Artėjant Kalėdoms duris palangiškiams vėl atveria Dovanų meistarnė

Palangos tiltas, 2016-11-21
Peržiūrėta
1576
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Artėjant Kalėdoms duris palangiškiams vėl atveria Dovanų meistarnė

Palangoje jau netrukus pasklis kalėdinė nuotaika – kurortas puošiamas artėjančioms žiemos šventėms, o kitą savaitę, antradienį, pasirengti šv. Kalėdoms pakvies ir Dovanų meistarnė, kur kiekvienas norintis savo rankomis gali pagaminti kalėdinę dovaną sau brangiems žmonėms.
Dovanų meistarnė – įžanga į jau netrukus prasidėsiantį aktyvųjį Kalėdų laukimo laikotarpį, kuomet kone kiekvienas skuba ieškoti tinkamų originalių dovanų savo artimiesiems. Iki gruodžio vidurio palangiškiai, padedami meistrų ne tik iš Palangos, bet ir iš kitų Lietuvos miestų, kurs kalėdines dovanas: megs kojines bei pirštines, kurs Advento vainikus bei kitas kalėdines puošmenas, lies žvakes bei gamins netradicines žiemos švenčių dekoracijas.
Pasak užsiėmimų organizatorės, etnologės bei Palangos kultūros centro folkloro kolektyvo „Mėguva“ vadovės Zitos Baniulaitytės, šiemet Dovanų meistarnei parinkta labai įvairi programa, tačiau užsiėmimams ypatingo pasirengimo nereikia, kadangi dirbiniai, kuriuos bus siūloma kurti, nėra labai sudėtingi. „Taip siekiama, kad į Dovanų meistarnės veiklą įsijungti galėtų ne tik vyresni palangiškiai, bet ir mažieji. Labai laukiame šeimų, nes šie užsiėmimai suteikia galimybę ne tik turiningai praleisti laiką, savo rankomis sukurti kalėdines dovanas artimiesiems, bet ir užsiimti bendra veikla, pabendrauti tėvams su vaikais“, – kalbėjo Z. Baniulaitytė.
Nemokami užsiėmimai vyks Tradicinės tekstilės mokymo centre (Vasario 16-osios g. 6, II aukšte) darbo dienomis nuo 17 val., o gruodžio 10 d., šeštadienį – nuo 15 val. O Keramikų Šypalių dirbtuvėse (Pirties g. 4) užsiėmimai vyks lapkričio 26 d. 10 val. bei 11.30 val.
„Dovanų meistarnės“ organizatorė Z. Baniulaitytė priminė, jog į užsiėmimus būtina iš anksto užsiregistruoti telefonu 8 685 53238 arba [email protected]. Registracijos metu būsimieji užsiėmimų dalyviai bus informuoti, kokių priemonių reikėtų atsinešti.

Dovanų meistarnė
(Lapkričio 22 d. – gruodžio 10 d.)
Lapkričio 22 d. – KOJINĖS;
Lapkričio 26 d. – MOLIO DOVANĖLĖS;
Lapkričio 25 d. ir 29 d. – ADVENTO VAINIKAI;
Lapkričio 28 d. ir gruodžio 10 d. – PIRŠTINĖS;
Lapkričio 23 d., 30 d. ir gruodžio 7 d. – KALĖDINĖS PUOŠMENOS;
Lapkričio 24 d. ir gruodžio 8 d. – MEGZTI BURBULAI;
Gruodžio 1 d. ir 5 d. – MEGZTI GYVŪNĖLIAI;
Gruodžio 2 d. ir 9 d. – ŽVAKĖS.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Vasaros pradžią pajūryje pasitinka atveriamos prekybos tinklo „Rimi“ sezoninės parduotuvės. 


Žinomas virtuvės šefas Rokas Galvonas šiemet švenčia dvigubą šventę. Jis ne tik atšventė Velykas su artimaisiais, surengė ne vieną vaišių stalą savo restoranų svečiams, bet ir su mylima močiute atvėrė naujo – vienintelio Europoje restorano – „Močiučių Restoranas” duris.


Mūsų mieste artėja ilgai laukta diena – šalies Vyriausybei sušvelninus karantiną, po trijų mėnesių pertraukos kitą penktadienį birželio 12 dieną pagaliau pradeda veikti Palangos baseinas.


Nuo š.m. balandžio 29 d. Viešoji įstaiga Antano Mončio namai-muziejus vėl atveria duris lankytojams.


Jau šį savaitgalį Palangoje atidaromas prabanga dvelkiantis penkių žvaigždučių viešbutis „Amsterdam Plaza“.


Pirmadienį Palangoje veiklą pradeda nauja klinika „AveMedica“, kurioje dirbs du gydytojai odontologai Lolita Juodakė ir Kęstutis Grabliauskas bei burnos higienistė Skirmantė Pažėrienė, pasirengę įgyti palangiškių pasitikėjimą. Ateityje klinikoje, įsikūrusioje adresu Sodų g. 6-1, dirbs ir daugiau specialistų, galėsiančių padėti gyventojams pagerinti jų sveikatą.  


Palangoje jau netrukus pasklis kalėdinė nuotaika – kurortas puošiamas artėjančioms žiemos šventėms, o kitą savaitę, antradienį, pasirengti šv. Kalėdoms pakvies ir Dovanų meistarnė, kur kiekvienas norintis savo rankomis gali pagaminti kalėdinę dovaną sau brangiems žmonėms. Dovanų meistarnė – įžanga į jau netrukus prasidėsiantį aktyvųjį Kalėdų laukimo...


Visuomenei duris atveria atnaujintas legendinis „Anapilis“

Palangos m. savivaldybės informacija, 2016 08 18 | Rubrika: Aktualios naujienos

Ketvirtadienį, rugpjūčio 25 dieną, nuo 16 iki 18 val. Palangos miesto savivaldybės administracija kviečia visus palangiškius ir kurorto svečius susipažinti su restauruota Palangos istorine vila „Anapilis“. Legendomis apipinto pastato atnaujinimas buvo ilgai lauktas, tad šis įvykis – itin reikšmingas visai Palangos bendruomenei.   


  Palangoje sparčiai plečiama gydomųjų paslaugų pasiūla – viena po kitos duris atveria atsinaujinusios sanatorinės įstaigos, kuriose kiekvienas norintis gali ne tik atgauti jėgas, bet ir pasinaudoti sveikatinimo procedūromis.


Šv. Velykoms besirengiančioje Palangoje duris atveria Velykų bobutės trobelė, kurioje mažieji bus mokomi ne tik pasirinkti margučiams dažyti tinkamų žolelių bei marginti kiaušinius, bet ir savo rankomis pasigaminti velykinių suvenyrų. Šventinę nuotaiką skleis ir Botanikos parko darbuotojų rengiama puokščių paroda-pardavimas.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius