2018-ieji ne Šuns, o naujovių metai! Nebijokime jų!

Linas JEGELEVIČIUS, 2018-01-04
Peržiūrėta
2176
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Su Naujaisiais metais, mieli „Palangos tilto“ skaitytojai ir visi palangiškiai!
Nors pagal kinų kalendorių 2018-ieji – Šuns metai, man jie – naujovių metai.
Jų – daug ir visose gyvenimo srityse! Skyrėme joms laiko – apie nuo šių metų pradžios įsigaliojančias naujoves skaitykite šios dienos laikraščio 4 ir 5 puslapiuose.
Šie metai Lietuvai yra išskirtiniai ir kita prasme: jau netrukus švęsime Lietuvos valstybės šimtmetį. Kokia bus Lietuva dar kitą šimtą metų? Ar pajėgsime sustabdyti emigraciją? Ar išspręsime ekonomikos ir socialinės srities problemas? Ar pradėsime labiau pasitikėti savo valstybe? Ar rasime idėjų, kurios mums visus labiau suvienytų ir sutelktų dirbti vardan Lietuvos?
Palangiškis Mindaugas Griškevičius, jau ne vienus metus gyvenantis Anglijoje, šiandien su jumis dalijasi savo gyvenimo svetur pastebėjimais šiame laikraščio numeryje.
Jis – nuolatinis „Palangos tilto“ skaitytojas, tiesa, skaito mus internete.
„Palangos tiltas“ Naujuosius metus taip pat pasitiko su naujovėmis – jų būtinybę redakcijai diktuoja šių dienų tendencijos ir pokyčiai visoje žiniasklaidoje.
Tenka pripažinti, kad tradiciniam, jūsų rankose čežančiam popieriniam laikraščiui vis didesnių iššūkių kelia skaitmeninė žiniasklaida – interneto portalai, socialiniai tinklai, visų pirma, Facebook.
Neaimanuojame ir neaikčiojame – pasaulio modernėjimo vagos neužtvenksime, ir, sutikite, būtų kvaila tai daryti.
Dėl iššūkių tradicinei spaudai, kai kurie laikraščiai ėmėsi drastiškų sprendimų – net stabdyti laikraščio leidybą mėnesiui.
Akylai pinigus skaičiuojančiam „Palangos tiltui“ toks taupymo būdas – nepriimtinas. Mes redakcijoje visada siekiame duoti kuo daugiau savo skaitytojui: ne tik padalinsime 150 įvairiausių prizų mūsų tradicinėje „Palangos tilto“ prenumeratorių loterijoje (laimėtojų sąrašą galite rasti šios dienos 9 puslapyje), tačiau ir leisdami didelio dėmesio sulaukusius mūsų žurnalus.
Mūsų žiemos žurnalas „Lietuvos pajūris: Palanga, Klaipėda ir Neringa 2018“, išleistas net 8000 egzempliorių tiražu, iškart po Kalėdų pasiekė visus „Palangos tilto“ prenumeratorius (jeigu dar jo negavote, būtinai užsukite jo pasiimti į mūsų redakciją!), kurorto kavines, SPA, viešbučius, sporto centrus, parduotuves, savivaldybę ir kitas įstaigas bei įmones.
2000 egzempliorių pasiekė Klaipėdos gyventojus.
Tokio žurnalo leidyba – brangi, bet kaip verslo projektas – pelninga, todėl ateityje jums pasiūlysime ne tik „Palangos tilto“ vasaros ir žiemos žurnalus, bet galbūt ir daugiau blizgių leidinių.
Vis tik pajamos iš žurnalo leidybos negali padengti visų laikraščio leidybos kaštų, ypač žiemos metu, kuomet skelbimų, reklamos apimtys laikrašty sumažėja.
Tai įvertinęs, „Palangos tiltas“ priėmė sprendimą, kuris galbūt kai kuriuos truputį nuvils – laikraštį laikinai leisime tik penktadieniais. Tačiau jis bus storesnis – net 20 puslapių, o kiekvieną antrą penktadienį jums jame pasiūlysime priedą „Sveikata“ – apie Palangoje besidarbuojančius medikus, sveikatos negandas įveikusius palangiškius, pateiksime sveikatos patarimų, nušviesime sveikatingumo renginius.
Skelbimų ir reklamos užsakovai dėl mūsų sprendimo laikraštį laikinai leisti tik penktadieniais nenukentės – norintiems greitai paskelbti skelbimus, siūlome juos už vieną eurą įdėti į mūsų internetinės svetainės www.palangostiltas.lt rubriką „Greiti skelbimai“ pirmajame svetainės puslapyje.
Beje, įvairios interneto svetainių lankomumą ir populiarumą vertinančios platformos vienareikšmiškai teigia, kad www.palangostiltas.lt yra labiausiai lankoma žiniasklaidos svetainė Palangoje. Tą nesunku jums patiems patikrinti – vėl gi pasitelkus tą patį internetą!
Kaip ir iki šiol, „Palangos tiltas“ jus, mieli skaitytojai, pakvies į tradicinius mūsų kavaryčio susitikimus. Tiesa, vėlgi naujovė – jie vyks pas naująjį mūsų kavaryčių partnerį – kavinėje „Fotokava“.
Esame atviri įvairioms nuomonėms, tad rašykite mums, kelkite negeroves, informuokite, dalinkitės savo įžvalgomis ir mintimis.
Svarbiausia, kad būtumėme sveiki. Juk paprasta tiesa: kai yra sveikatos, ir gyventi, ir dirbti, ir skaityti norisi labiau.
Tad būkime sveiki, dažniau šypsokimės, daugiau bendraukime, būkime vieni kitiems labiau atlaidesni – geros emocijos gydo! – ir iki naujų pasimatymų „Palangos tilte“.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Jungiantis prie kitų Žemaitijos rajonų ir miestų savivaldybių, 2024 metai paskelbti Žemaitiško rašto metais Palangos miesto savivaldybėje. Tokį sprendimą ketvirtadienį priėmė Savivaldybės taryba.


2022 -ieji, pagal kinų kalendorių, Vandens Tigro metai, buvo tigriški – agresyvūs, plėšrūs, nešini mirtį. O ką žada pasauliui ir Palangai 2023-ieji, pagal kinų kalendorių, Juodojo Vandens Triušio metai? „Palangos tiltas“ teiravosi įvairių palangiškių, kokie įvykiai 2022 metais jų gyvenime kėlė didžiausią rūpestį ir viltį? O ko be taikos pašnekovai tikisi iš Naujųjų metų? Žinoma, visų klausėme...


Minint Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos šimtmetį, Seimas kitus metus paskelbė Klaipėdos krašto metais.


Augintinio priežiūra dažnam šeimininkui tampa įprastu dalyku. 


Šie, 2021-ieji, metai yra paskelbti didžiojo Lietuvos etmono, karvedžio Jono Karolio Chodkevičiaus metais. Garsus XVII amžiaus valstybės veikėjas itin svarbus Kretingai – jis savo gyvenimo metais valdė Kretingos dvarą, pastatė pranciškonų vienuolyną, bažnyčią ir įkūrė Kretingos miestą. Minint 400-ąsias J.K. Chodkevičiaus mirimo metines, kretingiškiai bei miesto svečiai yra laukiami Kretingos...


Su Naujaisiais metais, mieli „Palangos tilto“ skaitytojai ir visi palangiškiai! Nors pagal kinų kalendorių 2018-ieji – Šuns metai, man jie – naujovių metai.


Vasaros pradžioje žinia, kad Palangos miestas sėkmingai iš UAB „Litesko“ perėmė į savo rankas jai prieš 15 metų išnuomotą savo turtą – šilumos tinklus, liko vasaros nuotaikomis gyvenančių palangiškių mažai pastebėta, bet už šio virsmo – titaniškos miesto, savivaldybės įmonės „Palangos šilumos tinklai“...


2015 metai – jau istorija, o kokie praėjusieji metai buvo Palangai skaičiais? Kiek sulaukėme naujų palangiškių, kiek įdarbinome bedarbių, kiek sulaukėme turistų ar kur paskirstėme per metus surinktas lėšas? „Palangos tiltas“ pažvelgė į 2015-uosius Palangai per statistikos skaičių virtinę.


Kokie buvo praeinantys metai  UAB „Palangos butų ūkis“? Su kokiomis viltimis Naujuosius sutinka butus administruojanti, prižiūrinti ir valdanti bendrovė? Kokių naujovių ji pasiūlys 2011-aisiais? Apie tai „Palangos tilto“ korespondentė šnekėjosi su UAB „Palangos butų ūkis“ direktoriumi Raimundu Juodzevičiumi ir  UAB „Vitės valdos“, kuri valdo ir UAB „Palangos butų ūkis“...


Palangos miesto policijos komisariato duomenimis, 2008-ieji daugeliu kriterijų pareigūnams buvo geresni nei 2007-ieji. Praėjusį ketvirtadienį ataskaitinio susirinkimo metu buvo paskelbti Palangos policijos komisariato darbo rezultatai už praėjusius metus.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius