Palangoje duris atveria naujas penkių žvaigždučių viešbutis

"Palangos tilto" informacija, 2019-10-18
Peržiūrėta
2550
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Jau šį savaitgalį Palangoje atidaromas prabanga dvelkiantis penkių žvaigždučių viešbutis „Amsterdam Plaza“.

Nors pirminė statytojų idėja buvo pastatyti daugiabutį, senos valgyklos vietoje iškilo keturių aukštų išskirtinis viešbutis su požeminiu garažu. Kilimai, užuolaidos, audiniai, baldai į Palangą atkeliavo iš Italijos. Savininkai, nekilnojamojo turto vystytojai, Lietuvoje pastatę aibę daugiabučių ir kitų objektų, teigia nesirinkę ekonominio kelio, o norėję sukurti prabanga, estetika ir komfortu dvelkiančią atokvėpio oazę.

Naujojo viešbučio vadovė Renata Statkevičienė 15min aprodė viešbutį, kuriame jau netrukus poilsiaus pirmieji svečiai. Kambarių kaina ne sezono metu – nuo 140–150 eurų, o vasarą kaina šoktels iki 200 eurų. Pasak R.Statkevičienės, šiame viešbutyje nėra įprastų, standartinių kambarių, „Amsterdam Plaza“ įrengti 29 skirtingo dydžio apartamentai su virtuvėlėmis. 35–90 kv. metrų erdvės pritaikytos maksimaliam komfortui, sukuria malonų erdvės jausmą bei jaukų namų pojūtį. Kambarius jau puošia spalvingi, tarsi amžiną gėlių žydėjimą ir nesibaigiančią vasarą menantys iš Italijos atkeliavę vilnos kilimai.

Juos Christiano Lacroix mados namams kūrė dizaineris Marcelis Wandersas. Iš Italijos atkeliavo ir kašmyriniai audiniai, prabangūs čiužiniai, komfortiškos sofos bei krėslai. Šviestuvai, puošiantys numerius, sukurti talentingo ispanų dizainerio Jaime'io Hayono. Interjero sprendimai gimė kartu su dizainerė Stela Paškoniene.

Viešbutis turi neįprastą atriumo erdvę, kurią supa kambarių durys. Atriumą jaukiai nušviečia stiklinis stogas, dovanodamas šešėlių žaismo. Jaukumo, elegancijos ir prabangos suteikia ažūras, marmuras. Geriau įsižiūrėję svečiai atriumo grindų piešinyje galės išvysti tarsi Amsterdamo kanalų vandens atspindžius. Kiekvieno kambario svečiui rezervuota viena vieta automobiliui požeminėje aikštelėje. Požeminiai garažai yra retenybė šiame kurorte. Papildomų stovėjimo vietų įrengta ir viešbučio prieigose. Ateityje viešbutis teiks ir SPA paslaugas, o kol kas pirmieji svečiai galės pasimėgauti erdvesniuose apartamentuose įrengtomis sūkurinėmis voniomis ir pirtim

www.15min.lt

Jūsų komentaras:

pamirsau 2019-11-13 08:42 (IP: 195.182.68.60)
paklausti.o zibintai bus? tada bus pasauline turistu trauka. aciu

amsteris 2019-11-13 08:40 (IP: 195.182.68.60)
uztat ce bus linksma ir juokinga

5* 2019-10-21 14:46 (IP: 188.69.210.22)
Su Marriott viesbuciu nepakonkuruos...

Pavadinimas 2019-10-18 08:59 (IP: 86.100.63.99)
juokingas, švelniai tariant.

Taip pat skaitykite

Lietuvos nacionaliniam muziejui priklausantis Palangoje esantis Jono Šliūpo muziejus atveria duris po kapitalinio remonto. Šis istorinis pastatas, įtrauktas į kultūros paveldo sąrašą, vertingas objektas ne tik Palangai, bet ir visai Lietuvai.


Įsibėgėjant vasaros sezonui liepos 14 dieną duris atvers „Monist“ – kitoks, boutique stiliaus viešbutis – Palangos širdyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.


Žinomas virtuvės šefas Rokas Galvonas šiemet švenčia dvigubą šventę. Jis ne tik atšventė Velykas su artimaisiais, surengė ne vieną vaišių stalą savo restoranų svečiams, bet ir su mylima močiute atvėrė naujo – vienintelio Europoje restorano – „Močiučių Restoranas” duris.


3 milijonai eurų už 4 žvaigždučių viešbutį Smilčių g. Palangoje, kiek mažiau – už 4 žvaigždučių viešbutį Bazilijonų g., Vilniuje, įspūdingas poilsio ir pramogų kompleksas Birštone atsieitų 2 milijonus, tiek pat kainuoja viešbutis Utenoje.


Mūsų mieste artėja ilgai laukta diena – šalies Vyriausybei sušvelninus karantiną, po trijų mėnesių pertraukos kitą penktadienį birželio 12 dieną pagaliau pradeda veikti Palangos baseinas.


Nuo š.m. balandžio 29 d. Viešoji įstaiga Antano Mončio namai-muziejus vėl atveria duris lankytojams.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Jau šį savaitgalį Palangoje atidaromas prabanga dvelkiantis penkių žvaigždučių viešbutis „Amsterdam Plaza“.


  Palangoje sparčiai plečiama gydomųjų paslaugų pasiūla – viena po kitos duris atveria atsinaujinusios sanatorinės įstaigos, kuriose kiekvienas norintis gali ne tik atgauti jėgas, bet ir pasinaudoti sveikatinimo procedūromis.


Šv. Velykoms besirengiančioje Palangoje duris atveria Velykų bobutės trobelė, kurioje mažieji bus mokomi ne tik pasirinkti margučiams dažyti tinkamų žolelių bei marginti kiaušinius, bet ir savo rankomis pasigaminti velykinių suvenyrų. Šventinę nuotaiką skleis ir Botanikos parko darbuotojų rengiama puokščių paroda-pardavimas.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius