Viena seniausių Palangos įmonių, UAB „Elektros instaliacijos“, užsakovų į didelius ir mažus neskirsto

Linas JEGELEVIČIUS, 2022-01-14
Peržiūrėta
2296
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Gedeminas Kuprys yra  UAB „Elektros instaliacijos“ direktorius
Gedeminas Kuprys yra UAB „Elektros instaliacijos“ direktorius

UAB „Elektros instaliacijos“, viena iš trijų seniausių Palangos miesto įmonių, per 30 veiklos metų matė ir šilto, ir šalto – net restruktūrizaciją, bet išgyveno ir sėkmingai tęsia savo veiklą – įrengia elektros instaliacijas.

„Mūsų įmonė – nedidelė, dirba penki elektros montuotojai, biure – trys žmonės. Bet man tai – privalumas, o dažnai ir klientui tai geriau. Prasčiau atliktas darbas didelėje įmonėje jai itin didelės žalos reputacijai gal ir nepadarys, o mes, mažesni, sau to jokiu būdu negalime leisti, ypač tokiame mažame mieste kaip Palanga“, – žurnalui „Lietuvos pajūris“ sakė Gedeminas Kuprys, UAB „Elektros instaliacijos“ direktorius.

Skirtingai nei didelės įmonės, „Elektros instaliacijos“ darbų ir užsakovų į didelius ir mažus neskirsto.

„Svarbiausia, kad jų būtų. Džiaugiuosi, kad esame vertinami – ir kurorte, ir už jo, net užsienyje“, – sakė G. Kuprys. 

Šiais metais UAB „Elektros instaliacijos“ elektros montavimo darbus atliko UAB „Vingės logistikos“ sandėliuose uostamiestyje – darbavosi juose tris mėnesius, viename naujame Palangos kvartale Klaipėdos plente. 

„UAB „Elektros instaliacijos“ atliko elektros montavimo darbus mūsų kavinėje „A-petit“ Plytų gatvėje. Esame labai patenkinti darbų kokybe. Bendrovės direktorius G. Kuprys buvo labai dėmesingas kiekvienam pageidavimui, juos įvykdė nepriekaištingai, laiku“, – „Lietuvos pajūriui“ sakė Gediminas Gečas, kavinės „A-petit“ savininkas.

„Viso statybų projekto metu „Elektros instaliacijos“ demonstruoja didelį profesionalumą. Su bendrove dirbti yra lengva, reaguoja į kiekvieną prašymą, rodo lankstumą ir geranoriškumą, užtikrina darbų kokybę, atvažiuoja į statybų objektą net savaitgaliais, jei tam yra poreikis“, – sakė Andrius Mikūta, estų statytojo UAB „Sorensen Invest“ atstovas Lietuvoje.

Estai stato poilsio namus Palangoje, Vanagupės gatvėje ir Klaipėdos plente. UAB „Elektros instaliacijos“ juose atlieka elektros montavimo darbus.

Prieš tai, taip pat kartu su estų investuotoju, Palangos bendrovė elektros montavimo darbus atliko dviejuose daugiabučiuose ir 11 privačių namų Palangoje.

„Elektros instaliacijos“ turi darbo patirties ir užsienyje – jos elektrikai elektros montavimo darbų atlikti vyko net į Italiją.

„Atliekame visus elektros montavimo darbus: nuo įvadų įvedimo iki lempučių įsukimo, – sako G. Kuprys. – Mūsų darbai dažnai – etapiški. Tai reiškia, kad mums atlikus elektros instaliavimo darbus, savuosius atlieka statybininkai, o po jų – vėl mes. Pramoniniuose objektuose – kitaip: ateini, atlieki visus savo srities darbus ir išeini.“

Verslininkui glosto širdį, kad įmonė per 30 savo veiklos metų ženkliai prisidėjo prie didžiausio šalies kurorto, Palangos, infrastruktūros aplinkos gerinimo.

„Išties, esame daug kur čia pasidarbavę. Elektros montavimo darbus atlikome keliuose senuose, žinomuose kurorto viešbučiuose, pavyzdžiui, „Palangos vėtroje“. Tai buvo vienas pirmųjų mūsų darbų, dar 1990-ųjų pradžioje. Esame apšvietę daug Palangos gatvių, Meilės alėją, net patį Palangos tiltą jį rekonstruojant“, – pasakojo G. Kuprys.

Anot jo, tokie reikšmingi darbai – pasitikėjimo ženklas. 

Verslininkas neslepia, kad vykdydami viešuosius pirkimus, didieji užsakovai neretai į juos įrašo didelėms elektros instaliavimo įmonėms palankias sąlygas.

„Nors jų kvalifikacija yra ne mažesnė nei didelių įmonių. Be tai skatina mus veikti aktyviau, išradingiau. Mūsų įmonė turi savo užsakovų ratą – ypač privačiame sektoriuje. Džiaugiamės, kai nauji klientai mus susiranda per buvusius mūsų klientus. Vadinasi, pasitiki mumis ir esame reikalingi“, – sakė G. Kuprys, kuris sėkmingai tęsia savo tėvo Vytauto įkurtą verslą.

Tėvas ir sūnus įmonėje darbuojasi petys į petį.

„Elektros instaliacijos“ ne tik įveda elektrą, bet ir prižiūri elektros tinklus. Tarp tokių įmonės klientų – kai kurios Palangos mokyklos, lopšeliai-darželiai, Sondros Kulikauskienės šeimos centras, kurorto verslo įmonės.

G. Kuprys įsitikinęs, kad darbo įmonei nestigs ir naujaisiais metais.

„Palanga – ant bangos: vyksta daug statybų. Verslo prasme, visas Klaipėdos regionas visada yra aktyvus – esame jau sutarę dėl elektros montavimo darbų su keliais užsakovais. Neabejoju, kad jų bus ir daugiau“, – įsitikinęs Gedeminas.

UAB „Elektros instaliacijos“ dabar yra įsikūrusi pastate Vytauto g. 85a, kuriame yra ir laikraščio „Palangos tiltas“ redakcija.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

UAB „Elektros instaliacijos“, viena iš trijų seniausių Palangos miesto įmonių, per 30 veiklos metų matė ir šilto, ir šalto – net restruktūrizaciją, bet išgyveno ir sėkmingai tęsia savo veiklą – įrengia elektros instaliacijas.


Kviečiame visus – šeimomis ir po vieną, mažus ir didelius – į jaukias žiemos popietes Advento  dirbtuvėse, įsikūrusiose Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejuje. Jose Kalėdų laukimą galėsime paversti stebuklingu!


2020 m. gegužės 7 d. Seimas priėmė Elektros energetikos įstatymo pataisas, kuriomis nuo 2021 m. iki 2023 m. pamažu bus atsisakoma mažmeninių elektros kainų reguliavimo gyventojams. Tai reiškia, kad visi gyventojai iki 2023 m. turės pasirinkti elektros tiekėją, mat iki šiol monopolinis tiekėjas buvo „Ignitis“, priklausantis valstybinei įmonei „Ignitis...


Šiandien „Palangos tilto“ redakcija sulaukė liūdnos žinios – mirė vienas seniausių miesto gyventojų, 103 metų Jurgis Kuzmickas.


Kiek Palangos mieste registruotų įmonių nukentėjo nuo COVID-19? Kiek iš jų paprašė laikinai atidėti mokestines prievoles?„Palangos tiltui“ tai komentuoja Klaipėdos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos viršininkas Audrius Morkūnas: "Šiuo metu neigiamą COVID-19 poveikį patyrusių įmonių, kurioms automatiškai taikomos VMI pagalbos...


Šį penktadienį Palangą užgrius dar viena ekstremali situacija – dauguma miestelėnų didžiąją dalį dienos neturės ne elektros, nei karšto vandens.


Įmonių vadovai prieš įstatymus yra atsakingi už apskaitos organizavimą, finansinių ataskaitų pateikimą, duomenų jose teisingumą, tačiau praktikoje retai iš tiesų žino, kokią informaciją transliuoja jų atskaitomybė. Tačiau palangiškė Rūta Ūsaitė-Duonielienė, UAB „Žinius“ direktorė, ketina pakeisti tokį požiūrį.


Jeigu pastatas apleistas ir neprižiūrimas, Viešosios tvarkos skyriaus skirtas baudas privalo mokėti visi – ir bankrutavusių įmonių turtą administruojantys bankroto administratoriai. O konkrečiai – administruojančių įmonių vadovai. Tokia neskundžiamos nutarties, kurią birželio 21 d. priėmė Klaipėdos apygardos teismas, esmė.


Kas ir kada prie kurhauzo sudegusios sienos pritvirtino elektros kabelinę spintą? Jos pakabinimas turėjo būti suderintas ne tik su VST, bet ir Palangos savivaldybės Komunalinio ūkio skyriumi, bet nei elektrikai, nei savivaldybės komunalininkai apie ją teigia nieko negirdėję. Kurhauzo bendrasavininkas Gediminas Jacka, dėl kibirkščiuojančios spintelės sustabdęs kurhauzo medinės dalies ardymo...


Lapkričio 22-ąją Palangos miesto lopšelis-darželis „Nykštukas“ ėmė švęsti savo, nors ir ne jubiliejinę, tačiau išties garbingą sukaktį. Darželis jau suskaičiavo 38 metus, per kuriuos išleista į gyvenimą daugybę „nykštukiečių“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius