Būsimieji Palangos merai žadėjo dabartiniam merui gerai mokytis

Linas JEGELEVIČIUS, 2011-05-12
Peržiūrėta
1964
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Būsimieji Palangos merai žadėjo dabartiniam merui gerai mokytis

Trečiadienį miesto meras Šarūnas Vaitkus turėjo atsakyti, ko gero, į kol kas sunkiausius klausimus jam dirbant meru – kiek pasaulyje yra gyventojų, kodėl meras turi tiek daug darbo ir iš kur atsiranda lopšelių-darželių auklėtojos.

 

Miesto vadovą klausimais prie sienos rėmė ne neaiškių kėslų kupini Tarybos nariai, opozicija, o lopšelio-darželio „Gintarėlis“ ikimokyklinukai. Pas merą trečiadienį apsilankė „Gintarėlio“ dvi grupės: „Kodėlčiukas“, vadovaujamas G. Norkūnienės, ir „Spalviukai“, vadovaujami V. Tarvydienės.

Prieš vaikučiams pateikiant miesto „galvai“ klausimus, Š. Vaitkus būsimiems šalies prezidentams, Seimo pirmininkams ar bent būsimiems Palangos merams įteigė ateityje būtinai grįžti išsimokslinus į Palangą. Vaikai tai ir pažadėjo merui.

Paskui ‚kodėlčiukai“ ir „spalviukai“ vertė merą prakaituoti vienu už kitą sunkesniais klausimais.

„Kas yra meras?“. „Kam renkamas meras?“. „Ar lengva būti meru?“. „Iš kur atsiranda lopšelių-darželių auklėtojos?“. „Kodėl meras turi tiek daug darbo?“. „Ar bus Palangoje atrakcionų parkas vaikams?“.

Tai – tik dalis klausimų, į kuriuos teko atsakyti Š. Vaitkui. Regis, jam tai neblogai sekėsi. Kai vaikai gavo atsakymus į rūpimus klausimus, kai daugelis pasimatavo mero regalijas ar net pasėdėjo mero kėdėje, meras suskubo iš vaikų išgauti pažadą gerai mokytis. „Kad kada nors taptumėte Palangos merais“, - ragino Š. Vaitkus.

Jis nepažadėjo, kad artimiausiu metu Palangoje bus pastatytas vandens parkas vaikams, bet tvirtino, kad dar šią vasarą bus įrengtas vaikų žaidimų parkas prie poilsio namų „Pušynas“.

Žinoma, koks vizitas pas merą be bendros nuotraukos – dabartinis ir būsimieji merai bei merės noriai fotografavosi žiniasklaidai.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Trisdešimt metų – tiek truko Klaipėdos Jūrininkų ligoninės gyvavimo etapas, kurio metu, vadovaujant Jonas Sąlyga, įstaiga kūrėsi, augo, suklestėjo ir įgijo puikią reputaciją bei didelį pacientų pasitikėjimą.  „Todėl šiandien truputį liūdna – nuo pat šios ligoninės įkūrimo prie jos vairo stovėjęs Jonas Sąlyga atsisveikino su kolektyvu. Šis trečiadienis yra paskutinė jo kaip Jūrininkų...


Paaiškėjo mėnesį trukusių geriausio Lietuvos mero rinkimų, kuriuose buvo galima įvertinti, kuris iš keliasdešimties merų per besibaigiančią kadenciją labiausiai patenkino rinkėjų lūkesčius, rezultatai. Jau tradicija tapusi Alfa.lt iniciatyva atskleidė, jog būtent Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, portalo skaitytojų nuomone, turi pelnyti metų mero vardą. 


Penktadienį, balandžio 15 d., minint Tarptautinę kultūros dieną, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus ir Savivaldybės administracijos  vadovai pasveikino bei išlydėjom gražių užtarnautų atostogų du mūsų miesto muzikos žiburius – Jūratę ir Jurgį Žalimus.


Dujų ir biokuro kainoms pasiekus rekordines aukštumas, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus ramina miestelėnus, kad, jeigu šiluma kurorte ir brangs, kol kas neaišku kiek.


Giminė – už mylios, o kaimynas – už tvoros. Taip savo įrašą savo Facebook puslapy antradienį, balandžio 6 d., pradėjo Palangos meras Šarūnas Vaitkus. „Šį pastaruoju metu itin aktualų posakį šiandien mums nuotaikingai priminė Klaipėdos rajono savivaldybės meras Bronius Markauskas. Pasirodo, mūsų kaimynai – Klaipėdos rajono savivaldybė...


Iš šeštadienio (sausio 16-osios) į sekmadienį (sausio 17-ąją), prieš pirmą valandą, Palangos rytų daugiabučių kvartale, kuriame dalis namų apšildomi tik elektra, dingo elektros energijos tiekimas. Elektra dingo Klaipėdos pl. 57 name, taip pat dalyje Sodų gatvės ir Vasaros gatvės daugiabučių. Elektros tiekimas po kelių valandų buvo atstatytas tik netikėtą...


Vilniaus miesto savivaldybės valdomų sovietinių poilsio namų Palangoje, Vytauto g. 32, nuomos sutarties su UAB „Baltasis tigras“ pratęsimo svarstymas Vilnaus miesto savivaldybės Tarybos posėdyje prieš pat Kalėdas, gruodžio 23 d., įplieskė žiežirbų, o sostinės meras Remigijus Šimašius net žaibavo: „Kas vyksta su tuo pastatu, nepasikuklinčiau pavadinti, yra...


Nacionalinėje krepšinio lygoje netrukus kovas pradėsiantiems kurorto krepšininkams – „Palangos kuršiams“ – sėkmės trečiadienį palinkėjo miesto meras Šarūnas Vaitkus bei mero pavaduotojas Rimantas Antanas Mikalkėnas. Meras pasidžiaugė, kad „Palangos kuršiai“ savo puikiu žaidimu pagyvina miesto sportinį gyvenimą. 


Projektui „Aš myliu Lietuvą“ didžiausio šalies kurorto meras Šarūnas Vaitkus papasakojo apie tai, kodėl jo gimtoji Palanga yra gražiausias miestas ir kodėl jam svarbus Vytautas Landsbergis.


Trečiadienį miesto meras Šarūnas Vaitkus turėjo atsakyti, ko gero, į kol kas sunkiausius klausimus jam dirbant meru – kiek pasaulyje yra gyventojų, kodėl meras turi tiek daug darbo ir iš kur atsiranda lopšelių-darželių auklėtojos.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius