Botanikos parko vadovas norėtų užbaigti darbus

Dalia JURGAITYTĖ, 2010-01-12
Peržiūrėta
1512
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Mieste pasklido kalbos, esą Botanikos parko direktorius Antanas Sebeckas, kuris praėjusią savaitę atšventė 65-erių metų jubiliejų, susiruošė palikti pareigas. Paprašius patvirtinti sklandančią naujieną, daugiau kaip trisdešimt penkerius metus parke dirbantis A.Sebeckas „Palangos tiltui“ prisipažino, kad apie tai yra prasitaręs.

 

„Esu pensininkas ir suprantu, kad nesu amžinas. Manau, kad šiemet teks palikti Botanikos parką, tačiau norėtųsi, jog valdžia leistų užbaigti pradėtą parko renovaciją. Žinau, kur iškasti grioviai kabeliams bei daugelį kitų niuansų, būtinų sėkmingai atlikti tęstinius darbus. Pradėjau dirbti nuo 1973 metų, tad šiam unikaliam kurorto kampeliui atiduota daugiau kaip trisdešimt metų. Be abejo, norėtųsi, kad pasirinktas parkui vadovauti žmogus nebūtų atsitiktinis ir tęstų visų  parko vadovų, buvusių miškininkų, tradicijas bei turėtų viziją“, - apie pasitraukimą iš pareigų ir tikėjimą, kad bus pasirinktas tinkamas kandidatas, kalbėjo direktorius.

Laikraščio žiniomis, į Botanikos parko vadovo vietą pretenduoja Aplinkos apsaugos Palangos agentūros vyriausiasis specialistas Remigijus Buožius, kurio uolumas brangiai kainavo kurorto pedagogams.

Pasiteiravus vicemerės Marytės Vačerskienės, ar tiesa, kad jos kolegai partijoje „Tvarka ir teisingumas“ R.Buožiui numatyta parko direktoriaus kėdė, mero pavaduotoja teigė nieko nežinanti, nes apie tai nekalbėta. Pasak M.Vačerskienės, R.Buožius dirba Palangos aplinkos apsaugos agentūroje, o kiek jai žinoma, A.Sebeckas neparašė prašymo atsistatydinti iš darbo.

Kitas vicemeras Rimantas Garolis taip pat sakė esąs nustebintas tokių kalbų. „Mes artimiausiame miesto Tarybos posėdyje esame numatę padidinti parko direktoriui atlyginimo koeficientą, ir ne kartą esame prašę, kad jis padirbėtų ilgiau“, - tikino vicemeras, kad nėra planų atleisti A.Sebecko iš pareigų.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Buvęs Palangos botanikos parko ilgametis direktorius Kazimieras Urbonavičius išėjo į Amžinybę vos tik sulaukęs savo paskutinio, 72-ojo, gimtadienio. Buvo 2000 metų kovo 3-ioji. Šiemet jis būtų šventęs savo 95 metų sukaktį.


Palangos Jono Šliūpo muziejus tęsia praėjusiais metais gimusią tradiciją minėti pirmojo miesto burmistro vardines ir birželio 23 d. vakarą kviečia praleisti skambant tarpukario šokių muzikai, atliekamai Palangos pučiamųjų orkestro.


Penktadienį, spalio 1 d., Palanga smagiai atšventė Palangos kultūros ir jaunimo centro šokių ansamblio „Bočiai“ kolektyvo „Bočiai“ 60 metų veiklos jubiliejų.


Palangoje viešėjęs Tomas užsuko ir į vieną lankomiausių šio kurorto objektų – botanikos parką. Vyras sako, liko nemaloniai nustebintas dėl ten pastebėtų medžių kirtimų ir rastų pjuvenų krūvos. Tuo metu vykdyti medžių kirtimų jau nebebuvo galima dėl prasidėjusio paukščių perėjimo. Parko direktorius informavo, kad visi kirtimai atlikti iki kovo 15 d.


Mėlynosios vėliavos programos Tarptautinė taryba nusprendė Palangos miesto savivaldybės Birutės parko paplūdimį ir 2021 m. vasaros sezonui apdovanoti Mėlynąja vėliava, liudijančia, kad paplūdimys atitinka aukščiausius aplinkosauginės kokybės reikalavimus.


Palangos miesto savivaldybė purtosi minties leisti jūroje ar Botanikos parke barstyti mirusio žmogaus kremuotų palaikų pelenus, tačiau Valdas Pakusas sakė „Palangos tiltui“: „„O kas gali užtikrinti, kad ir dabar kur nors parke nėra išbarstyti kieno nors pelenai?“ Skaitykite visą straipsnį penktadienį „Palangos tilte“.


Palangos Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) dviejų metų studijas užbaigė 268 pirmosios laidos absolventai. Mokslų baigimo šventėje studijų baigimo pažymėjimai buvo įteikti fakultetų dekanams, o ne kiekvienam absolventui atskirai, nes tada šis procesas būtų užsitęsęs ne vieną valandą. Kraštotyros ir turizmo fakulteto dekanė Birutė Mockuvienė gavusi iš TAU garbės...


Kartais pats gyvenimas pamėtėja gerą progą, kuria pasinaudojus jis tampa tik turiningesnis. Botanikos parko direktoriaus pareigas užėmęs Valdas Pakusas patikino, jog jo nuoširdaus darbo dėka pavyko pakilti karjeros laipteliais. Gamtos apsuptyje – gražiausiame kurorto kampelyje besisukiojantis miestelėnas papasakojo, jog ir laisvalaikį jis taip pat gamtoje leidžia, tad viena aišku, naujasis...


Botanikos parko vadovas norėtų užbaigti darbus

Dalia JURGAITYTĖ, 2010 01 12 | Rubrika: Miestas

Mieste pasklido kalbos, esą Botanikos parko direktorius Antanas Sebeckas, kuris praėjusią savaitę atšventė 65-erių metų jubiliejų, susiruošė palikti pareigas. Paprašius patvirtinti sklandančią naujieną, daugiau kaip trisdešimt penkerius metus parke dirbantis A.Sebeckas „Palangos tiltui“ prisipažino, kad apie tai yra prasitaręs.


Palangos botanikos parke – nauji gyventojai

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 05 08 | Rubrika: Miestas

Visais laikais visame pasaulyje esantys parkai buvo faunos ir floros globėjai. Čia žydėdavo įdomiausi augalai, buvo auginami įvairiausi gyvūnai. Įspūdingą istoriją menantis Palangos botanikos parkas – ne išimtis. Neseniai į parką atkeliavo nauji gyventojai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius