Apsipirkimo vadovas: kaip elgtis, kad išvengtumėte impulsyvių pirkinių

Palangos tiltas, 2023-04-05
Peržiūrėta
1215
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Apsipirkimo vadovas: kaip elgtis, kad išvengtumėte impulsyvių pirkinių

Apsipirkimas yra kiekvieno kasdienybės dalis, tačiau dažnai impulsyvumas ir noras pagerinti gyvenimo kokybę priverčia išleisti daugiau nei planuota. Tai gana dažnas reiškinys, tačiau yra keletas patarimų, kaip išvengti impulsyvių pirkinių ir apsipirkti racionaliai. Šiame straipsnyje aptarsime geriausias praktikas, kurios padės kaskart apsipirkti efektyviai ir pagal planą.

Planuokite savo išlaidas

Iš anksto apgalvotas pirkinių sąrašas padės nuspręsti, ką reikia įsigyti, ir išvengti impulsyvaus pirkimo. Svarbu atsižvelgti į savo biudžetą ir tikslus, suvokti, ką galite sau leisti ir ko negalite. Nustatę savo išlaidų ribas, lengviau laikysitės suplanuotų pirkinių sąrašo ir išvengsite neplanuotų išlaidų. Tačiau sudarydami pirkinių sąrašą visuomet numatykite pinigų sumą, kurią galėsite išleisti spontaniškai – taip nesijausite pernelyg suvaržyti.

Atkreipkite dėmesį į prekių kokybę

Kartais pirkėjai renkasi pigesnes prekes tik todėl, kad jos pigesnės. Tačiau tai gali reikšti, kad prastos kokybės prekę greitai reikės pakeisti kita. Tai bus papildomos išlaidos ateityje, todėl svarbu atidžiai peržiūrėti perkamas prekes ir rinktis kokybiškesnes prekes, kurios tikėtina tarnaus ilgą laiką.

Pirkite prekes internetu

Apsipirkimas internetu yra ne tik patogus, bet ir dažnai pigesnis būdas. Dažnai internetinės parduotuvės siūlo tas pačias prekes mažesne kaina, o tai reiškia, kad galite sutaupyti pinigų ir išvengti impulsyvaus pirkimo. Be to, internete galite palyginti kelių gamintojų prekių kainas ir pasirinkti geriausią pasiūlymą, o tai padeda racionaliai ir apgalvotai apsipirkti.

Iš anksto nustatykite savo prioritetus

Tai padės jums apsispręsti, ko iš tikrųjų reikia ir ko ne. Svarbu nustatyti savo tikslus ir pasirinkti prekes, kurios jums būtiniausios, o ne visas prekes, kurias tiesiog norite turėti. Pirkdami stebėkite savo prioritetus ir nepasiduokite impulsams.

Pasinaudokite akcijomis ir specialiais pasiūlymais

Galbūt norite įsigyti brangų drabužį, tačiau jo kaina kandžiojasi? Palaukite išpardavimų ar specialių sezoninių akcijų bei išpardavimo dienų, tokių kaip „Black Friday“ ar „Cyber Monday“. Didelė dalis parduotuvių nuolaidas taiko ne tik vieną dieną, todėl tikrai spėsite įsigyti reikiamų daiktų ne tik sau, bet ir savo šeimai. Per tokius išpardavimus yra ypač pravartu pirkti rūbus vaikams – juk jie taip greitai viską išauga.

Pasinaudokite pirkimo išsimokėtinai galimybėmis

Pirkimas išsimokėtinai internetu yra itin greitas, patogus ir saugus procesas, trunkantis apie 1-2 min. Atsakymą dėl norimo pirkinio finansavimo suteikimo matysite iš karto ir galėsite išsirinkti palankiausią sutarties terminą ar įmokos dydį. Tai itin populiarus ir patogus būdas, ypač jei norite įsigyti brangesnį daiktą, bet nenorite visos sumos mokėti iškart. Atsakingai naudojant pirkinį apmokėsite keliomis įmokomis, o įsigytu pirkiniu galėsite džiaugtis iškart. Pasidomėkite galimybėmis pirkti išsimokėtinai: https://esto.eu/lt?lang=lt.

Sumažinti impulsyvius pirkinius nėra lengva užduotis, tačiau įmanoma. Svarbiausia yra planuoti savo išlaidas, rinktis aukštos kokybės prekes, apsipirkti internetu, nustatyti savo prioritetus ir atsakingai naudojant, pasinaudoti pirkimo išsimokėtinai galimybėmis.

ESTO teikiamomis paslaugomis naudokitės atsakingai, nes tai yra finansinis įsipareigojimas, susijęs su finansinėmis prievolėmis. Prieš skolinantis pinigų iš ESTO, rekomenduojame įsivertinti savo galimybes laiku mokėti įmokas ir, jeigu reikia, pasikonsultuoti su ESTO UAB specialistais.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Visame pasaulyje plinta „suverenų“ judėjimai. Jiems priklausantys asmenys atsisako pilietinių pareigų, nepaiso visuomenės normų, taisyklių, konfliktuoja su valstybinėmis ir privačiomis institucijomis, atsisako valstybės dokumentų. 


Apsipirkimas yra kiekvieno kasdienybės dalis, tačiau dažnai impulsyvumas ir noras pagerinti gyvenimo kokybę priverčia išleisti daugiau nei planuota. Tai gana dažnas reiškinys, tačiau yra keletas patarimų, kaip išvengti impulsyvių pirkinių ir apsipirkti racionaliai. Šiame straipsnyje aptarsime geriausias praktikas, kurios padės kaskart apsipirkti efektyviai ir pagal planą.


Rezervacijos vasarai apgyvendinimo vietose tiek pajūryje, tiek sodybose visoje Lietuvoje pildosi.


Specialistai išnagrinėjo jau beveik pusę savivaldybių pateiktų prašymų nukelti sovietinius memorialus, siejamus su palaidojimo vietomis, sako Kultūros paveldo departamento vadovas Vidmantas Bezaras.


Nereikia ir sakyti, kad rankinė yra vienas svarbiausių moteriškų įvaizdžių elementų. Belieka tik pridurti, kad kiekviena mergina bei moteris nori, kad jos mėgstama rankinė tarnautų kuo ilgiau. Yra daug kriterijų, kurie lemia, kaip ilgai tarnaus rankinė, tačiau dėmesį verta atkreipti į tai, kad viskas bus kur kas paprasčiau, jei ir pačios laikysitės tam tikrų patarimų. Taigi, kaip elgtis, kad...


Nuo spalio 22 dienos, penktadienio, „Maxima“ parduotuvėje Palangoje, prie miesto centrinės aikštės, kurioje iki šiol nebuvo privalomas Galimybių pasas, bus ribojami pirkėjų srautai. Laikantis naujo Vyriausybės reikalavimo, vienam pirkėjui turi būti užtikrinti 30 kv. metrų.  Šis ribojimas bus taikomas daugiau nei 170 lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvių visoje šalyje.


Nuo penktadienio, spalio 22 d., įsigalioja papildomi ribojimai prekyvietėms, dirbančioms be galimybių paso. Jose turės būti reguliuojami pirkėjų srautai, užtikrinant 30 kv. m vienam klientui. „Lidl“ jau pranešė, kad nuo penktadienio, spalio 22 d., visose parduotuvėse aptarnaus pirkėjus tik su galimybių pasais.


Palangos gyventojai jau gali naudotis nauja elektroninės maisto ir kasdienių prekių parduotuvės „Barbora“ paslauga. Palangoje esančioje „Maxima“ parduotuvėje pradėjo veikti pirkinių atsiėmimo stotelė. Gyventojai jau gali maisto ir kitus kasdienio vartojimo produktus užsakyti internetu, o suruoštus užsakymus greitai ir patogiai atsiimti „Barbora...


Pirmadienį, kovo 23 d., posėdžiavusi Ekstremalių situacijų komisija kreipėsi į Palangoje veikiančių didžiųjų prekybos centrų vadovybę su prašymu sudaryti išskirtines apsipirkimo sąlygas labiausiai pažeidžiamai visuomenės grupei – senjorams.


Palangos lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“ įsikūręs netoli Birutės parko, vykdė projektą „Medžiai - šalia mūsų“. Šio projekto tikslas – plėtoti vaiko poreikį pažinti aplinkinį pasaulį, pratinant jame atitinkamai elgtis ir vertinti visa, kas jį supa.  


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius