Anapilin išėjo Angelė Martinkėnienė, viena elegantiškiausių Palangos moterų...

"Palangos tilto" informacija, 2021-03-14
Peržiūrėta
2908
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Angelė Martinkėnienė Facebook nuotr.
Angelė Martinkėnienė Facebook nuotr.

Penktadienį, kovo 12 d., į Amžinybę išėjo viena elegantiškiausių Palangos moterų– Agelė Martinkėnienė. Vien tas faktas, kad čia gyveno, dirbo ir buvo laiminga Ji, Palangai neleido vadintis provincija…

Ji buvo viena iš profesionaliausių Palangos ekskursijų vadovų, puikiai mokėjusi kelias užsienio kalbas ir iki mažiausių smulkmenų išmaniusi visus savo profesijos niuansus.

Jau kuris Angelė (taip visi ją vadindavome) sunkiai sirgo, tačiau tiek ji pati, tiek artimieji tikėjosi, kad moteriai vis dėlto pavyks įveikti ligą, nes kartas nuo karto jos savijauta kiek pagerėdavo. Tačiau penktadienį Palangoje žinoma moteris sunkią ir ilgą kovą pralaimėjo. Angelei buvo 66 metai.

Tiek Palangos gidų gildijos nariai, tiek ją pažinoję žmonės itin gražiai atsiliepia apie šią moterį. Ponia Angelė visus žavėjo savo erudicija, nepriekaištinga gido reputacija, nuoširdumu ir geranoriškumu

Su Angele neteko visiems daug bendrauti. Paprastai ją sutikdavome įvairiuose kurorto valdžios susitikimuose su svečiais iš svetur. Angelė pristatydavo Palangą. Ir Lietuvą. Tiesiogine ta žodžio prasme – savimi.

Kaip visai neseniai, vos prieš porą mėnesių, Palangos žurnalistė Ligita Sinušienė Angelei nusiuntė žinutę su prašymu paremti sūnaus netekusią kretingiškių šeimą. Ji buvo tas žmogus, į kurį, ji žinojo, galėjo kreiptis tokiu atveju! Sureagavo iškart: “Tuoj, pervedu bent 10, Ligita… Palaikykim, padėkim vieni kitiems sunkią valandą…Stiprybės šeimai”. Po minutės dar brūkštelėjo: “Arvydas …30”.aikraščio "Švyturys" 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Sausio 13 d. vyko Šventosios bibliotekos organizuotas renginys – latviškos knygos „Rucavos moterų pasakojimai“ pristatymas.


Ir vėl didžiausio susidomėjimo susilaukė penktadienio rytą startavęs „108 km moterų iššūkio“ ralis, turtingoje ir turiningoje „Aurum 1006 km lenktynių“ programoje randantis vietos jau šeštus metus paeiliui. 


Iš 76 veiklos sričių 67-iose vyrų vidutiniai atlyginimai išlieka aukštesni nei moterų, parodė kredito biuro „Creditinfo Lietuva“ atlikta analizė. 


Mes, šauliai, jaučiame pareigą Visų šventųjų ir Vėlinių išvakarėse pagerbti žuvusius ir mirusiuosius.


Anapilin išėjo kurorto visuomenininkė Albina Rakauskienė

"Palangos tilto" informacija, 2021 12 05 | Rubrika: Miestas

Pranešama, kad Anapilin išėjo kurorto visuomenininkė Albina Rakauskienė, kuri 2010-ųjų pradžioje buvo viena iš pagrindinių miesto aktyvistų prieš kurorto šilumos ūkį valdžiusį privatininką, UAB „Litesko.“


Palangoje yra išskirtinė vieta, kur karaliauja vien moterys. Vyrams čia užsukti tiesiog draudžiama, nepaisant to, kad daugelis jų šioje erdvėje slapčia norėtų atsidurti bent akimirkai. Tai – Palangos moterų paplūdimys, kuriame dešimtmečiais veikia margaspalvis vasariškas turgus.


Penktadienį, kovo 12 d., į Amžinybę išėjo viena elegantiškiausių Palangos moterų– Agelė Martinkėnienė. Vien tas faktas, kad čia gyveno, dirbo ir buvo laiminga Ji, Palangai neleido vadintis provincija…Ji buvo viena iš profesionaliausių Palangos ekskursijų vadovų, puikiai mokėjusi kelias užsienio kalbas ir iki mažiausių smulkmenų išmaniusi visus savo...


Gerumo niekada nebūna daug, o ypač šiuo slogiu karantino metu. Tačiau būrys Palangos veiklių ir energingų geradarių moterų, susivienijusių į Palangos LIONS moterų klubą, skuba daryti stebuklus – didesnius ir mažesnius. Tiems, kuriems jų labiausiai reikia. „Palangos tiltas“ kalbėjosi su Palangos LIONS prezidente Raimonda Mitkuviene.


13-metė Justė Jocytė sulaukė dar vieno įvertinimo – kvietimo į Lietuvos moterų krepšinio rinktinę.   


Palangos moterų paplūdimyje jau seniai tapo teisėta vien tiktai dailiosios lyties atstovių karaliavimo zona. Anksčiau vyriškiai, patingėję sukti ratą pro miško takelius, dar bandydavo kirsti jiems uždraustą zoną, tačiau ne juokais apšaukti galiausiai įprato į moterų teritoriją šiukštu kojos nekelti.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius