Ar bėgame paskutinius ratus netvarkingame stadione?

Palangos tiltas, 2012-07-23
Peržiūrėta
550
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Ar  bėgame paskutinius ratus netvarkingame stadione?

Dalia J. KAVALIAUSKAITĖ

Sporto ir atostogų metu neatsižadantys poilsiautojai ir palangiškiai neaplenkia Palangos stadiono. Nuo šunų parodų iki futbolo varžybų – įvairūs renginiai kasmet vyksta čia. Tačiau turbūt ne vienas pastebėjo, kad stadiono danga jau sutrūkinėjusi, mėtosi atskilę gabalai, nėra įrengtų skersinių ar kitų miestiečiams bei svečiams naudingų sportavimo priemonių – netgi krepšinio aikštelės.

Nusprendžiau pati įsitikinti, kokia yra stadiono būklė.

Vakarėjant susiruošiau pabėgioti. Žmonių ganėtinai daug – vieni bėgioja, kiti su draugais žaidžia futbolą, treti... bando žaisti krepšinį.

Sustoju prie būrelio vaikinų, mušinėjančių kamuolį palei krepšinio stovą. Paklausti, ar juos tenkina krepšinio žaidimo galimybės stadione, jie tik nusijuokia: „Galimybės, kurių nėra? Čia nėra net krepšinio aikštelės“.

Bėgdama toliau, pastebiu kelis vyrukus, atokiau nuo pagrindinės futbolo aikštės, ant pievos, žaidžiančius futbolą. Klausiu, kodėl ne didelėje, pagrindinėje tam skirtoje aikštėje. „Mums buvo pasiūlyta žaisti čia, kad neištryptume futbolo aikštės vejos“, – paaiškina vienas iš vyrų. Taigi, kol kas nei krepšinio, nei futbolo ne rinktinių nariams normaliomis sąlygomis čia žaisti negalima.

Bėgu toliau. Skersinių ar kitų sportui reikalingų priemonių nematyti, tik kartas nuo karto batas nežymiai užstringa tarp stadiono dangos atplyšusių gabalų. O žiūrovų tribūnose – alų begurkšnojantys vaikinai.

Apie situaciją teiraujuosi Palangos Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininko Vytauto Stalmoko. „Kada stadionas buvo atnaujintas, pasakyti negaliu. Seniai. Tačiau dabar pradedame statyti naują Palangos sporto centrą ir renovuoti stadioną. Darbai turėtų būti baigti per pusantrų metų“, – teigė jis.

„Paskutinis ratukas. Užsidarome“, – sako darbuotojo pažymėjimą rodantis stadiono prižiūrėtojas. Lieka tikėtis, kad paskutinį savo ratą bėga ir senasis Palangos stadionas bei laukti naujojo sporto centro atidarymo vasaros sostinėje ilgai nebeteks.ada sporto komiteto pirmininkasiteto pirmininkas mero Vytauto Stalmoko.tojo pažymėjimą sako:"aidžiančius futbolą.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Populiariausiame Lietuvos pajūrio kurorte – Palangoje esančio daugiabučio gyventojai po renovacijos džiaugiasi ne tik gerokai sumažėjusiomis pastato energijos sąnaudomis, bet ir trečdaliu išaugusia būstų verte.


Važiuojant Kretingos gatve Palangoje pro Vlado Jurgučio progimnaziją, žvilgsnį traukte traukia visiškai atnaujintas mokyklos stadionas – baigtas jo kapitalinio remonto pirmasis etapas. Jo metu buvo įrengti nauji bėgimo takai, šuolio į tolį ir trišuolio sektorius, natūralios vejos futbolo aikštė, atnaujintos krepšinio bei tinklinio aikštelių...


Ketvirtadienį, gruodžio 5 d., Vilniuje Lietuvos futbolo federacija (LFF) surengė specialią spaudos konferencija, kurios metu pranešta apie dviejų A lygos klubų – Klaipėdos „Atlanto“ ir „Palangos“ – šalinimą iš aukščiausiųjų šalies divizionų kitam sezonui.


Savaitgalį šventės „Palanga dūzgia“ organizatoriai į Palangą vėl sugrąžino vasarą. Šurmulys, klegesys, šypsenos ir noras pasidžiaugti gražiomis akimirkomis lydėjo visus atvykusius į kurortą. Atvykusieji galėjo sudalyvauti keliuose ryškiuose renginiuose, tokiuose kaip tarptautinis liaudiškų šokių festivalis „Palangos miestely...


Gruodžio 13-14 dienomis Palangos universalioje sporto arenoje vyko tradicinis kalėdinis vaikų mažojo futbolo turnyras Palangos sporto centro taurėms laimėti. Šis turnyras simboliškai tapo ir pirmosiomis futbolo varžybomis naujojoje arenoje.


Palangos miesto stadione užvirė renovacijos darbai – nuo antradienio čia pluša bendrovės „Kauno keliai“ specialistai. Planuojama, kad stadionas atnaujintas bei tarptautiniams lengvosios atletikos turnyrams bus pritaikytas dar šiais metais. Tad jau netrukus į kurortą treniruotis bei varžytis atvykusiems sportininkams Palanga galės pasiūlyti puikią sporto bazę...


Palangos dovana sportininkams – prasidėsianti miesto stadiono renovacija

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 05 22 | Rubrika: Miestas

Palangoje jau netrukus užvirs miesto stadiono atnaujinimo darbai – ketvirtadienį pasirašyta rangos darbų sutartis tarp Palangos miesto savivaldybės ir darbus atliksiančios bendrovės „Kauno tiltai“.


„Pagaliau mano, kaip palangiškio, svajonė išsipildė: mes turime sporto areną, kurios seniai reikėjo Palangai. Linkiu, kad tarp šių sienų užaugtų talentai, kurie savo sporto pasiekimais garsintų Palangą Lietuvoje ir Lietuvą pasaulyje“, – skambant ovacijoms universaliosios Palangos sporto arenos atidarymo metu šeštadienį sakė...


Dalia J. KAVALIAUSKAITĖ Sporto ir atostogų metu neatsižadantys poilsiautojai ir palangiškiai neaplenkia Palangos stadiono. Nuo šunų parodų iki futbolo varžybų – įvairūs renginiai kasmet vyksta čia. Tačiau turbūt ne vienas pastebėjo, kad stadiono danga jau sutrūkinėjusi, mėtosi atskilę gabalai, nėra įrengtų skersinių ar kitų miestiečiams bei svečiams naudingų...


Paliktos šunų „dovanėlės“ ant gatvių ar šaligatvių – nuolatinė problema, kuri kaip skaudulys gelia kiekvieną miestelėną. Nors visi šią bėdą mato, tačiau ne visi šunelių savininkai linkę palaikyti švarą mieste. O ir tam padaryti pats miestas nelabai suteikia galimybių, mat nėra tam skirtų dėžių, nei specialiai šunų vedžiojimui įrengtų aikštelių.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius