Palangos verslininkai geros vasaros nebesitiki: keliautojų grupės atšaukia rezervacijas

"Delfi", 2020-04-07
Peržiūrėta
578
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šalyje paskelbtas karantinas sujaukė visų verslininkų planus, tačiau apie laukiantį prastesnį vasaros sezoną šiandien kalba ir Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos vadovė Ingrida Valaitienė. Jos teigimu, žmonės rezervacijas atšaukinėja ne tik pavasariui, tačiau didesnės grupės jas jau anuliuoja ir birželiui bei liepai. Tiesa, ji užsimena, kad yra ir tokių vietinių verslininkų, kurie šiandien klesti, mat nemažai gyventojų šiuo metu į Palangą atvyksta tiesiog praleisti karantino.

Kaip „Delfi“ pasakojo I. Valaitienė, Palangos verslininkai vienareikšmiškai jaučią neigiamus COVID-2019 padarinius. „Paskelbus karantiną pasipylė masinės viešbučių rezervacijų anuliacijos. Jos buvo anuliuotos kovui, balandžiui, gegužei, o grupinių rezervacijų atšaukimas jau palietė birželį ir liepą“, – teigė ji. Kaip atsiminė, tik šalyje paskelbus karantiną, viešbučių rezervacijos masiškai atšaukinėjamos dar nebuvo, tačiau prasidėjus antrajai karantino savaitei gyventojai, planavę apsistoti Palangoje, susizgribo.

„Tada pasipylė skambučiai, elektroniniai laiškai, žmonės pradėjo anuliuoti savo viešbučių rezervacijas, kurios buvo padarytos balandžio mėnesiui, gegužei. Kai jau buvo paskelbtas karantinas, visi užsakymai „išsivalė“ ir kur jau nepaskambino žmonės, kontaktavo patys viešbučiai“, – teigė I. Valaitienė.

Jos teigimu, birželį ir liepą šiandien yra atšaukinėjami ir didesnių grupių viešbučių užsakymai, kai asmenys turėjo atvykti iš užsienio. „Taip pat atšaukinėjami tarptautiniai renginiai, konferencijos. Tai palietė ir apgyvendinimo, ir maitinimo įstaigas. Reikia suprasti, kad tiesiog nėra susisiekimo“, – sakė ji ir pridūrė, kad štai rugpjūčiui kol kas anuliacijų viešbučiai dar neturi. Kalbant apie mažesnes grupes ar pavienius užsakymus, pasak specialistės, patys lietuviai tokių užsakymų vasarai taip toli dar neplanavo, o paklausus, ar jau aišku, kokie nuostoliai laukia dėl karantino ir atšauktų rezervacijų, ji teigė, kad skaičiai dar neaiškūs. Šiandien I. Valaitienė tikino, kad verslininkai vasaros kol kas dar nenurašo ir nosies nenukabina.

„Mes rankų dar nenuleidžiame. Žinoma, suprantame, kad jei vasaros sezonas mums ir leis vykdyti veiklą, jis bus vienareikšmiškai kitoks ir mes tikrai neatsigriebsime to, kas prarasta, nes visi savo biudžeto planuose turėjome susiplanavę savo pajamas, rezultatą, o dabar veikla yra sustabdyta“, – sakė ji. Nerimą kelia ir tai, ar ir viskam atsidarius gyventojai bus linkę keliauti ir išlaidauti pramogoms. „Sezonas, manau, bus tikrai prastesnis“, – svarstė ji. Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos vadovė taip pat užsiminė, kad šiandien Palangoje liūdnos dienos ne visiems apgyvendinimu užsiimantiems verslininkams, mat kai kurie gyventojai į Palangą vyksta tiesiog praleisti karantino. „Tai jeigu viešbučiams veikla yra ribota ir uždrausta, privatus verslas – kotedžai, nameliai, mūsų matymu, klesti. Žmonės į Palangą vyksta leisti karantino. Socialiniuose tinkluose patys keliautojai skelbiasi, kad su šeima mėnesiui vyksta į Palangą praleisti karantino, pareklamuoja“, – sakė ji.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/verslas/verslas/palangos-verslininkai-geros-vasaros-nebesitiki-keliautoju-grupes-atsaukia-rezervacijas.d?id=83983357

Jūsų komentaras:

Sandra 2021-05-20 16:10 ([email protected] / IP: 162.158.183.222)
Puiki ir saugi vieta atostogoms Lietuvos pajūryje, apartamentai netoli jūros www.tyliospusys.lt

Kaunietis 2020-04-07 17:59 (IP: 78.57.146.222)
Pina Kunigiškių g mašinų taip vyksta karantinas BAISU KAS DAROSI PALANGOJE!!!

Taip pat skaitykite

„Ryanair“, pigių skrydžių bendrovė, pranešė pirmadienį, sausio 18 d., kad dėl koronaviruso iki kovo atšaukia skrydžius iš Vilniaus ir Palangos į Dubliną. „Ryanair“ nuo 2020-ųjų kovo keleivius pradėjo skraidinti iš Palangos į Airijos sostinę Dubliną.


Šiandien, pirmadienio popietę, įvyko Seimo laikinosios Lietuvos pajūrio bičiulių grupės posėdis. Nuotoliniame susitikime taip pat dalyvavo 6 pajūrio regiono merai: Klaipėdos, Palangos, Neringos miestų bei Klaipėdos, Kretingos Šilutės rajonų. Susitikimo tikslas - išklausyti ir aptarti Lietuvos pajūrio regiono savivaldybių merų informaciją apie savivaldybių ir šio...


Spalio 26 d. Palangos lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ ,,Boružėlių“ ir ,,Žiogelių“ grupės ugdytiniai, su dviem autobusais išvyko į Baltų mitologijos parką bei japonišką sodą, esančius Kretingos rajone.


Ingrida Vailaitienė, Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė, sako, kad, paskelbus karantiną ir užsakovams masiškai atšaukiant viešbučių rezervacijas, buvo labai niūri nuotaika. Tačiau gegužė, laisvėjant karantinui, jau teikia vilties, kad, regis, ir "sugriautą" vasaros sezoną galima išgelbėti. Ir ne tik - taip pat uždirbti.


Šalyje paskelbtas karantinas sujaukė visų verslininkų planus, tačiau apie laukiantį prastesnį vasaros sezoną šiandien kalba ir Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos vadovė Ingrida Valaitienė. Jos teigimu, žmonės rezervacijas atšaukinėja ne tik pavasariui, tačiau didesnės grupės jas jau anuliuoja ir birželiui bei liepai.


Palangos kurorto vystymo perspektyvos – geros, bet miesto ateitis būtų dar šviesesnė, jeigu būtų labiau išnaudojama Palangos ir Klaipėdos, kaip vieno regiono, sinergija, sparčiau sprendžiami žemės nuosavybės klausimai ir labiau pasitikima vietos verslu – bene tokia buvo viena svarbiausių praėjusį penktadienį „Vanagupėje“ įvykusios konferencijos...


Artėjant euro įvedimui „Palangos tiltas“ pasidomėjo, kaip kurorto verslininkai ruošiasi šiai permainai: kokios nuotaikos dėl euro įvedimo? Kaip tam ruošiasi kavinės, restoranai, viešbučiai? Kaip keitėsi kainos? Ar verslininkai jas kėlė? Kiek kainuos kasos aparatų pertvarkymas? Kokias klientų nuotaikas verslininkai jaučia?


Ruošiantis artėjančiam vasaros sezonui viešbutyje „Palangos vėtra“ Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato pareigūnai susitiko su Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos nariais bei apgyvendinimo, maitinimo paslaugas poilsiautojams teikiančiais verslininkais aptarti saugios aplinkos Palangos svečiams...


„Palanga“ pergalingai baigė BBL A grupės varžybas

"Palangos tilto" informacija, 2012 12 20 | Rubrika: Sportas

Penkta pergale Baltijos krepšinio lygos (BBL) reguliaraus sezono rungtynėse šešių ekipų A grupės varžybas baigė trečią vietą šešių ekipų A grupėje užėmusi Palangos „Palangos“ ekipa, antradienį namuose po pratęsimo 85:84 (15:17, 18:28, 23:15, 19:15, 10:9) nugalėjusi ketvirtoje pozicijoje likusią Atyrau „Barsy“ komandą iš...


Joninės – ant Alkos kalno, verslininkai pyksta

Linas JEGELEVIČIUS, 2010 06 23 | Rubrika: Kultūra

Švęsdama Jonines Šventoji niekada nestokojo kūrybiškumo – šventės dažniausiai vykdavo skverelyje ties Prieplaukos ir Jūros gatvių sankryža, uoste. Šventes paįvairindavo baikerių motociklų riaumojimai, galiūnų pūškavimai ir juos raginančių žiūrovų šūksniai. Šiemet, taupant lėšas, Šventojoje buvo nuspręsta Jonines švęsti kartu su Rasų šventėmis. Kai kurie verslininkai dėl tokio sprendimo...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius