Belaidis internetas: kam reikalingas?

Palangos tiltas, 2021-12-02
Peržiūrėta
2671
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Belaidis internetas: kam reikalingas?

 Nė nereikia sakyti, kad internetas yra itin svarbi daugelio gyvenimo dalis. Darbai, mokslai, apsipirkimai, įvairios pramogos – visa tai ir dar daugiau vyksta internete. Tačiau norint, kad naršymas internete būtų produktyvus, kokybiškas ir sklandus reikia išsirinkti sau labiausiai tinkantį internetą. Kaip tik šiuo metu svarstote, kokį internetą pasirinkti? Niekaip nepavyksta apsispręsti? Galime jums padėti: atskleisime tris pagrindines žmonių grupes, kurioms yra reikalingas belaidis internetas.

Turintiems kelis kompiuterius

  Namuose turite kelis kompiuterius? O galbūt naudojatės ne tik kompiuteriu, bet ir išmaniuoju telefonu ar planšete? Tuomet tikrai esate tas žmogus, kuriam yra reikalingas belaidis internetas. Reikėtų pabrėžti, kad tik belaidžio interneto dėka interneto ryšys veiks visuose jūsų namuose esančiuose įrenginiuose – tiek kompiuteriuose, tiek planšetėse, tiek išmaniuosiuose telefonuose. Be to, internetu galės laisvai, kada tik panorėję ir iš kokio tik panorėję įrenginio naudotis visi šeimos nariai.

  Manote, kad visų įrenginių esančių namuose aptarnauti kokybišku internetu ryšiu tiesiog neįmanoma? Nieko nėra neįmanomo, jei jūsų pasirinkime – belaidis internetas iš Splius. Galite būti ramūs, jog šie interneto tiekėjai pasirūpins tuo, jog įsijungus bet kokį įrenginį jus džiugins be priekaištų veikiantis interneto ryšys. 

Gyvenantiems ne mieste

  Gyvenate ne mieste? Manote, kad kokybiškas interneto ryšys jums yra nepasiekiamas? Klystate, nes jums tiesiog yra reikalingas belaidis internetas. Belaidis internetas iš Splius yra ypatingas tuo, kad suteikia galimybę džiaugtis kokybišku ir sparčiai veikiančiu interneto ryšiu net ir tiems, kurių gyvenamosios vietos nepasiekia įprastinės interneto technologijos, o tai ypatingai liečia individualių namų ar rajonų gyventojus. Į jūsų namus atvykę specialistai  pastatys juose maršrutizatorių, prijungs prie jo reikalingus įrenginius ir kokybiškas bei greitas internetas bus pasiekiamas visose jūsų namų vietose. 

Dirbantiems namuose

  Dirbate namuose? Be interneto jūsų darbas tiesiog nevyktų? Tuomet pats metas planuoti savo darbus paprasčiau, lengviau bei sklandžiau pasitelkus į pagalbą https://splius.lt belaidį internetą. Sutiksite, kad dirbant namuose visą dieną sėdėti prie kompiuterio ne tik labai nepatogu, bet ir ne visuomet pavyksta. Tad jauskitės savo namuose laisvai ir dirbkite produktyviai naudodamiesi laisvu internetu. Belaidis internetas suteikia galimybę atsakyti į svarbų elektroninį laišką, dalyvauti svarbiame nuotoliniame susitikime ar patvirtinti svarbų užsakymą bet kurioje namų vietoje. O tai reiškia, kad dirbti galite tiek darbo kambaryje, tiek svetainėje, tiek valgomajame ar kur tik panorėsite. Svarbiausia, kad esate neįpareigoti sėdėti vienoje vietoje, tačiau taip pat būsite tikri, kad visi darbai bus atlikti sklandžiai ir reikiamu laiku. Paprasta, patogu ir nereikalauja daug pastangų – jums tik reikia užsisakyti belaidį internetą ir mėgautis nevaržoma darbo diena. 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Norite mėgautis greitu internetu ir patogiu naršymu be jokių rūpesčių? Išsirinkite sau patogų šviesolaidinio interneto planą – ir pirmyn!


Jau beveik tūkstantį metų arimo technika laikoma viena iš pagrindinių dirvos paruošimo procedūrų: grumstų apvoliojimas leidžia sugrąžinti dirvą į pradinę struktūrą ir pradėti nuo sėklų vietos paruošimo.


  Nė nereikia sakyti, kad internetas yra itin svarbi daugelio gyvenimo dalis. Darbai, mokslai, apsipirkimai, įvairios pramogos – visa tai ir dar daugiau vyksta internete. Tačiau norint, kad naršymas internete būtų produktyvus, kokybiškas ir sklandus reikia išsirinkti sau labiausiai tinkantį internetą. Kaip tik šiuo metu svarstote, kokį internetą pasirinkti? Niekaip nepavyksta apsispręsti?...


Nieko jau nebestebina, kokiais greičiais XXI a. tobulėja ryšio technologijos. Atrodo, kad pasaulis pasirengęs žengti dar vieną žingsnį į priekį. Palydovinis internetas gali tapti daugumos mūsų kasdienybe.


Palangos miestas pasitinka poilsiautojus ne tik sutvarkytais skverais ar gražia jūra, bet ir nemokamomis interneto prieigomis. „Palangos tilto“ žurnalistė atliko žurnalistinį tyrimą. Pasivaikščiojusi po Palangą su kompiuteriu, pamėgino įsitikinti, ar iš tiesų taip lengva prisijungti prie nemokamos interneto prieigos. Ar Palangos poilsiautojai žino, kur gali...


Tikrus politikų santykius atskleidžia internetas  8

Alvydas ZIABKUS, „Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2013 01 17 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Viešumoje - draugiški rankų paspaudimai ir tikinimai, kad bendrai miesto labui dirba vieninga konservatorių ir liberalų komanda. Tuo pačiu metu internete abi politinės jėgos viena kitą anonimiškai drabsto purvais.


J au antrus metus Palanga vilioja ir nemokamu internetu viešose miesto erdvėse – Palangos centrinėje aikštėje, skvere prie paminklo generolui Jonui Žemaičiui, Jūratės ir Kastyčio skvere, S.Dariaus ir S.Girėno gatvėje ties parodų paviljonu „Kupeta“.  „Palangos tilto“ žurnalistė atliko žurnalistinį tyrimą: nešina kompiuteriu, pasileido...


Kam labiausiai reikalingas alkoholis naktį?

Alvydas ZIABKUS, „Lietuvos ryto“ apžvalgininkas, 2011 03 20 | Rubrika: Miestas

Pradėjęs riedėti naujai išrinktos būsimos Palangos valdžios partnerių vežimas, regis, rimtai užkliuvo už pirmojo akmenėlio.  Liberalus tiesiog pašiurpino konservatorių programinė idėja mieste uždrausti alkoholio prekybą po vidurnakčio.  Liberalcentristų lyderis Saulius Simė ruošiasi net paprotinti kurorto konservatorius, kad šie atsisakytų savo minties. Anot, S.Simės, visa...


73-ejų metų Eduardas Kaniava su gastrolėmis išnaršė visą pasaulį, kalbant tiksliau, koncertavo arti šimto šalių, bet operos maestro ramybę kartu su savo žmona rado Palangoje, kur jis gyvena tėvų namuose. Iškilus baritonas prieš kelis metus viešai paskelbė apie savo pasitraukimą nuo didžiosios scenos, bet E. Kaniava purto galvą: „Netiesa! Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre...


Ramybės užuovėjoje internetas nekainuoja

Miglė IVANAUSKAITĖ, 2009 07 03 | Rubrika: Miestas

Jaukioje ramybėje skendinti Palangos vasaros skaitykla – puikiausia vieta norintiems atsikvėpti ir pailsėti nuo J.Basanavičiaus gatvės šurmulio. Nuo birželio vidurio čia užsukęs lankytojas turi galimybę ne tik perskaityti mėgstamą spaudą ir literatūrą, bet ir nemokamai naudotis internetu.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius