2019-ųjų „Ačiū“ turo finišas Palangoje – su padėkomis, tortais ir akcijomis

"Palangos tilto" informacija, 2019-12-13
Peržiūrėta
385
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šį savaitgalį lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ organizuojamas „Ačiū“ turas finišuoja Palangoje, davęs pažadą keliones po Lietuvą tęsti ir ateinančiais metais. Penktadienį Palangoje „Ačiū“ šventė prasidėjo nuo padėkų vietos tiekėjams, pirkėjams ir darbuotojams. Palangiškius „Maxima“ pakvietė pasivaišinti net 300 kilogramų šventinio torto ir specialiai į Lietuvos pajūrį atvežė akcinių prekių iš pirmosios miesto pavadinimo raidės „P“. Išskirtiniai pasiūlymai galios gruodžio 13-15 dienomis „Maxima XX“ parduotuvėje, adresu Klaipėdos pl. 42.

Kartu su Palangos miesto savivaldybės meru Šarūnu Vaitkumi lietuviško prekybos tinklo vadovė Kristina Meidė „Ačiū“ turą simboliškai pradėjo nuo padėkos ir apdovanojimo Palangoje veikiančiam ilgamečiam „Maximos“ tiekėjui – žuvies konservų gamybos bendrovei „Baltijos delikatesai“.

Vėliau, vidudienį, „Maxima XX“ parduotuvėje, esančioje adresu Klaipėdos pl. 42, prasidėjo prekyba specialiai į Palangą atvežtomis prekėmis po 1 ar 2 eurus. Prekybos tinklo konditerijos meistrai vaišino šventiniais „Ačiū“ tortais, kurių iškepta net 300 kilogramų. Jais vaišinosi visi norintys.

„Palanga yra labai simboliška vieta gražiam „Ačiū“ turo pirmojo etapo finišui. Mūsų kurorto parduotuvių istorija yra ilga – čia dirbame jau 20 metų ir kasdien sulaukiame ne tik palangiškių, bet ir šimtus tūkstančių prie Baltijos jūros atostogaujančių žmonių iš Lietuvos ir ne tik. Branginame ilgalaikį „Maximos“ bendruomenę sudarančių tiekėjų, pirkėjų ir darbuotojų bendradarbiavimą. Tik jo dėka visi galime augti ir tobulėti, už tai ir norime padėkoti. Tai – „Ačiū“ turo tikslas“, – sako „Maximos“ vadovė K.Meidė

Šią vasarą prekybos tinklas „Maxima“, pradėjęs „Ačiū“ turo keliones po Lietuvos miestus ir miestelius, lankėsi Anykščiuose, Visagine, Kėdainiuose, Marijampolėje, Druskininkuose, Radviliškyje, Ukmergėje ir Telšiuose. Ateinančiais metais „Ačiū“ turas tęsis burtu keliu parenkant kitus Lietuvos miestus ir miestelius.

Padėka – Palangos bendrovei

„Maximos“ vadovė K. Meidė kartu su meru Š. Vaitkumi padėkojo „Baltijos delikatesų“ vadovui Igoriui Gubko už puoselėjamą savo krašto lietuvišką produkciją, kurią perka ir vertina didžiausio Lietuvoje prekybos tinklo pirkėjai.

Savivaldybėje vykusiame renginyje diskutuota apie Lietuvoje užaugintos ir pagamintos produkcijos svarbą bei galimybes dar labiau plėsti prekybą jais „Maximos“ prekybos tinkle, kur jau dabar apie 80 proc. šviežio maisto asortimento yra Lietuvos gamintojų ir ūkininkų produkcija.

„Miesto svečiams Palanga, žinoma, asocijuojasi su mūsų svetingumo ir sveikatingumo sektorių bendrovių veikla. Bet palangiškiai žino ir vietos gamintojus. Jūra dovanoja ne tik poilsį ir sveikatą, bet ir žuvį, kurią gamintojai tiekia visai Lietuvai. Puiku, kad „Maxima“ padeda šią produkciją pristatyti visai šaliai. Palangoje reikalinga gamyba, kuri prisidėtų prie krašto gerovės. Todėl džiaugiuosi mūsų bendrovių sėkmėmis ir kviečiu palangiškius palaikyti vietos verslą“, – skatina Palangos miesto meras Š. Vaitkus.

Pirkėjų vertinami žuvies konservai

„Maximos“ padėką gavusi bendrovė „Baltijos delikatesai“ yra laiko išbandyti prekybos tinklo tiekėjai. Žuvies konservų gamintojos produkcija yra pirkėjams žinoma ir noriai perkama visoje Lietuvoje, o Palangoje „Baltijos delikatesų“ gaminiai yra dar populiaresni nei vidutiniškai šalyje.

„Baltijos delikatesai“ – didžiausia žuvies konservų gamybos įmonė Lietuvoje. Bendrovė veikia nuo 1999 m., tuomet pradėta atgaivinti Lietuvos žuvies perdirbimo pramonės tradicijas. Palangos mieste veikianti gamykla yra moderniausia žuvies perdirbimo įmonė Baltijos šalyse.

„Baltijos delikatesų“ konservai gaminami iš Baltijos ir Šiaurės jūrose, Ramiojo ir Atlanto vandenynuose sugaunamos žuvies – sairos, skumbrės, silkės, sardinės, sardinėlės, putasu, argentinos, amerikinio polako, Baltijos bretlingio ir kitų.

Specialiai Palangai paruošta akcija

Šio savaitgalio išskirtiniai „Ačiū“ turo pasiūlymai yra sukurti ir skirti tik Palangai. Šventinio savaitgalio prekybai „Maxima XX“ parduotuvėje, adresu Klaipėdos pl. 42, pasirinktos akcinės prekės, kurių pavadinimai prasideda raide „P“.

Palangiškiams skirtų pasiūlymų sąraše yra didieji greipfrutai „Pomelo“ – iškart 3 už 1 eurą, net 2 indeliai pomidorų padažo (2x500 g) už 1 eurą, skirtingų spalvų ir dydžių pirštinės po 1 eurą, medaus pyrago (350 g.) už 1 eurą, taip pat „Alitos“ nealkoholinis putojantis vynas po 2 eurus.

Išskirtiniais „Ačiū“ turo pasiūlymais bus galima pasinaudoti nuo penktadienio vidurdienio – 12 valandos – iki parduotuvės uždarymo sekmadienį, gruodžio 15-ją, arba iki tol, kol bus akcinių prekių. Stengiamasi, kad jų ištisą savaitgalį užtektų visiems norintiems, todėl kiekvienas pirkėjas, turintis „Ačiū“ kortelę, galės nusipirkti tik tam tikrą kiekį prekių.

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ ir ateinančiais metais sieks aplankyti kuo daugiau šalies savivaldybių ir stiprinti bendradarbiavimą su Lietuvos gamintojais šalies regionuose bei miestelių bendruomenėmis. Įgyvendindama kampanijos „Ačiū, Lietuva“ iniciatyvas, „Maxima“ siekia paskatinti pirkėjus rinktis Lietuvos gamintojų ir ūkininkų produkciją. Ypač – savo regiono gamintojų gaminius, taip prisidedant prie savo krašto ir šalies ekonomikos augimo.

 

Šiuo metu Lietuvoje veikia beveik pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

 

 

Tomas Bašarovas

Komunikacijos projektų vadovas / Communications Project Manager

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Klaipėdos apskrities VPK Kriminalinės policijos informacijos analizės skyrius informavo „Palangos tiltą“, kad Palangos mieste dėl smurto artimoje aplinkoje 2020 metais buvo pradėti 32, 2019 metais – 42 ikiteisminiai tyrimai; dėl vagysčių 2020 metais kurorte buvo pradėta 111, 2019 metais 100 ikiteisminių tyrimų. Dėl sukčiavimo 2020 metais buvo pradėti 3, 2019 metais – 10...


Penktadienį, spalio 30 d., 15 val., prie Palangos tilto, finišuos pirmąkart vykstantis atliekų rinkimo ir rūšiavimo žygis „Už švarią Lietuvą!“. Žygio iniciatoriaus Giedriaus Bučo vadovaujami žygeiviai kviečia žiniasklaidą į susitikimą prie Palangos tilto, kur bus galima iš pirmų lūpų sužinoti žygio detales, pamatyti, kaip atliekama šiukšlių...


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Šį savaitgalį lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ organizuojamas „Ačiū“ turas finišuoja Palangoje, davęs pažadą keliones po Lietuvą tęsti ir ateinančiais metais. Penktadienį Palangoje „Ačiū“ šventė prasidėjo nuo padėkų vietos tiekėjams, pirkėjams ir darbuotojams.


Kas šiemet vertas „Gintarinė snaigė 2019” apdovanojimų?

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 09 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto savivaldybė vėl organizuoja labiausiai pagarbos vertų žmonių rinkimus „Gintarinė snaigė 2019“ ir kviečia pastebėti bei pagerbti tuos, kuriems turime už ką padėkoti, kuriais norime didžiuotis.


Sekmadienį vykę tradiciniai Šv. Roko atlaidai nebuvo tokie jau tradiciški, kadangi palangiškiai tądien atsisveikino su iki šiol aštuonerius metus Palangos parapijoje tarnavusiu visų mylimu klebonu Mariumi Venskumi. Miestelėnai jį išlydėjo itin emocionaliai, prisaikdinę nepamiršti Palangos parapijos. Pirmadienį jis tarnystę patikėjo naujajam...Niekas tokios gražios Palangos, ko gero, nematė, kokia ji yra kurorto fotografo, dizainerio Vitalijaus Janušonio virtualiajame ture. Nuostabius miesto vaizdus galima pamatyti ir apsilankius „Palangos tilto“ interneto svetainėje www.palangostiltas.lt. Paspaudus klavišą ant Palangos kalėdinę eglę-Kalėdų senelį vaizduojančios nuorodos, kviečiančios žodžiais...


Už viską Tau, Mokytojau, ačiū...  14

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2013 10 07 | Rubrika: Miestas

Penktadienio vakarą jauki „Ramybės“ kultūros centro salė vos talpino šypsenomis ir džiaugsmu švytinčius Palangos mokytojus: čia profesinės šventės – Mokytojo dienos – išvakarėse rinkosi Palangos pedagogų bendruomenės, skaičiuojančios per 400 narių, atstovai ir juos pasveikinti atvykę garbūs svečiai. „Už viską Tau, Mokytojau...


„Neužgavai, ačiū, ne...“

Gediminas GRIŠKEVIČIUS, 2009 01 28 | Rubrika: Kultūra

„Kodėl mūsų lietuviškajai visuomenei stinga visuomeniškumo, kodėl šitaip daug neramaus pasityčiojimo iš dieviškumo iš mandagumo ir net dieviškumų, kodėl daug jausmų „sintetikos“, „dvasinių bomžų“ ir nenoro morališkai saulėti, kad... dažnai daug saugiau, ramiau prie septynbalės štormo jūros ar net garsiausiai „grajinančio“ medkirčio benzopjūklo?“ (Klausimai, tebelaukiantys atsakymų ir po 2009 –...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius