Vyriški džinsai tūkstantmečio ir Z kartos madoje. Pažvelkime, kaip keičiasi tendencijos

***, 2024-03-22
Peržiūrėta
708
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Vyriški džinsai tūkstantmečio ir Z kartos madoje. Pažvelkime, kaip keičiasi tendencijos

Bėgant laikui mados nuolat keičiasi ir šiomis dienomis tai vyksta ypatingai greitai. Kiekvieną sezoną pristatomos naujos kolekcijos, nevengiama eksperimentuoti ir atrasti kažką nauja. Taip pat didelę įtaką daro ir kiekvienos kartos pomėgiai bei požiūris, prie kurio turi prisitaikyt ir madų kūrėjai. Tuo labiau, kad dažnai tai yra visiškai natūralus vyksmas. Tačiau džinsai jau kurį laiką yra populiariausias pasirinkimas tarp skirtingų amžiaus grupių ir sėkmingai perduodamas iš karto į kartą. Tačiau jų stilius nuolat kinta. Todėl tikrai įdomu ir naudinga suprasti, koks tas pokytis ir ko nori kiekviena karta bei kaip atrodyti stilingai šiomis dienomis.

Kodėl turime tokią didelę džinsų įvairovę?

Būtent tūkstantmečio ir Z kartos atstovai pradėjo džinsų įvairovės erą, kai džinsai neapsiriboja tik vienu stiliumi ar daugeliui įprastu kirpimu. Nors 2000-ųjų pradžioje dar vyravo siaurėjantys džinsai, abi kartos pasirinko platesnį džinsų kirpimų spektrą, įskaitant visai siaurus, tiesius, laisvus ir net platėjančius džinsus. Tai puikiai atspindi individualumo ir saviraiškos troškimą. Todėl vyrai šiomis dienomis drąsiai renkasi džinsus, kurie geriausiai tinka bei dera prie jų asmeninio stiliaus.

Neribotą pasirinkimo laisvę ir daugybę įvairiausių modelių galime atrasti ir https://bolf.lt/lit_m_Vyriska-apranga_Vyriskos-kelnes_Dzinsines-4073.html internetinėje parduotuvėje. Kas tik dar kartą įrodo, kokie skirtingi gali būti kiekvieno vyro poreikiai. Šios kartos pakeitė nusistovėjusį standartą, jog vyrams dera rengtis paprastai bei neiššaukiančiai. Dabar daug svarbiau yra individualumas bei galimybė drąsiai ir laisvai kurti asmeninį stilių bei taip pabrėžti savo individualią asmenybę.

Laisvė eksperimentuoti

Tiek tūkstantmečio, tiek Z kartos vyrai yra žinomi dėl savo drąsaus požiūrio į madą, tai pasakytina ir apie džinsų stilių. Skirtingų raštų ir spalvų maišymas ir derinimas jau tapo norma. O naujausias atradimas yra plėšyti džinsai, kurie pastaruoju metu tapo itin stilingu pasirinkimu. Jie puikiai derinami prie praktiškai bet kokio stiliaus. Pradedant nuo visiškai laisvo, gatvės ir baigiant klasikinės aprangos detalėmis. Šiomis dienomis madoje jau nieko nėra aiškiai apibrėžto ar nusistovėjusio. Todėl daugelis vyrų vis dažniau leidžia sau eksperimentuoti bei atrasti tai, kas tinka ir patinka būtent jiems. Visuomenės normos jau nėra tai, kuo reikėtų vadovautis ar dėl ko būtų galima baimintis. Todėl ir džinsai šiomis dienomis gali būti praktiškai bet kokie.

Taigi, būtent šių kartų dėka buvo pradėta nauja džinsų kultūros era, pasižyminti individualumu bei naujovėmis, pradedant nuo džinsų įvairovės ir baigiant eksperimentais su savo stiliumi. Žvelgdami į ateitį esame tikri dėl vieno - vyriškų džinsų mados evoliuciją ir toliau lems nuolat kintantis naujos kartos skonis bei vertybės. O tai reiškia, kad kiekvienas vyras gali prisidėti prie to kurdamas savitą bei individualų stilių, juk tai ir formuoja madas.


 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Bėgant laikui mados nuolat keičiasi ir šiomis dienomis tai vyksta ypatingai greitai. Kiekvieną sezoną pristatomos naujos kolekcijos, nevengiama eksperimentuoti ir atrasti kažką nauja. Taip pat didelę įtaką daro ir kiekvienos kartos pomėgiai bei požiūris, prie kurio turi prisitaikyt ir madų kūrėjai. Tuo labiau, kad dažnai tai yra visiškai natūralus vyksmas. Tačiau džinsai jau kurį laiką yra...


Sausio 27-29 dienomis Palangos senosios gimnazijos gimnazistė Mūza Svetickaitė dalyvavo „Lietuvos tūkstantmečio vaikų” filmavimuose LRT.  Palangiškė nurungė visus varžovus ir trečiąkart iš eilės tapo „Lietuvos tūkstantmečio vienuoliktoke”. 


Vasario 11 dieną, ketvirtadienį, Palangos senosios gimnazijos dešimtokė Mūza Svetickaitė dalyvavo LRT projekto „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ vienuoliktokų finale Vilniuje ir vėl sulaukė sėkmės. Mūza užtikrintai įveikė visus šauniausius, atranką pusfinaliuose įveikusius šalies vienuoliktokus, laimėjo I vietą ir tapo „Lietuvos tūkstantmečio vienuoliktoke...


Palangos Senosios gimnazijos auklėtinė Mūza Svetickaitė LRT televizijos projekte „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ tapo Lietuvos tūkstantmečio dešimtoke ir iškovojo kelialapį į vienuoliktokų finalą. Tai jau ketvirta pergalė ir ketvirtoji Mūzai atitekusi statulėlė šiame projekte. Praėjusį savaitgalį Mūza Svetickaitė filmavosi LRT televizijos projekte...


Orams vis labiau vėstant daugelis jau pradeda svajoti apie jaukesnę namų aplinką. Vienas iš lengviausių būdų ją sukurti – pasitelkti tinkamas spalvas, baldus ir aksesuarus. Kokios žiemiško interjero tendencijos vyrauja šiemet ir kaip jas atskleisti savo namų svetainėje?


Palangiškė gimnazistė Mūza Svetickaitė padarė, ko dar iki šio nepavyko nė vienam kitam LRT TV žaidimo "Lietuvos tūkstantmečio vaikai" dalyviams - ji laimėjo ne tik devintokų finalą (Mūza - devintokė), tačiau taip pat ir dešimtokų bei vienuoliktokų.


Retų gabumų ir užsispyrimo vaikas? Darbštuolė ar genijus? Mūza Svetickaitė, prieš savaitę tapusi populiarios Lietuvos Televizijos (LTV) laidos „Lietuvos tūkstantmečio vaikas“ nugalėtoja tarp talentingiausių šalies devintokų, „Palangos tiltui“ prisipažino, kad apie dalyvavimą šiame projekte pradėjo svajoti, kai jai tebuvę keturi.


Meteorologė, fizinių mokslų daktarė, meteorologijos mokslo populiarintoja Audronė Galvonaitė, minint Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje Nacionalinę bibliotekų savaitę, palangiškiams suteikė daug naudingų žinių apie klimato ir orų įtaką žmonių sveikatai. Gausus būrys gyventojų nepraleido progos susitikti su legendine meteorologe ir su ja padiskutuoti įvairiais...


Žiemai atėjus, atrodo, paukščiai prityla, bet tik ne profesionaliems paukščių stebėtojams, kurie jų atranda bet kokiais metų laikais. O jų ir yra. Palangiškiai puikiai žino, kur būriuojasi gausiausi ančių būriai, kaip prisivilioti zylutes, o ornitologas Algimantas Petraitis papasakojo, kad ir žiemą galima išgirsti paukščių giesmių. Kalbėjomės apie...


Dauguma mokinių mokosi, stengiasi, bet ar kiekvienas iš jų susimąsto apie galimybę tapti „Lietuvos tūkstantmečio vaiku“? Tikriausiai ne. Tačiau Palangos senosios gimnazijos 10 a klasės mokinys Andrius Kleiva nusprendė užpildyti anketą internete, todėl dabar šešiolikmetis turi dėl ko pasidžiaugti. Šis gimnazistas užėmė antrą vietą žinių viktorinos...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius