Visureigiai taškė purvą

Aistas MENDEIKA, 2009-08-06
Peržiūrėta
95
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusį šeštadienį Vaineikių miške bei Kurmaičių karjere burzgė galingi varikliai, o iš po įspūdingai atrodančių visureigių rato tiško gausybė purvo ir drumzlino vandens. Šitokius vaizdus galėjo stebėti žiūrovai, susirinkę į visureigių varžybas, kurias surengė Palangos visureigių klubas „Gintarinis pajūris“.

 

Įvairių markių automobilių ekipažai, liaudiškai vadinami „džipininkais“, rungtyniavo „Turizmo“ ir „Reido“ klasėse. Sportininkai į pajūrio miškus atkeliavo iš Vilniaus, Kauno, Elektrėnų, Tauragės, Plungės, Šiaulių, Marijampolės, Pasvalio, Jonavos, Kretingos, Klaipėdos ir, žinoma, iš Palangos. Nors šiemet varžybos ir nebuvo vienu iš Lietuvos čempionato etapų, kaip pernai, kova pakankamai sudėtingose trasose vyko labai atkakli. Deja, ne visiems visureigiams pavyko „savo ratais“ pasiekti finišą. Galingi automobiliai, atrodo, nežinantys, ką reiškia žodis „įklimpti“, vis dėlto liko stovėti purvo klampynėse, „duso“ sklidinose vandens duobėse.

Nors ir pavargę, šeštadienio vakarą į vakaronę bei dainininko Kęstučio Jablonskio koncertą visi apie 40 visureigių ekipažai rinkosi linksmi ir nė kiek neliūdintys dėl sulūžusių automobilių ar per lėto važiavimo, o juo labiau dėl ne itin malonaus purvo. Juk asfaltas – tai ne jiems...

Sekmadienį, užkirtę kareiviškos sriubos su raugintais agurkais, visureigių ekipažų nariai su šeimomis nekantriai laukė varžybų rezultatų paskelbimo ir apdovanojimų. Pasak Palangos visureigių klubo „Gintarinis pajūris“ prezidento Algimanto Rimo, prizinis fondas buvo 3 tūkst. litų.

Sudėtingiausioje, daugiausiai ištvermės ir sugebėjimo reikalaujančioje „Reido“ klasėje pirmąją vietą iškovojo vilniečių Nerijaus Kaluževičiaus, Mariaus Kaluževičiaus, Gedimino Žilėno ir Aurimo Gedgaudo ekipažas, rungtyniavęs automobiliu „Daihatsu Rocky“. Antroji vieta atiteko tauragiškiams Kęstučiui Kaminskui, Dovydui Jasaičiui, Gabijui Kučinskui ir Raimundui Vasiliauskui („Isuzu Trooper“), o trečioji – pasvaliečiams Virginijui Grinevičiui, Zinai Grinevičienei, Arūnui Baltrulioniui ir Arūnui Tamulioniui (UAZ 469).

Gausiausioje „Turizmo“ klasėje sėkmė lydėjo palangiškius. Pirmąją vietą užėmė Arūnas Benetis ir Pimpa, važiavę automobiliu „Puch G“. Antrąją vietą iškovojo kauniečiai Žilviakas ir Raseinius (TLC 80), o trečiąją – tauragiškiai Žilvinas Urba ir Simonas Bauža („Mitsubishi Pajero“).

Visi varžybų dalyviai, organizatoriai nuoširdžius žodžius tarė visiems rėmėjams, o ypač Kretingos seniūnijos seniūnui Antanui Gedminui, Kretingos miškų urėdijos urėdui Antanui Baranauskui, Salantų regioninio parko direktoriui Modestui Šečkui.Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite


Imbarės karjere – itin kokybiško žvyro pasiūla

"Palangos tilto" informacija, 2015 05 04 | Rubrika: Miestas

Senajame Kretingos Imbarės žvyro-smėlio karjere vėl vyksta intensyvūs darbai – burzgia šiuolaikinė technika, o išgautas žvyras bei smėlis įvairiais kiekiais gabenamas į statybų vietas.


Praėjusią savaitę tėveliai bei jų atžalos sugūžėjo į Palangos moksleivių klubą, kuriame vyko šventinis – ataskaitinis Moksleivių klubo mokinių koncertas Motinos dienai. Moksleiviai parodė ne tik savo sugebėjimus šokių aikštelėje, tačiau ir dainavo bei grojo.


Lietuvos kultūros sostinei Palangai – gintarinis kurorto tautodailininkų Kurhauzas

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 02 11 | Rubrika: Miestas

Palangos – Lietuvos kultūros sostinės metus vietos tautodailininkai nusprendė pažymėti išskirtinai. Šia proga kurorto merui Šarūnui Vaitkui penktadienį įteiktas gintarinis paveikslas, kuriame vaizduojamas Kurhauzas.


Rytoj, prie jau dvyliktą kartą pamečiui rengiamų „Omnitel 1000 km lenktynių“ starto linijos išsirikiuos 44 komandos, šių varžybų dalyvės. Tai paaiškėjo trečiadienio vakarą, kai Palangoje baigė darbą lenktynių techninė komisija. Į Palangos stadioną susirinkę nekantriausi maratoninių lenktynių gerbėjai galėjo paganyti akis į lenktynininkų techniką, o vakar ji...


Penkiametis leukemija sergantis Julius Krylovas, kai jį Vilniaus universiteto vaikų ligoninės Onkohematologijos  skyriuje  bado skaudžiomis adatomis, kartais šaukia, kad geriau norėtų numirti. Jau pusantrų metų su kraujo vėžiu besigrumiančio berniuko istorijos sujaudintos Palangos moterų klubo LIONS moterys surengė kalėdinę gerumo akciją, kuriai skelbiant, kad surinkti pinigai...


Kalėdinė dovana vaikams – išvyka visureigiais

Rasa GEDVILAITĖ, 2009 12 09 | Rubrika: Miestas

Jau tradicija tapusi Visureigių klubo „4x4 Pajūris“ inicijuota išvyka praėjusį šeštadienį vėl nudžiugino Klaipėdos vaikų globos namų „Smiltelė“ auklėtinius. Artėjant šv. Kalėdoms juos pasitiko ne tik šventiškai nusiteikę visureigių aistruoliai, bet ir kartu atvykęs Kalėdų Senelis, nestokojęs geros nuotaikos ir dovanėlių.


Buvusios purvo gydyklos – miestui

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 11 21 | Rubrika: Miestas

Trečiadienį miesto vadovas Vytautas Stalmokas ir Administracijos direktorius Valerijus Kuznecovas lankėsi Vilniuje, Sveikatos apsaugos ministerijoje, kur pasirašytas valstybės turto, buvusių purvo gydyklų, perdavimo kurortui aktas.


Visureigiai taškė purvą

Aistas MENDEIKA, 2009 08 06 | Rubrika: Sveikata

Praėjusį šeštadienį Vaineikių miške bei Kurmaičių karjere burzgė galingi varikliai, o iš po įspūdingai atrodančių visureigių rato tiško gausybė purvo ir drumzlino vandens. Šitokius vaizdus galėjo stebėti žiūrovai, susirinkę į visureigių varžybas, kurias surengė Palangos visureigių klubas „Gintarinis pajūris“.


Medikamentai buvusiose purvo gydyklose

„Palangos tilto“ informacija, 2009 03 25 | Rubrika: Kriminalai

„Palangos tilto“ redakcijai pranešta, jog krūvos medikamentų mėtosi buvusiose garsiosiose purvo gydyklose, kurios šiuo metu apverktinos būklės. Nuvykus į gydyklų teritoriją, vaizdas išties šiurpinantis: įvairiausių užsienio farmacijų firmų tablečių pakuočių nesuskaičiuojama galybė mėtosi  ne tik po teritoriją, bet jų dar daugiau kai kuriuose patalpose, kurių durys išlaužtos.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius