Asta Pantelejeva – mokytoja, kuriai auklėtiniai nesidrovi prisipažinti ją mylintys

Jūratė RIEPŠAITĖ , 2013-03-07
Peržiūrėta
1054
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Asta Pantelejeva – mokytoja, kuriai auklėtiniai nesidrovi prisipažinti ją mylintys

Mama: daugumai iš mūsų šis žmogus yra vienas svarbiausių gyvenime. Tik į žengus į mokyklą, jau pirmoje klasėje, vaikučiai gauna dar vieną mamą – savo auklėtoją. Keičiantis mokykloms – keičiasi ir „mamos“. Deja, ne visiems pasiseka turėti tokią auklėtoją, kurią jie galėtų pavadinti antrąja mama. Tačiau IV d Palangos senosios gimnazijos klasė tikrai gali pasidžiaugti, turinti nuostabią auklėtoją – matematikos mokytoją metodininkę – Astą Pantelejevą.

Miela auklėtoja, nėra paslaptis tai, jog mūsų klasė ne visada buvo kaip vienas kumštis, tačiau, kaip bebūtų, mes visi Jus mylime ir sveikiname Jus gimimo dienos proga!

Visada išliks „pati pačiausia“
Sveikinimus auklėtojai pradėjo IV d klasės seniūnė Janina Kusaitė. Mergina pasakojo: „Nors jau du metus nebesimokau pas auklėtoją jos dėstomo dalyko, tačiau visada yra smagu užeiti pasikalbėti, aptarti klasės reikalus ar tiesiog pajuokauti”. Mergina sakė, jog jos nuomone, į žodį „auklėtoja“ telpa visi geriausi bei gražiausi ir visi kiti šia galūne besibaigiantys žodžiai.
„Auklėtoja Asta visada liks „pati pačiausia“, už tai ją ir myli visa klasė. Šio gimtadienio proga auklėtojai noriu palinkėti kuo geriausių metų bei neprarasti savo vidinio žavesio bei užkrečiančio juoko”, – sakė abiturientė.

Paguodžia kaip savo vaikus
Dvyliktokė Monika Bandaraitė, prie IV d klasės prisijungusi prieš trejus metus, taip pat dalinosi prisiminimais apie savo klasę: „Jau trejus metus turiu nuostabią auklėtoją ir klasiokus. Kai tik atėjau į šią klasę, buvo nejauku ir keista, bet kiekvienam reikia laiko prisiderinti prie naujos aplinkos. Kaip naujokei, auklėtoja man tikrai padėjo nenuleisti rankų ir padėti spręsti problemas kartu, neliūdėti ir šypsotis“. Taip pat mergina pridūrė: „Iki pat šios dienos ji padeda ne tik man, bet ir visiems savo auklėtiniams, pataria ir paguodžia kaip savo vaikus, niekada neatsuka nugaros. Ji visiems skleidžia šilumą ir visada moko būti savimi”.
M. Bandaraitė taip pat norėjo prisidėti prie sveikinimų, nuoširdžiai sakydama: „Laimės linkėti įprasta nuo seno, sveikatos taip pat, bet pasikartosiu ir pasakysiu, kad didžiuojuosi, jog teko pabūti ne tik jūsų auklėtine, bet ir mokine. Noriu išreikšti nuoširdžią padėką už jūsų mums dovanotą laiką bei didelį dėmesį, kurį visais tais metais skyrėte, tad linkiu gyvenime – laimės, širdyje – juoko, lūpose – iki šiol nesibaigiančios šypsenos. Su gimtadieniu mylima, auklėtoja!”
Auklėtoja – nuostabus žmogus
Taip pat nuoširdžiais pasisakymais pasidalino ir Giedrė Kairytė: „Auklėtoja daugumai iš mūsų yra ne tik auklėtoja, bet lyg mama ar gera draugė, su kuria galima rimtai pakalbėti ir smagiai pasijuokti. Tai tikrai supratingas ir nuoširdus žmogus“.
Šypsenos nestokojanti dvyliktokė Snieguolė Rojutė, net ir savo sveikinimą pradėjo juokaudama: „Miela auklėtoja, kadangi per ketverius metus jums sunkiai sekėsi įsiminti mano vardą, tai jums ir šiandien aš būsiu Svajūnė. Šia gražia proga noriu palinkėti daug gražių gyvenimo akimirkų, išleisti į gyvenimą dar daug tokių abiturientų laidų (žinoma, mūsų buvo „pati pačiausia“) ir dar palinkėsiu, kad nuo jūsų veido niekada nedingtų šypsena! Su gimtadieniu, auklėtoja“.

Iki šiol dar vis jaučiasi klasės dalimi
Buvęs IV d klasės auklėtinis Kostas Stankevičius, besimokantis dabar užsienyje, teigia, jog iki šiol dar vis jaučiasi IV klasės dalimi. „Auklėtoja, nors ir nebegyvenu dabar Palangoje, manęs nepamiršta, visada pasiteirauja kaip laikausi, kaip jaučiuosi. Esu labai dėkingas už tai, jog ji visada rūpinosi, kentė su šypsena veide, net ir tada kai kildavo pyktis dėl mūsų poelgių ar neatsakingumo”, – pasakojo vaikinas.
„Esu Jums labai dėkingas ir noriu palinkėti tokios pačios ištvermės, gerų mokinių, kai geriausi išeis. Nors ir nebesu klasėje, tačiau jūsų nepamiršau ir būtinai rasiu galimybių aplankyti grįžęs. Su gimtadieniu!” – Astą Pantelejevą sveikino K. Stankevičius.
Miela Auklėtoja, Jus taip pat nuoširdžiai sveikina ir buvusi mokinė Kristina Šablinskienė (Dvelytė), dabar gyvenanti Vilniuje, tačiau vis dar prisimenanti Palangos senojoje gimnazijoje praleistus metus. Buvusi mokinė priduria, jog nors prisiminimai, susiję su gimnazijoje patirtais įvykiais ir nėra patys geriausi, tačiau Kristina teigia, kad Asta Pantelejeva jos prisiminimuose išliko be galo žmogiška ir supratinga mokytoja.

Mūsų auklėtoja – geriausia
Kartais mes ne visada išdrįstame garsiai ištarti žodžius, kuriuos norėtume pasakyti. Mokykloje, o ypač bendraujant su mokytojais, tai labai dažnas reiškinys. Tad naudodamiesi proga, dar keli IV d klasės auklėtiniai prisidėjo prie sveikinimų savo klasės auklėtojai.
Raimonda Stankutė sakė: „Auklėtoja, Jūs kažkada esate sakiusi, kad mokykla tai lyg antrieji namai, o mokytojai – lyg tėvai. Jūs tikrai tapote mūsų klasės mama, kuri visada padeda, kai ne viskas sekasi taip, kaip tikimės, jūs esate ta, kuri praskaidrina mokyklos dieną savo humoru ir skambiu juoku. Ačiū Jums už tai ir linkiu toliau išlikti tokia nuostabia! SU GIMIMO DIENA!”
Vytautas Reinikis, paklaustas, ką norėtų pasakyti auklėtojai, atsakė: „Mūsų auklėtoja yra geriausia auklėtoja! Ir viskas tuom pasakyta”.
Taip pat geriausia auklėtoja vadina ir linkėjimus Astai Pantelejevai siunčia jos gerumą vertinantis IV d klasės auklėtinis Lukas Matulevičius.
Auklėtinė Greta Silkauskaitė taip pat siuntė savo DIDŽIAUSIUS sveikinimus auklėtojai gimtadienio proga, linkėdama jai visada išlikti tokiai linksmai ir laimingai, tuo išsiskiriančiai iš kitų.
„Miela, geriausia auklėtoja, su gimtadieniu ir linkiu gerų naujųjų auklėtinių!” – sakė Bronius Kusas.

Žmogus, kaip ir mes visi
Kornelija Rumšaitė nuoširdžiai sveikino ir dėkojo auklėtojai: „Didelis AČIŪ Jums už tai, kad visuomet suprantat, išklausot ir prajuokinat. Visus šiuos ketverius metus buvo gera žinoti, kad mokykloje yra žmogus, kuriuo galiu pasitikėti. Tad sėkmės ir ištvermės Jums!”
„Miela auklėtoja, noriu jus pasveikinti su pačia gražiausia diena – gimtadieniu!!! Aš tikrai labai džiaugiuosi, kad turiu tokią auklėtoją kaip jūs, su kuria visada galima pasikalbėti, pajuokauti ar sulaukti gero patarimo. Nors nebeturiu pas jus pamokų, vis tiek smagu užsukti pas jus į kabinetą tiesiog pasikalbėti. Taigi, norėčiau palinkėti, kad šie paskutiniai metai praleisti su mumis, jums būtų patys geriausi ir įsimintiniausi!” – linkėjo Skaistė Domarkaitė.
Pasveikinti auklėtoją taip pat norėjo ir kiti klasės vaikinai. Tomas Bondarevas linkėjo pinigų, laimės, meilės ir gerų mokinių.
Abiturientas Elvinas Globis sakė: „Mūsų auklėtoja yra su savo privalumais ir trūkumais, su šypsena ir be jos, tiesiog žmogus, kaip ir mes visi. O aš jai palinkėčiau tokių pačių kaip mes auklėtinių ir kitais metais”.
Taip pat su gimtadieniu Jus sveikina Jūsų auklėtinis Rimantas Leščiauskas ir linki Jums visko, ko geriausio gyvenime ir visuomet išlikti tokia, kokia esate, nes Jūs pati geriausia!
Adomas Benetis linkėjo iškalbingiausiai ir geriausiai auklėtojai laimės ir daug litų.
Prie sveikinimų prisidėjo ir Tomas Baranauskas kartu su Danu Pauliku. Abiturientai sakė, jog jie be galo myli savo auklėtoją. Taip pat vaikinai šypsodamiesi pridūrė: „Mūsų auklėtoja yra geriausia panelė mokykloj!”

Išlikti „super auklėtoja“
Taip jau atsitiko, jog mūsų klasėje yra dvi Ievos ir jos abi yra su labai panašia pavarde. Galbūt kurioziška, tačiau jau nuo pirmųjų metų kartu, kai tapome viena klase, įpratome šias Ievas atskirti pagal plaukų spalvą. Tad sveikinimus auklėtojai siunčia Ieva Bertašiūtė (šviesiaplaukė): „Auklėtoja, kuo nuoširdžiausi sveikinimai Jums gimimo dienos proga. Džiaugiuosi, kad mano gyvenime jūs padarėte keturių metų pėdsaką. Visada didžiuosiuosi, kad turėjau tokią auklėtoją kaip Jūs! Todėl aš palinkėsiu Jums kantrybės ir sveikatos bei išlikti visada tokiai nuotaikingai! Myliu Jus!”. Taip pat auklėtoją sveikino ir rudaplaukė Ieva: „Noriu palinkėti, kad Asta Pantelejeva visada išliktų tokia jaunatviška ir linksma “super auklėtoja”.
Prie visų šių sveikinimų prisidedu ir aš, šio straipsnio autorė. Ačiū jums už jūsų palaikymą, gerus žodžius ir už tai, jog visada koridoriuje mus – vėluojančius, skubančius ar net prabėgančius – palydite su nuostabia ir džiuginančia šypsena.
 

Jūsų komentaras:

Kristina 2013-03-09 11:44 (IP: 78.158.5.217)
Kaip smagu, kad tokius dalykus galima daryti net laikraštyje, dar kartą sveikinu savo pirmąją 5a-7a klasės auklėtoją Astą:)(viena pirmųjų Jūsų auklėtinių). Su gimtadieniu:)

Taip būna... 2013-03-08 14:49 (IP: 86.100.60.112)
Gyvenimo kely, jau augindami savo vaikus,- MOKYTOJĄ !.. prisimename kažkodėl vieną,... kuris vertas MOKYTOJO vardo! -Garbė tokiam žmogui,- vertam MOKYTOJO vardo !

Taip pat skaitykite

Palangos senosios gimnazijos biologijos mokytoją Daivą Urbštienę gyvenime sunku labai nustebinti, tačiau kai prieš karantiną, viename susitikime jai prisistačius mokytoja, vos ne visi ėmė sutartinai prisiminti savo mokyklas, mokytojus ir net atskirus dalykus, ji širdyje nusistebėjo: „Žmonės, baigę mokyklą prieš 30 metų ir daugiau, iki šiol prisimena ir kalba apie savo buvusius mokytojus.“


„Buvo ankstus 2013-ųjų metų Kūčių rytas...Mano sūnus Lukas jau gyveno ir studijavo Londone. Aš – Briuselyje ir laukiau Luko atvažiuojant pas mane Kalėdoms. Tačiau jo nesulaukiau...“ – Jūratė Ardour, Luko mama, prisiminė „Palangos tiltui“. Mamą netrukus pribloškė baisi žinia: sūnus pakliuvo į kraupią auto avariją ir jo gyvybė – ant...


Į pastabą, kad ne vienas palangiškis pastebėjo ją nuolat įvairiais šalies ir kurorto gyvenimo klausimais socialiniame tinkle Facebook reiškiančią savo aštrią nuomonę, Palangos poilsio namų „Audra“ savininkė Audronė Čekauskienė juokdamasi atsakė: „Dėl to kalta koronaviruso pandemija. Bet savo aštrią nuomonę turiu visais klausimais, nuo...


Petro Gražulio dukters mama Birutė Navickaitė (32 m.) nusprendė keistis iš esmės. Atkakli moteris atsisakė žalingų įpročių, jau ilgai trugdžiusių jai kurti pilnavertį gyvenimą. Apie tai ji pranešė socialiniuose tinkluose. „Mirštu kaip noriu rūkyt, bet geriau mirsiu, nei surūkysiu dar nors vieną tą bjaurų daiktą. Keletas dienų be cigaretės. Jaučiuosi baisiai, bet...


Prieš metus laiko amžinybėn iškeliavo Palangos turizmo informacijos centro direktorė Alla Valužienė. Nustojus tiksėti gyvenimo laikrodžiui, žmogaus ateitis,pasislėpusi už horizonto, suspindi kitoje – sakralinėje šviesoje. Jos paslapčių mes neįminsime. Tai – ne žmogaus prerogatyva. Tačiau,kalbėdami apie didžio žmogaus gyvenimą,mes galime didžiuotis tomis...


Artėjant vienai iš pačių gražiausių pavasario švenčių – Motinos dienai – mintys skrieja pas mamas. Būti motina – neabejotinai prasmingas ir pasiaukojimo reikalaujantis kelias, tačiau džiaugsmo ir ašarų kiekvienai mamai Dievulis atseikėja skirtingai. Vienintelė palangiškės Inos Sudimtienės dukra Danielė – ypatingas vaikas. Nors supantį...


  Dešimt metų miesto savivaldybės Taryboje besidarbuojąs ir beveik trejus metus mero duonos „ragavęs“ Remigijus Alvydas Kirstukas pripažįsta dabartinio miesto mero, konservatoriaus Šarūno Vaitkaus pasiekimus. Bet paklaustas, kas jam trukdė, stovint prie miesto vairo daugiau nuveikti jo labui, R. A. Kirstukas teisinosi, kad esą labai svarbu, vadovaujant miestui...


Tradiciniame ketvirtajame praėjusių metų gruodį Palangos moterų klubo „Lions“ surengtame labdaros vakare „Sapnuok baltai“, kuriame rinktos lėšos palangiškių šeimoms, auginančioms vaikus su negalia, svečiai buvo itin dosnūs: paaukota apie 10 tūkst. Lt. Dosnių aukotojų ir „Lions“ moterų dėka Deividas Kavalskis ir jo mama gali gyventi savo...


Mama: daugumai iš mūsų šis žmogus yra vienas svarbiausių gyvenime. Tik į žengus į mokyklą, jau pirmoje klasėje, vaikučiai gauna dar vieną mamą – savo auklėtoją. Keičiantis mokykloms – keičiasi ir „mamos“. Deja, ne visiems pasiseka turėti tokią auklėtoją, kurią jie galėtų pavadinti antrąja mama. Tačiau IV d Palangos senosios gimnazijos klasė tikrai gali...


„Gal kam nors mano istorija padės? Juk ne aš viena esu turėjusi problemų su savo vaiku“, - teigė palangiškė mama, nuoširdžiai ir atvirai papasakojusi istoriją apie savo dukros paaugliškas bėdas, ieškojimus ir motinišką nerimą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius