Prie Seimo mitinguotojai reikalavo atleisti ministrą R. Palaitį

"Palangos tilto" informacija, 2012-03-19
Peržiūrėta
1874
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Prie Seimo mitinguotojai reikalavo atleisti ministrą R. Palaitį

 Šalia Seimo šeštadienio popietę susirinko vidaus reikalų ministro Raimundo Palaičio sprendimu atleisti Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos (FNTT) vadovą ir jo pavaduotoją nepatenkinti žmonės.

Į mitingą susirinko daugiausiai vyresnio amžiaus žmonės. Prieš tai vykusiame lenkų mitinge jaunimo buvo gerokai daugiau.

Šalia politikų, Seimo narių tarti žodį norėjo ir kiti visuomenėje žinomi asmenys. Savo nuomonę apie teisingumą Lietuvoje išsakė aktorius Gediminas Storpirštis, po kalbos jis užtraukė seną lietuvišką dainą „Palinko liepa šalia kelio“.

Seimo narys ir dainininkas Ligitas Kernagis pareiškė miniai, kad prezidentė nepasikvietė ir neišklausė Antikorupcijos komisijos. Tuomet pasigirdo šūksniai „Gėda“ Daliai Grybauskaitei.

Mitingo dalyvių kreipimesi reikalaujama sugrąžinti FNTT vadovus, atleisti „maištą valstybėje keliantį, Konstituciją mindantį ir į anarchiją šalį vedantį“ vidaus reikalų ministrą R.Palaitį, atleisti generalinį prokurorą ir jo pavaduotoją.

Susirinkusieji šalia M.Mažvydo bibliotekos vieningai tvirtino, kad vienintelis jų ir šio mitingo tikslas – teisingumas.

Jaunuolių grupelė tvirtino šioje situacijoje taip pat palaikantys ne prezidentę, o premjerą ir jo aplinką.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Paskutinį kovo ketvirtadienį Palangos literatai „Takai per kopas“ susirinko į poezijos popietę – almanacho „Duonos kelias“ pristatymą.


Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė pranešė, kad vienas iš didžiausių poilsio ir reabilitacijos centrų Palangoje „Pušynas“ 2022 metais bus perduotas Turto bankui, o tai reiškia – bus privatizuojamas. Tokia esą yra politinė valia. Toks sprendimas sukėlė viešą diskusiją, kadangi bus prarasta nemažai darbo vietų.


Kiek netikėtai kovo 18 dieną baigėsi „Tottenham“ sezonas Europos taurėje, kadangi prieš atvykdami į Kroatiją žaisti su Zagrebo „Dinamo“ turėjo 2 įvarčių pranašumą ir buvo akivaizdūs rungtynių favoritai. Deja, bet per pagrindinį laiką pralaimėję 0-2 ir trečią, lemiamą, įvartį praleidę per pratęsimą, rungtynes Londono komanda pralaimėjo 0-3 ir iškrito...


Tėvynės Sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) kandidatė į vidaus reikalų ministrus Agnė Bilotaitė, pirmadienio (lapkričio 30-osios) vakarą paklausta LRT LT žurnalisto Raigardo Musnicko, ką ji mananti apie Palangos "Pušyną", kurio steigėjas yra Vidaus reikalų ministerija, išgirdo tiesmuką kandidatės į ministrus atsakymą.


Ką atleisti nuo miesto universalios sporto salės ir stadiono mokesčio, o ko ne? Jei taip, pagal kokius kriterijus tai daryti? Registracijos formą? Pasiekimus? Veiklos pobūdį? Kol miesto administracija nėra parengusi vieningos tai reglamentuojančios tvarkos, Palangoje registruotos viešosios sportinę veiklą vykdančios įstaigos, asociacijos ir sporto klubai tikisi valdžios malonės, o...


Sakoma, kad nauja šluota geriau šluoja, bet ne UAB „Palangos komunalinis ūkis“ atveju: miesto komunalinio direktoriusVidas Misikonis trečiadienį įmonės stebėtojų tarybai įteikė prašymą jį atleisti iš užimamų pareigų, o jau nuo šiandien, įmonės stebėtojų pritarimu, prie „Palangos komunalinio ūkio“ vairo stoja visiems...


Palangai – vidaus reikalų ministro D. A. Barakausko dėmesys

"Palangos tilto" informacija, 2014 03 13 | Rubrika: Miestas

Praėjusį penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto meru Šarūnu Vaitkumi, kurorto policijos komisariato bei Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vadovais susitiko vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas.


Vilniaus miesto I-as apylinkės teismas atmetė R. Palaičio skundą prieš „Palangos tiltą“. Ieškinyje jau už politikos užribio likęs R. Palaitis prašė teismo priteisti 40 tūkst. litų iš „Alfa Media“ ir „Palangos tilto“ už patirtą moralinę ir turtinę žalą.


Prie Seimo mitinguotojai reikalavo atleisti ministrą R. Palaitį

"Palangos tilto" informacija, 2012 03 19 | Rubrika: Miestas

Šalia Seimo šeštadienio popietę susirinko vidaus reikalų ministro Raimundo Palaičio sprendimu atleisti Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos (FNTT) vadovą ir jo pavaduotoją nepatenkinti žmonės.


Savivaldybės valdininkai nebus atleisti

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 06 17 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto savivaldybės tarybos sprendimu, nuo šių metų lapkričio 1 dienos Savivaldybės administracijoje didžiausias leistinas valstybės tarnautojų  skaičius bus 77, o dirbančiųjų pagal darbo sutartis ir gaunančių darbo užmokestį iš Savivaldybės biudžeto darbuotojų skaičius – 22.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius