Buvusi lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktorė Ilona Milkontė siekia prisiteisti 18 130 eurų

Linas JEGELEVIČIUS, 2020-04-10
Peržiūrėta
2271
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusių metų pabaigoje iš lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktorės pareigų miesto Tarybos atleista Ilona Milkontė bylinėjasi su miesto Taryba ir prašo teismo priteisti iš Palangos lopšelio - darželio "Gintarėlis", atstovaujamo Palangos miesto savivaldybės tarybos,  9151,56 eurų vidutinį darbo užmokestį už priverstinės pravaikštos laiką nuo atleidimo iš darbo dienos 2019-09-28 iki 2020-03-01; taip pat priteisti iš Palangos lopšelio - darželio "Gintarėlis" atstovaujamo Palangos miesto savivaldybės tarybos, 8979,70  eurų, neatskaičius mokesčių,  kompensaciją, ir pripažinti jos atleidimą iš Palangos lopšelio - darželio "Gintarėlis" direktorės pareigų neteisėtu. Šiuo metu vyksta bylinėjimasis. Bylą nagrinėja Plungės apylinės teismo Palangos rūmai.

"Palangos tiltas" praėjusių metų liepą rašė, kad kd miesto Savivaldybės administracija dėl jos veiklos vykdė tyrimą, tačiau administracija detalių apie jį neteikė. Neoficialiais šaltiniais, buvo vykdomas tarnybinis tyrimas dėl galimų I. Milkontės finansinių nusižengimų. Buvo minimi ir direktorės galimai netinkami bendravimo dalykai. „Yra daug negražių dalykų darželyje,“ – buvo pasakyta savivaldybės Tarybos posėdyje liepos pradžioje.

Švietimo skyriaus vedėja Laima Valužė „Palangos tiltui“ tuomet sakė, kad apie tyrimą nieko nežinanti, o informacijos apie jį siūlė kreiptis į „direktorę“ (Akvilę Kilijonienę). 

„Palangos tiltui" I. Milkontė sakė, kad ta tema nenorinti kalbėtis: „Nenoriu... Tiesiog nenoriu.“ Į klausimą, ar jaučiasi, ką nors padariusi blogai, atsakė: „Tikrai niekaip nenusižengiau.“

Į Palangos valdžios nemalonę I. Milkontė pakliuvo ir prieš 4 metus. „Kai mano vaikai dar lankė darželį „Gintarėlis“, pas merą (Šarūną Vaitkų) svarstėme ją (Iloną Milkontę). Buvo posėdyje ir Švietimo skyriaus vedėja. Milkontė buvo labiausiai „tarkuojama“ dėl maitinimo. Kai laukia tikrintojų, ji pateikdavo vieną meniu, kai jų nėra – kitą. Arba, pavyzdžiui, daro anoniminę tėvelių apklausą. Bet kokia ji anoniminė, jeigu, radę tokį „tipo anoniminį“ tėvelį, parašiusi neigiamą atsiliepimą, jo paprašo jį pataisyti. Ji buvo svarstyta ir dėl savo netinkamo bendravimo su lopšelio-darželio kitais darbuotojais,“ – „Palangos tiltui“ sakė dvejų vaikų, lankiusių „Gintarėlį“, tėvas.


Savivaldybės Tarybos Švietimo, Kultūros ir Sporto komiteto narys Eugenijus Simutis pastebi, kad miesto Taryba visas I. Milkontės, kaip direktorės, ataskaitas iki praėjusių metų patvirtindavo vienbalsiai. "Vadinasi, problemų nebuvo. O dabar staiga jau kažkas blogai jos veikloje. Tiesiog keista,“ – stebėjosi E. Simutis pernai.

Jūsų komentaras:

Audra 2020-04-15 12:05 ([email protected] / IP: 88.119.35.60)
Bet užtat kas dabar „Gintarėliui“ vadovauja – ta pati Birutė Kasparavičienė? Ir Palangos konservatoriams – nieko tokio?:) Cituoju Klaipėdos r. Gargždų laikraštį BANGA: „2016 metų lapkritį prasidėjo skandalinga lopšelio-darželio „Naminukas“ direktorės Birutės Kasparavičienės atleidimo istorija. Buvusios vadovės nemalonumai užvirė po to, kai patikrinusios įstaigą Savivaldybės kontrolierės nustatė, kad direktorė pati sau skyrė išmokas bei priedus prie atlyginimo, kuriuos galėjo skirti tik Savivaldybės taryba. Tiesa, prieš tai B. Kasparavičienė jau buvo gavusi už šį prasižengimą rajono mero Vaclovo Dačkausko papeikimą. O pernai lapkričio 9 d. V. Dačkauskas pasirašė potvarkį dėl B. Kasparavičienės atleidimo iš darbo. Plačiau skaityti čia: http://www.gargzdai.lt/buvusi-vadove-teisme-nieko-nepese/

Taip pat skaitykite

Rengiamas Palangos lopšelio-darželio "Ąžuoliukas" techninis rekonstrukcijos projektas.


Prasiplėtusiam „Gradiali“ pernai prireikė per 10 tūkst. kubų vandens daugiau ir per 2019 metus sunaudojęs apie 24,7 tūkst. kubų šis sveikatos centras tapo vandens pirkimo lyderis, kuris gerokai atitrūko 21 tūkst. kubų vandens ribos nepasiekusios "Palangos gintaro" sanatorijos bei "Palangos" viešbučių komplekso.


Antradienį, liepos 7 dieną, Plungės apylinkės teismo Palangos rūmų teisėja Diana Vercinskė padėjo tašką buvusios lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktorės Ilonos Milkontės istorijoje. Teismas nusprendė, kad I. Milkontė praėjusių metų pabaigoje buvo atleista teisėtai. Teismas taip pat nurodė, kad Darbo ginčų komisijos sprendimas dėl darbo ginčo pagal atsakovės I....


Palangos galerijoje "Ramybė" atidarytos dvi parodos: Šiuolaikinės autorinės juvelyrikos paroda "Simbiozė" ir tapybos paroda "Multivitaminai".


Jau kitą savaitę (gegužės 18 - 25 d.) Palangos paplūdimiuose kurorto komunalininkai pastatys persirengimo kabinas. "Tiesa, regis, nacionalinio visuomenės sveikatos centro rekomendacijos jose pastatyti po buteliuką su dezinfekavimo skysčiu laikytis nereikės - toks skystis, veikiamas aukštos temperatūros, tiesiog būtų neveiksmingas," - "Palangos tiltui" sakė G....


Ar ne anekdotas? Šiandien, balandžio 30-ąją, miesto Taryba patvirtino praėjusių metų pabaigoje iš lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktorės pareigų atleistos Ilonos Milkontės veiklos ataskaitą už 2019 metus.


Praėjusių metų pabaigoje iš lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktorės pareigų miesto Tarybos atleista Ilona Milkontė bylinėjasi su miesto Taryba ir prašo teismo priteisti iš Palangos lopšelio - darželio "Gintarėlis", atstovaujamo Palangos miesto savivaldybės tarybos, 9151,56 eurų vidutinį darbo užmokestį už priverstinės pravaikštos...


Ketvirtadienį, balandžio 9 d., nuotoliniu būdu įvykusiame miesto savivaldybės Tarybos posėdyje Tarybos valdančiųjų konservatorių balsais Rima Narkienė, nebuvo patvirtinta Palangos lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktore, nors anksčiau visi Tarybos komitetai balsavo už jos kandidatūrą. R. Narkienė "Palangos tiltui" sakė, kad toks Palangos Tarybos balsavimas dėl...


Laiškanešiai karantino metu turi labiau suktis: siuntų padaugėjo, be to, laiškanešiai į namus atneša ne tik mėgstamą leidinį, tačiau ir socialines išmokas, kai kam - ir pensijas. "Palangos tiltas" kalbėjosi su "Lietuvos pašto" Palangos skyriaus vadove Modesta Mėliūniene.


Šiandien, rugsėjo 27 d., miesto savivaldybės Taryba atleido „Gintarėlio“ direktorę Iloną Milkontę iš direktorės pareigų. Tačiau direktorė tikina turinti jai palankų Darbo inspekcijos sprendimą ir jau kreipėsi į prokuratūrą dėl jos atleidimo.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius