Daugiausiai sprendimų projektų parengė trys Tarybos nariai

Linas JEGELEVIČIUS, 2013-02-04
Peržiūrėta
1552
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Saulius Simė.
Saulius Simė.

Beveik įpusėjus miesto savivaldybės Tarybos kadencijai, politikai gali pasididžiuoti skirtingu įdirbiu ir „kraičiu“. Bet kalbant apie Tarybos sprendimų projektų rengimą, vos keletas politikų tempė vežimą. Kaip, matyt, ir dera, sąrašo viršuje rikiuojasi abu Tarybos vadovai: meras Šarūnas Vaitkus ir vicemeras Saulius Simė, kurie iki 2012-ųjų metų galo Tarybai pateikė atitinkamai 9 ir 10 sprendimų projektų.
Tarp vicemero pateiktų sprendimų projektų – ir savivaldybės kovos su korupcija programos įgyvendinimo priemonių plano sudarymas 2011-2012 metams, ir sprendimo projektas dėl peticijų komisijos, ir Etikos komisijos.
Vienu sprendimo projektu mažiau pateikė Š. Vaitkus, pavyzdžiui, sprendimo projektus dėl Kontrolės komiteto sudarymo, dėl Komitetų sudarymo, dėl asmeninio (politinio) pasitikėjimo valstybės tarnautojų pareigybių, kai kuriuos kitus.
Trečias pagal tokį rodiklį – Eimutis Židanavičius, kuris, kaip Palangos miesto savivaldybės investicijų priežiūros komisijos pirmininkas, daugiausia sprendimų projektų pateikė „Litesko“ investicijų priežiūros srityje.
Kontrolės komiteto pirmininkas Danas Paluckas per beveik dvejus darbo metus Taryboje pateikė 3 sprendimo projektus.
Albinas Stankus ir Giedrius Šatkauskas yra pateikę po vieną sprendimų projektą.
Kiti politikai sprendimų projektų nepateikė.
Kai kurie kalbinti Tarybos nariai įspėjo, kad nėra objektyvu apie Tarybos narių darbą Taryboje spręsti pagal parengtų sprendimo projektų skaičių.
„Merui ir vicemerui, kaip Tarybos vadovams, privalu teigti sprendimo projektus. Logiška, kad daugiausiai jų pateikė valdančiosios koalicijos nariai, nes opozicijos atstovų parengti projektai vargu ar taptų kūnu. Didžiausias kiekvieno Tarybos nario darbas yra komitetuose“, – „Palangos tiltui“ sakė Tarybos narys, nenorėjęs, kad būtų skelbiama jo pavardė.

Jūsų komentaras:

2013-02-07 09:04 (IP: 194.176.60.225)
Eilini kartą subjektyvi rašliava, nes "pagerbtiejų" ne tik projektų skaičius, bet ir įvardinti projektai. O opozicijos atstovų projektai neįvardinti. Tai kaip aš tūlas skaitytojas galiu objektyviai yvertinti tarybos narių darbą? Juk kartais ir vienas projektas gali būti svarbesni ir svaresnis, nei 100 nereikšmingų... Jegelevičiau tavo straispnius gėda skaityti, nes pirmokai objektyviau rašo nei pats!

manyciau 2013-02-06 12:57 (IP: 78.61.104.50)
reiketu pakoreguoti - vietoj "miesto laikrastis " reikia pervadinti - " konservaroriu sienlaikrastis " , tada niekas neprikibs ...

Žurnalistui 2013-02-05 15:37 (IP: 82.135.193.177)
Ponas Linai, pasirodo , kad kai norit galit ir objektyviai parašyti . Ar nebus tik žurnalistų etikos komisija proto ikrėtusi ? Jei ne - tai su tuo ir sveikinu .

Pagarba Tarybos nariui A.Stankui 2013-02-05 11:02 (/ / IP: 86.100.60.112)
Labiausiai Pagarbos vertas A. Stankus! - Ne tas geriausias, -kas garsiai rėkia, ar "sėdi" laikraštyje, o tas, kuris nebijo ir "požeminiais" kanalais vaikšto,...o kai "išknisa" - tai kai kam tik nuryti belieka ...

2013-02-05 08:41 (IP: 78.61.79.246)
Stankus tik viena o atrode , kad toks darbstus

Taip pat skaitykite

Trečiadienį, balandžio 26 d., šaukiamas pakartotinis pirmasis dešimtojo šaukimo Palangos miesto savivaldybės tarybos posėdis. Jame visiems 21 Tarybos nariams ir merui teks prisiekti iš naujo. Kaip jau skelbta, praėjusį pirmadienį, balandžio 17 d., Palangos miesto dešimtojo šaukimo savivaldybės taryba jau rinkosi į pirmąjį savo posėdį, jame prisiekė ir naujosios kadencijos vietos politikai, ir...


Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 13 straipsnio 6 dalimi, 20 straipsnio 2 dalies 1 punktu, Palangos miesto savivaldybės tarybos veiklos reglamento, patvirtinto Palangos miesto savivaldybės tarybos 2020 m. lapkričio 4 d. sprendimo Nr. T2-217 „Dėl Palangos miesto savivaldybės tarybos veiklos reglamento tvirtinimo“ 1 punktu (su vėlesniais pakeitimais), 34 ir...


Savivaldybė antradienį, spalio 26 d., pranešė, kad mirė buvęs Palangos miesto savivaldybės tarybos narys Vincas Nesteckis. „Savivaldybė reiškia nuoširdžią užuojautą jo šeimai ir artimiesiems. Sunkią netekties valandą telydi jus paguoda ir dvasios stiprybė,"  sako Palangos miesto savivaldybė.


Palangos miesto savivaldybės tarybos narė Svetlana Grigorian nepažeidė iki 2019-12-31 galiojusio Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti. Tokį sprendimą vienbalsiai priėmė Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK).


Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) trečiadienį, rugsėjo 16 dieną, pradėjo tyrimą dėl Palangos miesto savivaldybės tarybos narės Svetlanos Grigorian elgesio. Bus aiškinamasi, ar valstybės politikė nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo reikalavimų vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti.


Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pradėjo tyrimą dėl buvusio Palangos miesto savivaldybės tarybos nario Aleksandro Jokūbausko elgesį. Bus aiškinamasi, ar jis, nustojęs eiti minėtąsias pareigas, nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo draudimo atstovauti.  


Trečiadienį ir penktadienį posėdžiavusi Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) iš rinkimų sąrašų išbraukė 280 kandidatų į savivaldybių tarybų narius, nuslėpusius, kad buvo teisti. Penki kandidatai – trys iškelti Darbo partijos ir po vieną partijos Tvarka ir teisingumas bei Visuomeninio rinkimų komiteto „Nepartinių palangiškių sąjūdis”...


Miestui pradėta kenkti stabdant tarybos darbą

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2014 03 20 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Ar palangiškių išrinkti politikai dar benori būti miesto tarybos nariais? Ar tarybos posėdžiai jiems nevirto nepakeliama našta? Tokie klausimai iškilo praėjusį ketvirtadienį, kai į iš anksto paskelbtą tarybos posėdį iš 21 tarybos nario tesusirinko vos 10 politikų.


Beveik įpusėjus miesto savivaldybės Tarybos kadencijai, politikai gali pasididžiuoti skirtingu įdirbiu ir „kraičiu“. Bet kalbant apie Tarybos sprendimų projektų rengimą, vos keletas politikų tempė vežimą. Kaip, matyt, ir dera, sąrašo viršuje rikiuojasi abu Tarybos vadovai: meras Šarūnas Vaitkus ir vicemeras Saulius Simė, kurie iki 2012-ųjų metų galo Tarybai...


Rudenį nuslūgus didiesiems sezono darbams, meras Šarūnas Vaitkus vis dažniau varsto Seimo, ministerijų ir kitų valstybinių žinybų duris Vilniuje ieškodamas problemų Palangoje sprendimų ir kurorto infrastruktūros projektų finansavimo.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius