„Atostogų parkas“ balandžio 4 d. laukia visų nuo karo nukentėjusių ukrainiečių

Palangos tiltas, 2022-04-01
Peržiūrėta
1960
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Atostogų parkas“ balandžio 4 d. laukia visų nuo karo nukentėjusių ukrainiečių

„Atostogų parkas“ balandžio 4 d. laukia visų nuo karo nukentėjusių ukrainiečių. 

Čia jiems mintis nuraminti ir išgyventą siaubą pamiršti padės pirtys ir baseinai, iš kurių dalis yra netgi po atviru dangumi. 

Didžiausias Lietuvos vakarų regiono poilsio ir sveikatingumo centras ukrainiečių lauks balandžio 4 d. (pirmadienį) nuo 12 iki 15 val. 

Įėjimas nemokamas nuo vasario 24 d. į Lietuvą atvykusiems ukrainiečiams pateikus migracijos kortelę. 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Geriausių Lietuvos atlikėjų koncertų, kino ir juoko pripildytą vasarą žadanti kultūros erdvė „OLDMAN Palanga“ savo žiūrovams atsiveria jau šią savaitę – birželio 14 d.


Karui Ukrainoje įžengus į trečius metus, karo pabėgėliai Palangoje džiaugiasi kurorto ramybe, čia atsivėrusiomis laikinomis naujomis galimybėmis, nors visų mintys – apie Tėvynę. 2022-ųjų pavasarį, kilus karui, į Palangą atvyko apie tūkstantį ukrainiečių, dabar jų čia yra registruota apie 970. Leonas Šidlauskas, Palangos senosios gimnazijos direktorius, sakė „Palangos tiltui“,  kad šiuo...


Artėjant gražiausiai metų šventei šalies gyventojai žvalgosi į Lietuvos pajūrį – sutikti Kalėdas ir Naujuosius metus pasidabinusioje Palangoje jau yra tapę daugelio žmonių tradicija.


Palangos miesto savivaldybėje, trečiojo aukšto fojė, atidaryta asociacijos Klaipėdos ukrainiečių kultūros ir švietimo centras „Rodyna“ ir Palangos miesto ukrainiečių bendruomenės „Sodyba“ pristatoma ukrainiečių tautinių kostiumų paroda. 


Vaikų parkas mažųjų lankytojų laukia kasdien nuo 9 val. iki 20 val. 


Lietuvoje registruota beveik 50 tūkstančių karo pabėgėlių iš Ukrainos, beveik 20 tūkst. visų atvykusiųjų – nepilnamečiai. Kai kuriose savivaldybėse dėl vietų trūkumo ugdymo įstaigose jau ribojamas ukrainiečių apgyvendinimas. Apie tai „Info dienai“ pasakojo Druskininkų meras Ričardas Malinauskas.


Lietuvos mokyklose mokosi per 7 tūkst. ukrainiečių moksleivių, užimta apie penktadalis nuo karo pabėgusiems Ukrainos vaikams turimų vietų, informuoja švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė.


„Atostogų parkas“ balandžio 4 d. laukia visų nuo karo nukentėjusių ukrainiečių. 


Rusijai užpuolus Ukrainą, į Europos Sąjungos šalis plūstelėjo nuo karo bėgančios ukrainiečių moterys su vaikais. Dalis jų atvyko į Lietuvą.


Vaikų parkas vėl laukia mažųjų lankytojų  1

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 04 29 | Rubrika: Miestas

Atšilus orams, Palangoje vėl vartus atkėlė netoli jūros, šalia pušyno įsikūręs Vaikų parkas. Jame mažieji nemokamai pramogauti gali kasdien nuo 10 iki 20 val. Vakare parkas uždaromas, įjungiama signalizacija.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius