Taryba patvirtino atleistos lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktorės Ilonos Milkontės veiklos ataskaitą už 2019 metus

"Palangos tilto" informacija, 2020-04-30
Peržiūrėta
1986
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Ar ne anekdotas? Šiandien, balandžio 30-ąją, miesto Taryba patvirtino praėjusių metų pabaigoje iš lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktorės pareigų atleistos Ilonos Milkontės veiklos ataskaitą už 2019 metus. "Išeitų, kad direktorė dešimt praėjusių metų mėnesių dirbo labai gerai, o per du likusius mėnesius - baisiai," - stebėjosi miesto Tarybos narys Eugenijus Simutis. Taryba atleido direktorę jos pačios prašymu po Savivaldybės tyrimo, nors Savivaldybė, nors ir klausiama, "Palangos tiltui" tyrimo išvadų, niekada neįvardijo.

"Palangos tiltas" primena, kad I. Milkontė bylinėjasi su miesto Taryba ir prašo teismo priteisti iš Palangos lopšelio - darželio "Gintarėlis", atstovaujamo Palangos miesto savivaldybės tarybos, 9151,56 eurų vidutinį darbo užmokestį už priverstinės pravaikštos laiką nuo atleidimo iš darbo dienos 2019-09-28 iki 2020-03-01; taip pat priteisti iš Palangos lopšelio - darželio "Gintarėlis" atstovaujamo Palangos miesto savivaldybės tarybos, 8979,70 eurų, neatskaičius mokesčių, kompensaciją, ir pripažinti jos atleidimą iš Palangos lopšelio - darželio "Gintarėlis" direktorės pareigų neteisėtu. Šiuo metu vyksta bylinėjimasis. Bylą nagrinėja Plungės apylinės teismo Palangos rūmai.

"Palangos tiltas" praėjusių metų liepą rašė, kad kad miesto Savivaldybės administracija dėl jos veiklos vykdė tyrimą, tačiau administracija detalių apie jį neteikė. Neoficialiais šaltiniais, buvo vykdomas tarnybinis tyrimas dėl galimų I. Milkontės finansinių nusižengimų. Buvo minimi ir direktorės galimai netinkami bendravimo dalykai. „Yra daug negražių dalykų darželyje,“ – buvo pasakyta savivaldybės Tarybos posėdyje pernai liepos pradžioje. Tuomet Švietimo skyriaus vedėja Laima Valužė „Palangos tiltui“  sakė, kad apie tyrimą nieko nežinanti, o informacijos apie jį siūlė kreiptis į „direktorę“ (Akvilę Kilijonienę).

„Palangos tiltui" I. Milkontė sakė, kad ta tema nenorinti kalbėtis: „Nenoriu... Tiesiog nenoriu.“ Į klausimą, ar jaučiasi, ką nors padariusi blogai, atsakė: „Tikrai niekaip nenusižengiau.“

Į Palangos valdžios nemalonę I. Milkontė pakliuvo ir prieš 4 metus. „Kai mano vaikai dar lankė darželį „Gintarėlis“, pas merą (Šarūną Vaitkų) svarstėme ją (Iloną Milkontę). Buvo posėdyje ir Švietimo skyriaus vedėja. Milkontė buvo labiausiai „tarkuojama“ dėl maitinimo. Kai laukia tikrintojų, ji pateikdavo vieną meniu, kai jų nėra – kitą. Arba, pavyzdžiui, daro anoniminę tėvelių apklausą. Bet kokia ji anoniminė, jeigu, radę tokį „tipo anoniminį“ tėvelį, parašiusi neigiamą atsiliepimą, jo paprašo jį pataisyti. Ji buvo svarstyta ir dėl savo netinkamo bendravimo su lopšelio-darželio kitais darbuotojais,“ – „Palangos tiltui“ sakė D. B., dvejų vaikų, lankiusių „Gintarėlį“, tėvas.

Miesto Taryba visas I. Milkontės, kaip direktorės, ataskaitas iki praėjusių metų patvirtindavo vienbalsiai. 

Jūsų komentaras:

Dalia 2020-05-18 09:32 ([email protected] / IP: 172.69.190.65)
O kažkada kažkas sakė, kad labai teisinga ir gera ta direktorė..ir įklimpo su maitinimu...dar negirdėjau, kad sau kažko nepasidarytų į "kišenę"

Teisininkas 2020-04-30 12:06 (IP: 84.15.184.73)
Jegelevičiau, Taryba Milkontės neatleido, o patenkino jos prašymą išeiti iš darbo. Taii ir už ataskaitą balsavo nes neatleido už kažkikius pažeidimus.

Taip pat skaitykite

Palangos miesto savivaldybės Taryba patvirtino Palangos miesto savivaldybės 2023 metų veiklos ataskaitą.


Rengiamas Palangos lopšelio-darželio "Ąžuoliukas" techninis rekonstrukcijos projektas.


Prasiplėtusiam „Gradiali“ pernai prireikė per 10 tūkst. kubų vandens daugiau ir per 2019 metus sunaudojęs apie 24,7 tūkst. kubų šis sveikatos centras tapo vandens pirkimo lyderis, kuris gerokai atitrūko 21 tūkst. kubų vandens ribos nepasiekusios "Palangos gintaro" sanatorijos bei "Palangos" viešbučių komplekso.


Antradienį, liepos 7 dieną, Plungės apylinkės teismo Palangos rūmų teisėja Diana Vercinskė padėjo tašką buvusios lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktorės Ilonos Milkontės istorijoje. Teismas nusprendė, kad I. Milkontė praėjusių metų pabaigoje buvo atleista teisėtai. Teismas taip pat nurodė, kad Darbo ginčų komisijos sprendimas dėl darbo ginčo pagal atsakovės I....


Aistros dėl kandidatės į lopšelio-darželio direktorės pareigas toliau verda: šiandien, balandžio 30-ąją, miesto Taryba nuotoliniu būdu išklausė Rimą Narkienę, kuri praėjusiame Tarybos posėdyje valdančiųjų konservatorių balsais nebuvo patvirtinta lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktore, nors visi Tarybos komitetai prieš tai balsavo už jos kandidatūrą.


Ar ne anekdotas? Šiandien, balandžio 30-ąją, miesto Taryba patvirtino praėjusių metų pabaigoje iš lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktorės pareigų atleistos Ilonos Milkontės veiklos ataskaitą už 2019 metus.


Praėjusių metų pabaigoje iš lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktorės pareigų miesto Tarybos atleista Ilona Milkontė bylinėjasi su miesto Taryba ir prašo teismo priteisti iš Palangos lopšelio - darželio "Gintarėlis", atstovaujamo Palangos miesto savivaldybės tarybos, 9151,56 eurų vidutinį darbo užmokestį už priverstinės pravaikštos...


Ketvirtadienį, balandžio 9 d., nuotoliniu būdu įvykusiame miesto savivaldybės Tarybos posėdyje Tarybos valdančiųjų konservatorių balsais Rima Narkienė, nebuvo patvirtinta Palangos lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktore, nors anksčiau visi Tarybos komitetai balsavo už jos kandidatūrą. R. Narkienė "Palangos tiltui" sakė, kad toks Palangos Tarybos balsavimas dėl...


Šiandien, rugsėjo 27 d., miesto savivaldybės Taryba atleido „Gintarėlio“ direktorę Iloną Milkontę iš direktorės pareigų. Tačiau direktorė tikina turinti jai palankų Darbo inspekcijos sprendimą ir jau kreipėsi į prokuratūrą dėl jos atleidimo.


Lopšelio-darželio „Gintarėlis“ direktorė Ilona Milkontė ramiai atostogauti negali – Savivaldybės administracija dėl jos veiklos vykdo tyrimą, tačiau administracija detalių apie jį neteikia. „Kadangi klausiate pirmieji, būsite pirmieji, kuriems kitą savaitę atsakysime,“ – prieš dvi savaites „Palangos tiltui“ sakė mero patarėja...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius