valymo priemonės, kurios papildytos deguonimi. Ir tai taip pat yra puikus pasirinkimas dėl įvairių priežasčių: padidins energijos lygį ląstelėse, paskatina kolageno gamybą, suteiks odai skaistumo bei gaivumo.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Norint užtikrinti tinkamą veido odos priežiūrą, teks kokybiškai įgyvendinti ir tam tikrus etapus: valymą, šveitimą, drėkinimą bei maitinimą. Kiekvienas iš jų yra savaip svarbus, o kad, galėtumėte užtikrinti geriausius rezultatus, verta rinktis ir tam skirtas priemones. Veido valymo priemonės – taip pat ne išimtis. Šiandien jų galite įsigyti visose veido...


Jau šį sekmadienį vyksiantys naujojo Seimo rinkimai įeis į Palangos istoriją. Ne tik „kovido“, apsauginių veido, bet ir dėl rekordinio kandidatų į Seimą naujai suformuotoje Mėguvos rinkimų apygardoje skaičiaus. Jų – net 12. Atstovauti Palangai ir daliai Klaipėdos bei Kretingos rajonų siekia (pagal abėcėlę – aut.) Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio –...


Trečiadienį, kovo 15 d., Palangos miesto globos namus ir Palangos miesto socialinių paslaugų centrą pasiekė geradarių miestui padovanotos apsaugos priemonės – respiratoriai FF P2 bei rankų dezinfekavimo skystis.


Palangos paplūdimiuose – moderni smėlio valymo technika

"Palangos tilto" informacija, 2019 08 14 | Rubrika: Miestas

Palangos paplūdimiuose nuo rugpjūčio 14 d. triūsia nauja ir moderni smėlio valymo mašina „BeachTech Marina“. Ekonomiškai ir tyliai dirbanti savaeigė technika kol kas neturi analogo Baltijos jūros regione. Tokios technikos Palangai bei Šventajai labai trūko, nes anksčiau kurorto paplūdimiuose stambesnės atliekos buvo surenkamos rankiniu būdu. 


Kiekvieną mėnesį neteisingai suvedę PIN kodą, savo mokėjimo kortelę užblokuoja beveik 4,5 tūkst. klientų, rodo „Swedbank“ statistika. Banko specialistai primena, kad mokėjimo kortelės PIN kodas yra žinomas tik pačiam klientui, ir bankas tokių duomenų nesaugo. Tačiau netyčia užblokavus savo kortelę, su ja dar nebūtina atsisveikinti – atsiminus PIN kodą kortelę galima...


Skirtingos šalys visame pasaulyje įžengė į naujuosius metus, pristatydamos naujus įstatymus, taisykles ir pareigas. „The Guaridan“ pateikia keletą svarbiausių ir labiausiai intriguojančių.


2011 metų lapkritį sąžiningų žmonių išleistoje ir palangiškius šventai vienijančioje knygoje „Audra Lukauskytė“, 110 puslapyje, straipsnyje „Rūpėjo architektūrinis miesto veidas“ perskaitome ir 1977 metais Palangos miesto vyriausiuoju architektu dirbti pradėjusio Leono Laimučio Mardoso atsiminmus, iš kurių aišku, jog abu...


Šventosios uoste vyksta valymo darbai

Ugnė RAUDYTĖ, 2011 04 13 | Rubrika: Miestas

Šventosios uosto direktorė Airida Čėsnienė informavo, kad nuo balandžio pirmosios dienos prasidėjo uosto valymo darbai. Konkursą laimėjusi Latvijos kompanija „BGS“ jau kurį laiką valo Šventosios uostelio įplaukos kanalą. Iš viso planuojama iškasti per 66 tūkstančius kubinių metrų grunto. Jis nebus plukdomas į jūrą, o liks formuoti būsimo Šventosios uosto teritorijai. Nuo 20-30 centimetrų...


Vargu ar kas šiandien galėtų apkaltinti palangiškius labai teršiant Baltijos jūrą – neseniai pradėjo veikti šiuolaikiški, Europos Sąjungos aplinkosauginius reikalavimus atitinkantys rekonstruoti Palangos miesto buitinių nuotėkų biologinio valymo įrenginiai.


Nauji valymo įrenginiai

„Palangos tilto“ informacija, 2009 05 30 | Rubrika: Miestas

Būtingėje simboliškai atidaryti nauji Palangos nuotekų valymo įrenginiai. Pasak AB „Palangos vandenys“ direktoriaus Prano Madzajaus, apie 12 milijonų litų kainavę įrenginiai sėkmingai pakeis senuosius, kurie jau buvo beveik nebetinkami naudoti. Naujų valymo įrengimų statyba finansuota Europos Sąjungos bei mūsų šalies lėšomis.  


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius