Botanikos parko vadovas norėtų užbaigti darbus

Dalia JURGAITYTĖ, 2010-01-13
Peržiūrėta
465
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Mieste pasklido kalbos, esą Botanikos parko direktorius Antanas Sebeckas, kuris praėjusią savaitę atšventė 65-erių metų jubiliejų, susiruošė palikti pareigas. Paprašius patvirtinti sklandančią naujieną, daugiau kaip trisdešimt penkerius metus parke dirbantis A.Sebeckas „Palangos tiltui“ prisipažino, kad apie tai yra prasitaręs.

 

„Esu pensininkas ir suprantu, kad nesu amžinas. Manau, kad šiemet teks palikti Botanikos parką, tačiau norėtųsi, jog valdžia leistų užbaigti pradėtą parko renovaciją. Žinau, kur iškasti grioviai kabeliams bei daugelį kitų niuansų, būtinų sėkmingai atlikti tęstinius darbus. Pradėjau dirbti nuo 1973 metų, tad šiam unikaliam kurorto kampeliui atiduota daugiau kaip trisdešimt metų. Be abejo, norėtųsi, kad pasirinktas parkui vadovauti žmogus nebūtų atsitiktinis ir tęstų visų  parko vadovų, buvusių miškininkų, tradicijas bei turėtų viziją“, - apie pasitraukimą iš pareigų ir tikėjimą, kad bus pasirinktas tinkamas kandidatas, kalbėjo direktorius.

Laikraščio žiniomis, į Botanikos parko vadovo vietą pretenduoja Aplinkos apsaugos Palangos agentūros vyriausiasis specialistas Remigijus Buožius, kurio uolumas brangiai kainavo kurorto pedagogams.

Pasiteiravus vicemerės Marytės Vačerskienės, ar tiesa, kad jos kolegai partijoje „Tvarka ir teisingumas“ R.Buožiui numatyta parko direktoriaus kėdė, mero pavaduotoja teigė nieko nežinanti, nes apie tai nekalbėta. Pasak M.Vačerskienės, R.Buožius dirba Palangos aplinkos apsaugos agentūroje, o kiek jai žinoma, A.Sebeckas neparašė prašymo atsistatydinti iš darbo.

Kitas vicemeras Rimantas Garolis taip pat sakė esąs nustebintas tokių kalbų. „Mes artimiausiame miesto Tarybos posėdyje esame numatę padidinti parko direktoriui atlyginimo koeficientą, ir ne kartą esame prašę, kad jis padirbėtų ilgiau“, - tikino vicemeras, kad nėra planų atleisti A.Sebecko iš pareigų.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Mėlynosios vėliavos programos Tarptautinė taryba nusprendė Palangos miesto savivaldybės Birutės parko paplūdimį ir 2021 m. vasaros sezonui apdovanoti Mėlynąja vėliava, liudijančia, kad paplūdimys atitinka aukščiausius aplinkosauginės kokybės reikalavimus.


Palangos miesto savivaldybė purtosi minties leisti jūroje ar Botanikos parke barstyti mirusio žmogaus kremuotų palaikų pelenus, tačiau Valdas Pakusas sakė „Palangos tiltui“: „„O kas gali užtikrinti, kad ir dabar kur nors parke nėra išbarstyti kieno nors pelenai?“ Skaitykite visą straipsnį penktadienį „Palangos tilte“.


Būtingės bažnyčia atšventė 190 metų jubiliejų

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2014 09 08 | Rubrika: Kultūra

Šeštadienį prie Būtingės evangelikų liuteronų bažnyčios būta neįprasto sujudimo: pro ąžuolo lapais vainikuotas maldos namų duris, praėję pro vartus papuošusį skaičių 190, žengė džiugiai nusiteikę iš Lietuvos ir Latvijos suvažiavę evangelikų liuteronų bendruomenės nariai bei jų svečiai. Tądien ilgiausią amžių skaičiuojanti Palangos savivaldybės teritorijoje...


Palangos Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) dviejų metų studijas užbaigė 268 pirmosios laidos absolventai. Mokslų baigimo šventėje studijų baigimo pažymėjimai buvo įteikti fakultetų dekanams, o ne kiekvienam absolventui atskirai, nes tada šis procesas būtų užsitęsęs ne vieną valandą. Kraštotyros ir turizmo fakulteto dekanė Birutė Mockuvienė gavusi iš TAU garbės...


Palangos Birutės parke tęsiami restauracijos darbai  1

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 09 16 | Rubrika: Miestas

Palangos Birutės parke pradėti projekto „Palangos botanikos parko istorinės dalies restauracija ir pritaikymas viešosioms reikmėms, II etapas“ antrojo etapo darbai. Jie vienoje iš gražiausių kurorto erdvių užvirė praėjusią savaitę.


Penktadienio vakarą Šv. Mišiomis Palangos Švč. Mergelės Marijos Dangun Ėmimo bažnyčioje prasidėjusi, šeštadienio dieną šventine eisena per Palangos miestą iki jūros tilto, kur į dangų nuskriejo balionai, nusidriekusi Palangos senosios gimnazijos 90 metų jubiliejaus šventė vainikuota įspūdingu per tris valandas trukusiu renginiu gimnazijos...


Vaikų gynimo dieną mažiesiems dar neteks pasidžiaugti nauju poilsiu parku Palangoje. Tikėtasi, kad birželio 1-ąją kurorte jau bus atidarytas žaidimų parkas, tačiau planai nusikėlė dar pusei mėnesio. Kaip „Palangos tiltui“ sakė bendrovės „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius Konstantinas Skierus, atidarymas planuojamas birželio 16 dieną. Termino pratęsimą jis...


Kartais pats gyvenimas pamėtėja gerą progą, kuria pasinaudojus jis tampa tik turiningesnis. Botanikos parko direktoriaus pareigas užėmęs Valdas Pakusas patikino, jog jo nuoširdaus darbo dėka pavyko pakilti karjeros laipteliais. Gamtos apsuptyje – gražiausiame kurorto kampelyje besisukiojantis miestelėnas papasakojo, jog ir laisvalaikį jis taip pat gamtoje leidžia, tad viena aišku, naujasis...


Botanikos parko vadovas norėtų užbaigti darbus

Dalia JURGAITYTĖ, 2010 01 13 | Rubrika: Miestas

Mieste pasklido kalbos, esą Botanikos parko direktorius Antanas Sebeckas, kuris praėjusią savaitę atšventė 65-erių metų jubiliejų, susiruošė palikti pareigas. Paprašius patvirtinti sklandančią naujieną, daugiau kaip trisdešimt penkerius metus parke dirbantis A.Sebeckas „Palangos tiltui“ prisipažino, kad apie tai yra prasitaręs.


Palangos botanikos parke – nauji gyventojai

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 05 09 | Rubrika: Miestas

Visais laikais visame pasaulyje esantys parkai buvo faunos ir floros globėjai. Čia žydėdavo įdomiausi augalai, buvo auginami įvairiausi gyvūnai. Įspūdingą istoriją menantis Palangos botanikos parkas – ne išimtis. Neseniai į parką atkeliavo nauji gyventojai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius