Ant prekystalio - viešbučiai: 3 milijonai eurų už 4 žvaigždučių viešbutį Smilčių g. Palangoje

"Delfi", 2020-11-24
Peržiūrėta
1931
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Ant prekystalio - viešbučiai: 3 milijonai eurų už 4 žvaigždučių viešbutį Smilčių g. Palangoje

3 milijonai eurų už 4 žvaigždučių viešbutį Smilčių g. Palangoje, kiek mažiau – už 4 žvaigždučių viešbutį Bazilijonų g., Vilniuje, įspūdingas poilsio ir pramogų kompleksas Birštone atsieitų 2 milijonus, tiek pat kainuoja viešbutis Utenoje. Aibę parduodamų viešbučių ir poilsio kompleksų visoje Lietuvoje šiuo metu galima rasti skelbimų portaluose. Pardavimus lemia verslo sunkumai, vis tik kai kurie savininkai kalba, kad tiesiog nori gauti didelę kainą aktyvioje nekilnojamojo turto rinkoje. Parduodamų viešbučių vien portale aruodas.lt šiuo metu galima rasti ne vieną ir ne du.

Nekilnojamojo turto (NT) registro duomenimis, 2019 m. didesnių nei 500 kv. m ploto viešbučių ir poilsio paskirties pastatų perleista šeši, šiemet jų skaičius iki lapkričio pabaigos jau siekia 11. Beveik pusė šių objektų yra Šventojoje.

Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija prezidentė Evalda Šiškauskienė , kad kol kas tektoninių judėjimų nevyksta, o pardavimai yra veikiau pavieniai atvejai – reali situacija sektoriuje paaiškės vasarį ir ji priklausys nuo Vyriausybės pagalbos. 

Skelbimus įkėlę verslininkai vardija įvairias priežastis: vieni matuoja temperatūrą rinkoje, kitiems pabodo ilgametis darbas, o treti apie sandorius nešneka ir tik registrai atskleidžia, kad įmonės buvo bankrutavusios. 

Didžiausia kaina šiuo metu parduodamas viešbutis kurorte – už 3 mln. eurų Palangoje, Smilčių g. Čia veikia 4 žvaigždučių viešbutis, pavadinimu „Smilčių vilos“, kuriame yra 16 apartamentų, restoranas, SPA zona, vidinis kiemelis, požeminis garažas, iš viso 14 arų sklype – apie 1400 kvadratinių metrų ploto.

„Galimi įvairūs įsigijimo variantai: su verslu (įmone), bei personalu; su patalpų nuomininkais; tik objektas, be verslo“, – vardijama skelbime. Tačiau savininkas „Delfi“ sako, kad pirkėjų ieško ne dėl pandemijos. „Nėra nuspręsta galutinai jo parduoti. Tiesiog yra paskelbta aukšta pardavimo kaina apartamentams parduoti. Kadangi eina kalbos, Palangoje labai perkami apartamentai, labai brangiai, tai skirta tiesiog pabandyti tuos pinigus išsitraukti, parduoti ir perinvestuoti galbūt į kažkokį kitą objektą“, – paaiškina viešbučių tinklo „Tubinas International“ direktorius Juozas Tubinas.

Jis patikina, kad tokį pratimą padaro dažnai, ir skelbimų įkeldavo ir anksčiau, tačiau šiuo metu itin didelio pirkėjų susidomėjimo nėra.

„Daug kas Palangoje parduoda viešbučius kambariukais, kur kainos yra žemos. O aukštesne kaina parduoti – nėra labai didelio susidomėjimo“, – kalba J. Tubinas. 

 

Ernestas Naprys,

Delfi.lt žurnalistas

Jūsų komentaras:

Ekonomistas 2020-11-24 17:25 (londoncyti@eu / IP: 172.68.50.103)
Pirkti viešbutyje kambarį poilsiui tik paskutinis kvailys gali! Pagalvokit kaip reikės spręsti klausimus susietus su nuosavybės teise????? Ką dar galima kvailiau sugalvoti!!!!

Taip pat skaitykite

Tarptautinis viešbučių tinklas „Accor“ atidarys dar vieną viešbutį Lietuvoje – „Mercure Palanga Vanagupė Resort & Spa”.


3 milijonai eurų už 4 žvaigždučių viešbutį Smilčių g. Palangoje, kiek mažiau – už 4 žvaigždučių viešbutį Bazilijonų g., Vilniuje, įspūdingas poilsio ir pramogų kompleksas Birštone atsieitų 2 milijonus, tiek pat kainuoja viešbutis Utenoje.


Verslininkas Gediminas Gečas – jis valdo populiarias kurorto kavines „A-petit“ ir „Šilelis, Mokesčių inspekcijai nurodė, kad banke pernai turėjo 10 000 eurų, buto, kuriame gyvena, vertė yra vos 39 tūkstančiai eurų, kitų statinių – sodo namelių, garažų, inžinerinių statinių – vertė yra 32 600 eurų, valdomų žemės sklypų vertė yra 76 000 eurų, yra...


Palangos miesto mero patarėjas Pranas Žeimys teigia, kad popiet Palangos oro uoste nusileis lėktuvas su 160 Lietuvos piliečių, tačiau kur juos visus reikės apgyvendinti, iki šiol nėra aišku. „Kalbamės su viešbučiais, tačiau ne visi nori priimti atvykstančius, o kai kurie pateikė savivaldybei kainas, prilygstančias 5 žvaigždučių apgyvendinimui,“ – sako...


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Jau šį savaitgalį Palangoje atidaromas prabanga dvelkiantis penkių žvaigždučių viešbutis „Amsterdam Plaza“.


Skandalais apipintas viešbutis "Pajūris", esantis Palangoje, J.Basanavičiaus gatvėje, jau parduotas. Už šį nekilnojamojo turto objektą paklota 1 710 tūkst. eurų, nors įsigytas buvo faktiškai už 10 tūkst. eurų. Varžytinėse kaina kilo Už šį objektą buvo prašoma 1,6 mln. eurų.


Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Klaipėdos apygardos valdyba kartu su Klaipėdos apygardos prokuratūra baigė ikiteisminį tyrimą, kuriame du Kauno verslininkai įtariami iš turimo Palangoje viešbučio ir poilsio vilos pasisavinę daugiau kaip 400 tūkst. eurų lėšų. Skaičiuojama, kad į valstybės biudžetą nebuvo pervesta 115 tūkst. eurų mokesčių, o darbuotojams...


Šie metai Palangos viešbučiams buvo žymiai geresni: buvo sulaukta daugiau klientų, viešbučiai dažnai neturėjo laisvų kambarių, o klientai nebuvo tokie šykštūs kaip kavinėse ar baruose.


Kai milijonai paimti, paliktas brokas neberūpi

Šarūnas Vaitkus, Palangos miesto gyventojas, 2010 08 08 | Rubrika: Miestas

Miesto vadovai nevengia pasigirti per jų kadenciją atliktais darbais. Vienas iš tokių valdžios neužmirštamų objektų – liberalų pamėgtos bendrovės “Parama” rekonstruotas vaikų lopšelis-darželis „Nykštukas“. Su papildomais darbais jo rekonstrukcija kainavo net 3 milijonai 700 tūkstančių litų. Milijonai išleisti, pastatas atnaujintas, o renovuoto vaikų darželio vadovams rūpesčių dar daugiau...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius