Iš picerijos nugvelbė 11 634 eurus

"Palangos tilto" informacija, 2019-07-29
Peržiūrėta
125
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Pirmadienį, liepos 22 dieną, vienos picerijos darbuotojai rado išlaužtą seifą ir pasigedo per kelias dienas uždirbtų pinigų. Prieš pat liepos 22-osios vidurdienį užsukę į tarnybines patalpas picerijos darbuotojai pamatė atvirą seifą. Jo durelės buvo brutaliai išlaužtos, viduje nebebuvo pinigų.
Pasigesta savaitgalį šios maitinimo įstaigos gautų pajamų. Dokumentai rodo, kad seife vagys turėjo rasti per tris dienas iš klientų gautus 11 634 eurus. Netruko paaiškėti, kad nusikaltėliai įsibrovė per galinį įėjimą pastato rūsyje. Tikėtina, kad jie darbavosi naktį, tad poilsiautojai galėjo nematyti, kaip vagys brovėsi nuo Rąžės pusės.
Vagystės tyrimo ėmėsi Palangos policijos komisariato pareigūnai. Apsvarstę visas versijas jie, ko gero, pirmiausiai imsis detalios darbuotojų apklausos. Akivaizdu, kad tik saviškis galėjo žinoti, kaip lengviausia patekti į piceriją, kur laikomi pinigai ir kad seife laikoma per tris dienas gauti eurai.
„Klaipėda“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šiemet Palangos muzikinis fontanas „surinko“ 3 650 eurų pajamų, pernai – 3 432 eurus, užpernai – 4773 eurus. Kaip „Palangos tiltui“ sakė Gediminas Valinevičius, UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius, daugiausiai muzikinio fontano melodijų užsakoma liepos mėnesį, tačiau komunalinio įmonė neturi duomenų, kokios melodijos yra...


Labiausiai įsiskolinę - Palangos ir Klaipėdos gyventojai

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 12 | Rubrika: Miestas

Vienam Palangos gyventojui tenkanti pradelstų įsiskolinimų suma šiuo metu siekia vidutiniškai 844 eurus, ir tai yra didžiausias rodiklis šalyje, vertinant atskiras savivaldybes, rodo naujai paskelbti „Creditinfo“ duomenys. Mažiausiai skolingi Kelmės rajono gyventojai – vienam gyventojui tenka 46 eurų pradelsta skola. 


Iš picerijos nugvelbė 11 634 eurus

"Palangos tilto" informacija, 2019 07 29 | Rubrika: Kriminalai

Pirmadienį, liepos 22 dieną, vienos picerijos darbuotojai rado išlaužtą seifą ir pasigedo per kelias dienas uždirbtų pinigų. Prieš pat liepos 22-osios vidurdienį užsukę į tarnybines patalpas picerijos darbuotojai pamatė atvirą seifą. Jo durelės buvo brutaliai išlaužtos, viduje nebebuvo pinigų.


Į redakciją paskambinęs palangiškis pasiguodė, jog atėjusioje sąskaitoje už komunalinių atliekų tvarkymo paslaugą įrašyta, jog jie nuomojasi konteinerį už 8 eurus. „Jeigu taip, tuomet mes galime ir nenuomoti to konteinerio“, – sakė palangiškis, pabijojęs, jog atsirado naujas mokestis, kurio iki šiol nematęs.  


Geresnės dienos tradicinei Stintų šventei būti ir negalėjo – šeštadienis, vasario 17-oji, atseikėjo ir šilumos, ir saulės blyksnių. Todėl žmonių Palangoje buvo rekordiškai daug, nors prekyba atrodė vangi. Porcija stintų kainavo 5 eurus, charčio sriubos dubenėlis – 3, karšto vyno puodukas – nuo 2,5 iki net 5 eurų, kiaulienos karka su...


Gruodžio 28-ąją Klaipėdos apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėja Aušra Maškevičienė,išnagrinėjusi ieškovoViešosios įstaigos Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos poilsio ir reabilitacijos centro „Pušynas“prašymą dėl laikinųjų apsaugos priemonių taikymocivilinėje byloje pagal ieškovo ieškinį...


Palangos pulsas

"Palangos tilto" informacija, 2016 09 12 | Rubrika: Miestas

Didžiulį rezonansą visuomenėje sukėlę Palangos valdžios planai nuo kitų metų vasaros sezono 5 eurais apmokestinti įvažiavimą į kurortą atšaukiami, rašo „Lietuvos žinios“. „Atsižvelgėme į žmonių reakciją. Kitas dalykas – gana sklandžiai renkamas vadinamasis „pagalvės“ mokestis. Tie pinigai naudojami miesto infrastruktūrai gerinti ir jų užtenka...


Euras: nuo 2015 m. sausio 1 d. gyventojams grynieji litai į eurus keičiami nemokamai: bankuose, pašte ir kai kuriose kredito unijose.


Nuo 2015 m. sausio 1 d. gyventojams grynieji litai į eurus bus keičiami nemokamai: bankuose, pašte ir kai kuriose kredito unijose.


Nemokamai grynuosius litus į eurus bus galima išsikeisti beveik 700 vietų visoje šalyje, jas rasite interaktyviajame žemėlapyje.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius