Daugiabučių kiemuose – modernios vaikų žaidimo aikštelės

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013-11-11
Peržiūrėta
1228
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Daugiabučių kiemuose – modernios vaikų žaidimo aikštelės

Palangos daugiabučių kiemuose intensyviai triūsia kurorto komunalininkai – rengiami pagrindai naujoms, modernioms vaikų žaidimo aikštelėms.
Šiuo metu būsimos aikštelės aptveriamos tvora, jau atgabentas ir aikštelės pagrindu tapsiantis smėlis. Paraleliai vykdoma viešųjų pirkimų procedūra žaidimo įrenginiams pirkti.
Pasak darbus atliekančios bendrovės „Palangos komunalinis ūkis“ direktoriaus Konstantino Skieraus, šiais metais bus atlikti visi žemės darbai, o ankstyvą pavasarį ketinama sumontuoti žaidimo įrenginius. „Anksčiau daugiabučių kiemuose stovėjo mediniai įrenginiai, tačiau po 8 ar 9 metų eksploatacijos jie jau yra tiek fiziškai, tiek morališkai pasenę. Naujosiose aikštelėse bus sumontuoti modernūs įrenginiai, skirti įvairių amžiaus grupių vaikams – iki dviejų metų, dviejų – septynerių bei septynerių – dvylikos metų. Aikštelės bus saugios – aptvertos, tėvų patogumui čia bus įrengti ne tik takai, bet ir suolai“, – sakė K. Skierus.
Šiuo metu rengiamos keturios modernios aikštelės – trys Palangoje ir viena Šventojoje. Darbai atsieis maždaug 75 tūkst. litų, įrenginiams įsigyti prireiks apie 71 tūkst. litų.
Tačiau, pasak Palangos mero Šarūno Vaitkaus, tik šiomis vaikams skirtomis aikštelėmis apsiriboti neketinama. „Palanga yra šeimoms draugiškas miestas, todėl modernių žaidimo aikštelių skaičių plėsime ir kitąmet“, – kalbėjo meras.
Pirmoji moderni žaidimų aikštelė kurorte įrengta vasarą – skvere, esančiame ties pravažiavimu nuo Sodų g. iki Taikos g. sustatyti vaikams skirti įrenginiai, pasirūpinta minkšta smėlio danga, mažiesiems skirta teritorija aptverta tvora. Palangos meras džiaugiasi, kad ši aikštelė nestokoja populiarumo. „Tai rodo, kad sprendimas plėsti modernių žaidimo aikštelių skaičių yra teisingas“, – sakė Š. Vaitkus.

Jūsų komentaras:

ponas Vaitkau 2013-11-12 21:24 (skskk / IP: 79.132.183.50)
ponas Vaitkau, smagu ir dziugu, kad Jus taip sauniai rupinates vaikais, tik pripazinkite (bent sau), kad tai darote labiau del ivaizdzio (ypac pries rinkimus). As zinau faktu, kurie iliustruotu kiek kitoki Jusu "rupesti". O tai jau ne ivaizdzio reikalas, bet daugiau nesugebejimas susitvarkyti su begalinemis savo ambicijomis, kurios nera adekvacios Jusu sugebejimams. P.S. ech, kad rinkimai butu kas metai, gal reikalai Palangoje labiau pajudetu, net ir su tais politikais, kurie dabar valdzioje:):):)

hmmm 2013-11-12 15:43 (IP: 78.61.104.50)
Va cia tai saunuoliai, dziaugiuosi, nors ir negyvenu cia . Noretusi ir poros suoliuku Razes gatveje ties automobiliu st aikstele...

Taip pat skaitykite

Šventinę sekmadienio, gegužės 2 d., popietę Palangos kultūros ir jaunimo centro kolektyvai sveikino mamas daugiabučių kiemuose.


Prie vaikų žaidimų parko, kitoje dviračių tako pusėje, Palangos komunalininkai įrengė tinklinio aikštelę.


Dar šį rudenį neatpažįstamai pasikeis keleto Palangos daugiabučių gyvenamoji aplinka – kurorto komunalininkai tvarko teritoriją ties S. Nėries gatvės 7 numerio daugiabučiu namu. O Sodų gatvės 26, 28, 30 numeriais pažymėtų namų aplinka jau atnaujinta: padidinta automobilių stovėjimo aikštelė, pastatyti nauji elektros stulpai su elektros energiją taupančiu LED...


Dar šį rudenį neatpažįstamai pasikeis keleto Palangos daugiabučių gyvenamoji aplinka – kurorto komunalininkai ėmėsi teritorijos ties S. Nėries g. 3 ir 5 numerio namais tvarkymo darbų. Ateityje planuojama pagražinti ir kitų miesto daugiabučių aplinką, ypatingą dėmesį skiriant renovuotiems namams, kad atnaujinta infrastruktūra padėtų sukurti puikų bendrą kvartalo vaizdą.


Šeimoms draugiškoje Palangoje, gerinant miesto infrastruktūrą, kasmet atsižvelgiama ne tik į suaugusių miestiečių bei svečių, bet ir į vaikų poreikius. Vienas įgyvendinamų mažiesiems skirtų projektų – modernių žaidimų aikštelių įrengimas daugiabučių namų kiemuose.


Amerika manęs nepaliauja stebinusi: grožiuosi ir nuoširdžiai stebiuosi amerikiečių kruopštumu ir savitai tvarkoma aplinka. Aplinkos tvarkymo klausimai sprendžiami praktiškai – nesudėtingai ir įdomiai. Daugelis jų aplinkos puošimo detalių labai panašios į mūsiškes. Pavyzdžiui, nepaprastai išradingai tam panaudojami gamtoje natūraliai...


Mažiesiems palangiškiams ir kurorto svečiams Palangoje šiais metais įrengtos keturios naujos, modernios vaikų žaidimų aikštelės daugiabučių kiemuose dėmesį vilioja ryškiaspalviais žaidimų įrenginiais. Jie, beje, yra įrengti ir kurorto vaikų darželiuose, o spalį naujomis atrakcijomis praturtėjo ir Vaikų parkas, esantis visai šalia jūros. Dar du sklypai...


Daugiabučių kiemuose – modernios vaikų žaidimo aikštelės  2

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 11 11 | Rubrika: Miestas

Palangos daugiabučių kiemuose intensyviai triūsia kurorto komunalininkai – rengiami pagrindai naujoms, modernioms vaikų žaidimo aikštelėms.


Kurorte remontuojamos vaikų žaidimų aikštelės

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 07 30 | Rubrika: Miestas

Palangos daugiabučių kiemuose įrengtos vaikų žaidimų aikštelėse šią savaitę triūsia kurorto komunalininkai. Per keletą dienų planuojama suremontuoti susidėvėjusias medines įrenginių dalis, kad mažieji palangiškiai jiems skirtose vietose dūkti galėtų saugiai. Pasak UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktoriaus Konstantino Skieraus, vaikams skirtos žaidimų...


Atšilus orams visi su malonumu traukia į gamtą. Mažiesiems, gyvenantiems miesto teritorijoje, didžiausia pramoga – žaidimų aikštelės. Tačiau ne visuomet jos „pasiruošusios priimti“ mažuosius – dažnai yra tapusios šunų vedžiotojų ir stikliuko kilnotojų susibūrimo vietomis. Metams bėgant šių aikštelių niekas netvarkė. Ką jau kalbėti apie visišką atnaujinimą. Natūralu, kad jos nusidėvėjo...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius