Antanas Vinkus Seimo sieks arba su socialdemokratdarbiečiais, arba „valstiečiais“, tikisi ir jų bendro palaikymo

"Palangos tilto" informacija, 2020-02-20
Peržiūrėta
397
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Seimo narys Antanas Vinkus, atstovaujantis Seime Palangai ir daliai Kretingos, šiandien „Palangos tiltui“, patvirtino, jog ketina dalyvauti rudenį vyksiančiuose naujojo Seimo rinkimuose. „Tikrai dalyvausiu. Jau nusprendžiau – mano tvirto apsisprendimo niekas nepakeis. Kadangi Seime priklausau Lietuvos socialdemokratų darbo frakcijai, kuri yra valdančiosios koalicijos sudėtyje, dar neapsisprendžiau, ar dalyvausiu rinkimuose kaip kandidatas vienmandatinėje apygardoje, ar daugiamandatinėje apygardoje, kurioje Seimo nariai renkami pagal partijų sąrašus. Dabar vyksta mano pokalbiai su Socialdemokratų Darbo partija ir su „valstiečiais.“ Gali būti, kad jos abi mane iškels. Gali būti, kad mane kels kaip nepartinį, tačiau minėtų partijų remiamą kandidatą. Iki kovo 10-osios viskas paaiškės,“ – „Palangos tiltui“ sakė A. Vinkus.
Jis neatskleidė, kurioje rinkimų apygardoje matąs save kandidatuojantį, jeigu nuspręsiąs dalyvauti rinkimuose vienmandatinėje apygardoje.
„Gali būti bet kuri apygarda, tos pajūryje – taip pat,“ – sakė A. Vinkus.
Į Seimą A.Vinkus 2016 metais buvo išrinktas vienmandatėje Palangos – Kretingos apygardoje. Jis įveikė konservatorių kandidatą Vaidotą Bacevičių. Praėjusių metų pabaigoje Vyriausiajai rinkimų komisijai perbraižius apygardų ribas, dabar Palanga yra vienoje Mėguvos rinkimų apygardoje su dalimi Kretingos ir Klaipėdos rajono.

Jūsų komentaras:

nuomonė 2020-02-21 10:53 (IP: 78.58.48.24)
Seimą žmogus įsivaizduoja kaip senelių globos namus

Simas 2020-02-20 22:08 (IP: 84.15.183.154)
Gėda tam senukui, kad visai saiko žmogus nebeturi. Kiek reikia norėti to lovio ?

Taip pat skaitykite

Justinas Masalskas niekuomet nemėgo sėdėti namuose, tad karantinas gerokai sujaukė aktyvaus palangiškio gyvenimą. O iš savo poilsio namų „Pas Justiną“ dėl jo negauna jokių pajamų. Pasidomėjus, ar artėjant 80-ečiui, daugiau senjoras dėmesio skiria savo sveikatai ir ramybei, atsakė: „Iki 80-mečio dar reikia palaukti. Senas nesijaučiu, galėčiau dar dalyvauti...


Iki kovo 1 d. imtinai Palangoje dviejų arba vienos vakcinos nuo COVID-19 ligos sulaukė 1 tūkst. 301 gyventojas. Dvi vakcinos dozes jau yra gavę 477 gyventojai, vieną kartą vakcina paskiepyti 824 palangiškiai, iš jų – 283 senjorai.


Šventosios pajūrio juostoje ir šalia esančiuose pušynuose stovi apie 260 poilsinių namukų. Vasarą nakvynė tokiame namuke asmeniui kainuodavo vos nuo kelių eurų, tačiau svarstoma juos nugriauti arba išgabenti. Tokiu atveju Vyriausybė jų savininkams už namuką galėtų skirti po 4–12 tūkst. eurų.


Seimo narys Antanas Vinkus, atstovaujantis Seime Palangai ir daliai Kretingos, šiandien „Palangos tiltui“, patvirtino, jog ketina dalyvauti rudenį vyksiančiuose naujojo Seimo rinkimuose.


Turkija beveik kiekvienam asocijuojasi su atostogomis paplūdimyje ar prie baseino kaitrioje saulėje, šilta Viduržemio jūra ir įkyriais turgaus prekeiviais. Erasmus+ projekto ,,Kultūrinis paveldas ir Europos vertybių ugdymas mokyklose“ dalyviai turėjo galimybę pamatyti kitokią Turkiją.


Vaikus auginantiems tėvams 2018-ieji atnešė naujovių – nuo sausio 1 d. įsigaliojus naujai išmokų vaikams įstatymo redakcijai, kiekvienam vaikui skiriama universali 30 eurų išmoka. Kurorto gyventojai, turintys teisę į vadinamuosius vaiko pinigus, Palangos miesto savivaldybės Socialinės rūpybos skyriui turi pateikti prašymą. Tačiau, siekiant išvengti...


Palangos senosios gimnazijos bendruomenę prieš didžiąsias metų šventes pradžiugino, galima drąsiai pavadinti, tikras muzikinis įvykis – buvo parodytas bendromis mokinių ir mokytojų jėgomis pastatytas miuziklas pagal kompozitoriaus V. Barkausko jaunesniojo operą „Gripino klasta, arba kas taps karaliumi“.


Dainininkė Evelina Sašenko - šešis kartus „Dainų dainelės“ laureatė, šiuo metu Lietuvos muzikos ir teatro akademijos magistrantūroje studijuojanti džiazo vokalą. Ji dalyvavo tokiuose projektuose kaip „Triumfo arka 2“, LNK muzikiniame projekte „Žvaigždžių duetai 5“, taipogi du kartus jau žengė į nacionalinės atrankos „Eurovizija“ sceną,  antrasis kartas, žinia, buvo sėkmingas – mergina...


Angliškos kalėdos: pirk arba mirk!

Mindaugas GRIŠKEVIČIUS, 2011 01 05 | Rubrika: Miestas

Kuomet lietuviška šventų Kalėdų tradicija pabrėžia saikingą vartojimą bei susilaikymą šiomis švenčių dienomis, tautiečių pamėgtoje Anglijoje vyrauja visiškai priešinga tradicija. Metų pabaiga vietos gyventojams suteikia neaprėpiamų galimybių įsigyti geriausios kokybės daiktų už prieinamą kainą, taip pat prisivalgyti bei nusigerti iki žemės graibymo. Toks itin vartotojiškas britų gyvenimo...


Švarinimosi ypatumai arba kur noriu, ten metu

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 04 10 | Rubrika: Miestas

Kol vieni balandžio, švaros mėnesį stengiasi apsitvarkyti ne tik namuose, bet ir dalyvauja miesto talkose, kiti nesuka galvos apšniaukštę miškus, pakeles ir kitas, jiems nepriklausančias teritorijas. Kai kurie žmonės be skrupulų į žaliuosius plotus tempia tiek buitines šiukšles, tiek statybinį laužą – lyg patys po to nebambėtų, žaliame miško plote atradę tokių neišvaizdžių „gėrybių“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius