Daugiabučių namų modernizacija baigsis laiku

"Palangos tilto" informacija, 2016-07-11
Peržiūrėta
1458
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Daugiabučių namų modernizacija baigsis laiku

Į „Palangos tilto“ redakciją kreipėsi skaitytojas, gyvenantis Sodų g. 27. Šiuo metu šis namas įtrauktas į modernizuojamų sąrašą ir jau vėlyvą pavasarį ten prasidėję darbai. Tačiau gyventojai jau dvi savaites nebemato statybinius darbus atliekančių darbininkų. „Baiminamės, kad ateis šaltasis sezonas, o darbai nebus pabaigti. O dar blogiau, jei tada ims darbininkai viską daryti skubos tvarka ir pridarys broko“, – nuogąstavo palangiškis. Ir vyras baiminasi ne tik dėl sustojusių darbų, bet ir dėl paliktos netvarkos. „Langų atidaryti negalime – visi putplasčio likučiai skrieja mums į kambarius. Laiptinės taip pat pilnos. Pastebėjau, kad kai kurie namai Sodų g. net neapdengti apsauginiu tinklu“, – piktinosi vyriškis.


Daugiabučių namų modernizavimo programos administratorė Kristina Viščiūnienė ramino, kad visi darbai tikrai bus baigti laiku, kaip ir numatyta. „Svarbiausia, kad orai būtų palankūs, nes per lietų jokie tinkavimo darbai negalimi“, – sakė ji. Paaiškino ir tai, kodėl gyventojai nebematė statybos darbuotojų: „Visus darbus atlieka didelė moldavų brigada, kuri buvo, mano žiniomis, išvykusi prasitęsti vizų. Kai kurie jau grįžo ir nuo pirmadienio tęsia darbus, o likusieji taip pat turi grįžti artimiausiu laiku“. Dėl darbininkų paliekamos netvarkos administratorė ketino pasidomėti ir perspėti, kad į tvarką būtų žvelgiama atsakingiau.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kurorte intensyviai gražinama daugiabučių gyvenamųjų namų aplinka – tvarkomi dalies namų kiemai, įvažiavimai į juos, dalyje iki šiol neapšviestų kiemų įrengiamas apšvietimas. 


Kaip ir buvo žadėta, pasibaigus vasarai, mieste prasidėjo daugiabučių gyvenamųjų namų kiemų tvarkymo darbai.


Palangoje reikalinga daugiabučių gyvenamųjų namų laiptinių valytoja. Automobilis būtų privalumas. Telefonas pasiteiravimui : 8-616-00330


Pradėtos dezinfekuoti miesto daugiabučių namų laiptinės. Skelbiame jų dezinfekavimo grafiką.


UAB „Palangos komunalinis ūkis“ jau pradėjo bendrovės administruojamų daugiabučių gyvenamųjų namų laiptinių dezinfekavimą. Darbų grafikas ir kita aktuali informaciją skelbiamas čia: http://www.palkom.eu/dezinfekcija.html


Dar šį rudenį neatpažįstamai pasikeis keleto Palangos daugiabučių gyvenamoji aplinka – kurorto komunalininkai tvarko teritoriją ties S. Nėries gatvės 7 numerio daugiabučiu namu. O Sodų gatvės 26, 28, 30 numeriais pažymėtų namų aplinka jau atnaujinta: padidinta automobilių stovėjimo aikštelė, pastatyti nauji elektros stulpai su elektros energiją taupančiu LED...


Daugiabučių namų modernizacija baigsis laiku

"Palangos tilto" informacija, 2016 07 11 | Rubrika: Skundų dėžutė

Į „Palangos tilto“ redakciją kreipėsi skaitytojas, gyvenantis Sodų g. 27. Šiuo metu šis namas įtrauktas į modernizuojamų sąrašą ir jau vėlyvą pavasarį ten prasidėję darbai. Tačiau gyventojai jau dvi savaites nebemato statybinius darbus atliekančių darbininkų. „Baiminamės, kad ateis šaltasis sezonas, o darbai nebus pabaigti. O dar blogiau, jei tada...


UAB „Palangos komunalinis ūkis“ administruoja daugiabučių gyvenamųjų namų atnaujinimo (modernizavimo) programą Palangoje ir Šventojoje. Pateiksime pavyzdį iš kelių namų renovacijos eigos.


Dar šį rudenį neatpažįstamai pasikeis keleto Palangos daugiabučių gyvenamoji aplinka – kurorto komunalininkai ėmėsi teritorijos ties S. Nėries g. 3 ir 5 numerio namais tvarkymo darbų. Ateityje planuojama pagražinti ir kitų miesto daugiabučių aplinką, ypatingą dėmesį skiriant renovuotiems namams, kad atnaujinta infrastruktūra padėtų sukurti puikų bendrą kvartalo vaizdą.


Palangoje startuoja daugiabučių namų renovacijos antrasis etapas

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 03 24 | Rubrika: Miestas

Palangoje startuoja antrasis daugiabučių namų renovacijos etapas – penktadienį pasirašyta Savivaldybės administracijos ir UAB „Terma Consult“ sutartis dėl 58 kurorto daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) energinio naudingumo sertifikatų bei investicinių planų parengimo.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius