Ar „Tottenham“ nuspręs atleisti Jose Mourinho po netikėto pralaimėjo Europos taurės atkrintamosiose?

***, 2021-03-25
Peržiūrėta
4495
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Jose Mourinho
Jose Mourinho

Kiek netikėtai kovo 18 dieną baigėsi „Tottenham“ sezonas Europos taurėje, kadangi prieš atvykdami į Kroatiją žaisti su Zagrebo „Dinamo“ turėjo 2 įvarčių pranašumą ir buvo akivaizdūs rungtynių favoritai. Deja, bet per pagrindinį laiką pralaimėję 0-2 ir trečią, lemiamą, įvartį praleidę per pratęsimą, rungtynes Londono komanda pralaimėjo 0-3 ir iškrito iš tolimesnės kovos dėl Europos taurės.

Po šio pralaimėjimo kilo nemažai diskusijų, kokia bus J.Mourinho ateitis Londono komandoje, kadangi Anglijos lygoje irgi rezultatai nėra geri. Komanda buvo viena iš favoričių laimėti Europos lygą. Nemažai žmonių tikėjo šia komanda, buvo atliekama daug statymų lažybų bendrovėse tiek kaip šios poros favoritai, tiek kaip taurės laimėtojai. Dabar, kai lazybos internetu sparčiai populiarėja, bendrovės suteikia galimybę atlikti pačių įvairiausių statymų, todėl šis „Tottenham“ pralaimėjimas nuvylė tikrai nemažai žmonių. Zagrebo komanda be jokių abejonių po tokio puikaus pasirodymo prieš Londono komandą gaus didesnį įvertinimą ir iš lažybų bendrovių, todėl šios komandai galimybės laimėti taurę iš karto pakilo.

Atkreipti dėmesį būtų galima ir į Londono „Tottenham“ rezultatus Anglijos aukščiausioje futbolo lygoje. Sezono pradžioje komanda atrodė labai ambicinga, prie komandos vairo stojus vienam iš labiausiai žinomų futbolo trenerių J.Mourinho, komanda tikrai galvojo ne tik apie buvimą tarp keturių stipriausių Anglijos komandų, bet ir apie galimybę kovoti dėl čempionų titulo.

Šiuo metu komanda yra šeštoje vietoje ir nors dar turi galimybių kovoti dėl vietos ketvertuke, kas reikštų, kad kitą sezoną komanda vėl galės varžytis Europoje. Tačiau, kovoti dėl čempionų titulo šansų jau nėra, kadangi nuo pirmoje vietoje esančios Mančesterio „City“ komandos skiria net 23 taškai, o žaisti vos 9 rungtynes. Teorinių šansų yra, bet būtų sunku patikėti, kad „City“ viską pralaimės, o „Tottenham“ viską laimės.

Sezoną komanda pradėjo tikrai neblogai, tačiau viena duobė sezono viduryje sumaišė visas komandos kortas. Sausio-vasario mėnesį komandą pralaimėjo net 5 Anglijos lygos rungtynes iš 6 ir tuo pačiu iškrito prieš „Everton“ iš „FA Cup“. Kadangi šiuo laikotarpiu nebuvo atsisakyta J.Mourinho paslaugų, išlieka didelis klaustukas ar dabar yra tam geras metas?

Jeigu „Tottenham“ komandai pavyktų sezoną užbaigti bent ketvirtoje vietoje ir kitą sezoną žaisti „UEFA Čempionų lygoje“, tuomet būtų galima vertinti kaip teigiamą sezoną, kadangi būtų pasiektas vienas iš tikslų. Nuo šiuo metu ketvirtoje vietoje esančios kitos Londono komandos „Chelsea“ skiria vos 3 taškai. Žinant, kad šiuo metu „Chelsea“ varžosi „UEFA Čempionų lygoje“, galima tikėtis, kad bus bent minimalus atsipalaidavimas Anglijos lygoje ir tai gali lemti bent keleto taškų išbarstymo.

J.Mourinho prie „Tottenham“ komandos vairo stovi tik pirmą sezoną, todėl po tokių rezultatų jį atleisti būtų tikrai per anksti. Taip, komanda patyrė skaudų pralaimėjimą ir iškrito iš Europinio turnyro, tačiau Anglijoje rezultatai tikrai nėra tragiški. Jeigu komanda būtų žemiau dešimtuko ribos, neturėtų jokių šansų kitą sezoną žaisti Europos turnyruose, jeigu pats žaidimas nebūtų geras, tuomet J.Mourinho dienos tikrai būtų suskaičiuotos.
Šiuo metu atleisti trenerį būtų per daug anksti, kadangi nors ir pralaimėta prieš Zagrebo komandą, reikia užbaigti pradėtus darbus Anglijos čempionate ir jau po sezono įvertinti bendrai, kaip sekėsi komandai. Tikėtina, kad ir kitą sezoną prie Londono komandos vairo matysime J.Mourinho, kuris tikrai vertas tęsti pradėtus darbus.

 

 

Jūsų komentaras:

Saulius 2021-03-28 18:27 ([email protected] / IP: 162.158.202.247)
Biški silpnokas straipsnelis, bet šiaip neblogai. (Esu Mauro gerbėjas)

Taip pat skaitykite

Kiek netikėtai kovo 18 dieną baigėsi „Tottenham“ sezonas Europos taurėje, kadangi prieš atvykdami į Kroatiją žaisti su Zagrebo „Dinamo“ turėjo 2 įvarčių pranašumą ir buvo akivaizdūs rungtynių favoritai. Deja, bet per pagrindinį laiką pralaimėję 0-2 ir trečią, lemiamą, įvartį praleidę per pratęsimą, rungtynes Londono komanda pralaimėjo 0-3 ir iškrito...


Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Ingrida Valaitienė tikina, kad dar per anksti įvertinti, ar lietuviai vis tik nuspręs sutikti šventes pajūryje.


Palangos "Palanga" iškrito iš LFF taurės

"Palangos tilto" redakcija, 2019 09 20 | Rubrika: Miestas

Trečiadienį, rugsėjo 18 d., Gargžduose paaiškėjo antroji LFF taurės finalo dalyvė. Ja tapo rungtynių šeimininkė Gargždų „Bangos“ komanda. Gargždų "Banga" , kuri 2:0 (0:0) nugalėjo A lygos autsaiderę „Palangą“.


Savaitgalį Kėdainiuose vyko Lietuvos karatė kiokušin federacijos didžiausias metų renginys – Lietuvos moksleivių taurės finalinės varžybos, į kurias susirinko daugiau nei 700 dalyvių iš 43 Lietuvos klubų. Varžybose dalyvavo moksleiviai nuo 10 iki 18 metų, kurie kovojo ne tik asmeninėje įskaitoje, bet ir komandinėje.


Ką atleisti nuo miesto universalios sporto salės ir stadiono mokesčio, o ko ne? Jei taip, pagal kokius kriterijus tai daryti? Registracijos formą? Pasiekimus? Veiklos pobūdį? Kol miesto administracija nėra parengusi vieningos tai reglamentuojančios tvarkos, Palangoje registruotos viešosios sportinę veiklą vykdančios įstaigos, asociacijos ir sporto klubai tikisi valdžios malonės, o...


Prie Seimo mitinguotojai reikalavo atleisti ministrą R. Palaitį

"Palangos tilto" informacija, 2012 03 19 | Rubrika: Miestas

Šalia Seimo šeštadienio popietę susirinko vidaus reikalų ministro Raimundo Palaičio sprendimu atleisti Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos (FNTT) vadovą ir jo pavaduotoją nepatenkinti žmonės.


Lapkričio 19-20 dienomis Palangoje Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Anapilin išėjusio tinklinio trenerio Eduardo Švanio atminimo taurės turnyras. Jame dalyvavo vaikinų komandos iš Kauno, Klaipėdos, Kelmės, Raseinių bei Palangos. Atidarymo metu tinklininkus pasveikino Palangos miesto savivaldybes direktorė A. Kilijonienė, Palangos sporto centro...


Pramogų komplekso „HBH Juozo alus“ parkas kiekvienais metais nustebina vis originalesnėmis naujovėmis. Šiais metais parkelyje „išdygo“ keturios naujos skulptūros. Tačiau jos ypatingos tuo, jog jomis galima ne tik grožėtis, bet ant jų galima ir sportuoti. „Su keliais bendraminčiais skulptoriais sumąstėme tokią idėją – pagaminti kinetines, su...


Praėjusį savaitgalį, spalio 15-16 dienomis Palangos miesto V.Jurgučio pagrindinės mokyklos ir Senosios gimnazijos sporto salėse vyko buvusio sporto mokyklos tinklinio trenerio Eduardo Švanio atminimo taurės varžybos. Šiame turnyre dalyvavo 10 komandų, viso net 114 dalyvių, pademonstravusių puikų pasiruošimą, uždegantį norą siekti pergalės, taip suteikdami malonių akimirkų ir...


U-17 taurės turnyre lietuviams – antroji vieta

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 09 01 | Rubrika: Miestas

Praėjusį šeštadienį kurorte baigėsi Lietuvos futbolo federacijos (LFF) U-17 taurės turnyras. Iki finalo prasibrovusi Lietuvos rinktinė po atkaklios kovos nusileido Ukrainos futbolininkams ir užėmė antrąją vietą. Jauniesiems tautiečiams pergalė buvo ranka pasiekiama, tačiau Ukrainos rinktinei pasisekė dukart išlyginti rezultatus, o po dramatiškos baudinių serijos ir nugalėti.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius