Dėl keletą valandų be šildymo likusių gyventojų – pasitarimas savivaldybėje

Palangos tiltas, 2016-01-07
Peržiūrėta
441
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Dėl keletą valandų be šildymo likusių gyventojų – pasitarimas savivaldybėje

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus antradienį į pasitarimą pakvietė privačios įmonės „Palangos butų ūkis“ direktorių Vaidą Barakauską. Susitikimo tikslas – aptarti situaciją, į kurią pirmąją naujųjų metų dieną pakliuvo „Palangos butų ūkio“ administruojamo Žvejų g. 38 namo gyventojai, maždaug pusei dienos likę be centrinio šildymo, bei rasti būdų panašiems įvykiams užkirsti kelią ateityje.
Šiame pasitarime taip pat dalyvavo mero pavaduotojas Rimantas Mikalkėnas, Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė, administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta Staskonienė bei Savivaldybės administracijos Ūkio ir turto skyriaus vedėjas Kostas Jakubauskas bei Savivaldybės įmonės „Palangos šilumos tinklai“ vadovas Artūras Mažrimas.
Sausio 1-ąją be centrinio šildymo keletui valandų likę Žvejų g. 38 namo gyventojai keletą kartų pagalbos kreipėsi į daugiabutį administruojančią privačią bendrovę – „Palangos butų ūkį“, tačiau šventinę dieną telefonu atsiliepusi darbuotoja nurodė, esą „Palangos butų ūkis“ neprižiūri šilumos mazgų, ir bendrovės atstovai nieko negalintys padėti. Nurodytu telefonu, kuriuo esą reikia skambinti iškilus problemų namo šilumos mazge, niekas neatsiliepė. Tuo metu lauke spaudė dvylikos laipsnių šaltukas.
„Sausio pirmąją sulaukiau gyventojo laiško – minėto namo gyventojai prašė pagalbos. Iš karto paskambinau į „Palangos butų ūkį“ ir priminiau atsiliepusiai darbuotojai, kad būtent „Palangos butų ūkis“ administruoja šį namą, tad atsisakydama padėti besiskundžiantiems gyventojams ji yra neteisi“, – kalbėjo Š. Vaitkus.
Netrukus problema buvo išspręsta.
Meras pasitarimo metu akcentavo, kad Palangos daugiabučius, taigi – ir jų šilumos mazgus prižiūri dvi įmonės, o viena iš jų – privati įmonė „Palangos butų ūkis“. „Sukvietę į pasitarimą, norime ne tik aptarti sausio pirmosios įvykį, bet ir paprašyti, kad ateityje tokių situacijų nepasikartotų. Būtina rasti būdų, kaip patobulinti teikiamas paslaugas bei labiau atsigręžti į miesto gyventojus. Kiekviena atsakinga tarnyba privalo operatyviai reaguoti į gyventojų pastabas ar nusiskundimus“, – akcentavo Š. Vaitkus.
Kad problemų sausio 1-ąją būta, pripažino ir privačios įmonės „Palangos butų ūkio“ direktorius Vaidas Barakauskas. „Nėra ką teisintis – blogai. Taip negali būti. Šįkart susidėjo visa įvykių seka – šventiniu laikotarpiu bendrovės darbuotojams ilsintis, avarinei tarnybai nebuvo perduoti visi su budėjimu susiję klausimai“, – pasitarimo metu sakė bendrovės vadovas bei žadėjo, jog ateityje panašių incidentų nebus. Juo labiau, kad, kaip pripažino ir pats per vėlai apie įvykį sužinojęs V. Barakauskas, gyventojams daug nepatogumų sukėlęs gedimas nebuvęs rimtas – jį sutvarkyti tereikėjo keleto minučių darbo.
Pasitarimo metu sutarta, jog, siekiant panašių incidentų išvengti ateityje, visos atsakingos tarnybos operatyviai reaguos į įvykius bei dalinsis reikiama informacija tarpusavyje.

Palangos miesto sav. inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinta 3118 COVID-19 atvejų, Palangos miesto savivaldybėje – 30.Koronaviruso protrūkis šią savaitę buvo fiksuotas ir Palangos savivaldybėje.


Tačiau surašinėtojai į gyventojų namus nebeateis. Tradicinis gyventojų ir būstų surašymas, kai gyventojai surašomi juos lankant namuose, tampa istorija. Naujas būdas leis greičiau įvertinti gyventojų skaičių ir sutaupyti valstybės lėšų. Lietuvos statistikos departamentas kas dešimtmetį vykdomą gyventojų ir būstų surašymą atliks naudodamas jau sukauptus...


Pas merą Šarūną Vaitkų - pasitarimas dėl koronoviruso

"Palangos tilto" informacija, 2020 02 24 | Rubrika: Miestas

Rytoj, antradienį, 10.320 val. mero pasitarimų kabinete (3 aukšte) vyks pasitarimas su sveikatos priežiūros bei visuomenės sveikatos centro specialistais dėl informacijos apie koronavirusą sklaidos.


Kęstutis Jurkštas, 31 metų „airBaltic“ aviakompanijos kapitonas, prieš pusantrų metų su žmona Gertrūda atsikėlė gyventi iš Vilniaus į Palangą ir abu ja neatsidžiaugia. Kęstutis gruodį net 10 kartų iš Rygos skrido į Palangą. „Gruodį Rygoje nakvojau tik tris ar keturis kartus. Visas kitas naktis praleidau savo namuose netoli Šventosios“...


Esu įsitikinusi, kad šiuo interviu labai didžiuosiuosi po kokių penkiolikos metų, kai Goda Motiejaitytė bus žinoma visoje Europoje, o gal net ir pasaulyje šokėja. Prieš kelis mėnesius tada dar dešimtmetės Godos vardas skambėjo Prancūzijos Kanuose. Mergaitė iš Palangos prestižiniame tarptautiniame konkurse „Councours International de danse Cannes...


Lietui pliaupiant diena iš dienos, ūkininkai imasi už galvų – derlius skęsta. Paskelbta ekstremali situacija. Palangiškiai neūkininkauja, tiesa, daržoves augina, ypač tie, kurie įsikūrę soduose ar kitose tam palankiose vietose, tačiau vandens ir jie regėjo pakankamai pastarosiomis dienomis. Visgi didelių bėdų nuolatiniai lietūs neprikrėtė, vienur kitur reikėjo skubėti į...


Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus antradienį į pasitarimą pakvietė privačios įmonės „Palangos butų ūkis“ direktorių Vaidą Barakauską. Susitikimo tikslas – aptarti situaciją, į kurią pirmąją naujųjų metų dieną pakliuvo „Palangos butų ūkio“ administruojamo Žvejų g. 38 namo gyventojai, maždaug pusei dienos likę be centrinio šildymo, bei rasti būdų...


2014-ųjų metų sutiktuvės Palangoje, nors ir itin gausios gero oro priviliotų svečių, specialiųjų tarnybų atstovų tikinimu, buvo vienos iš ramiausių per keletą pastarųjų metų, nors šiemet, skirtingai nei pernai, kurorte linksminosi daug jaunimo. Tačiau šventę aptemdė iškart po vidurnakčio kilęs gaisras.


Nors visi Palangos daugiabučiai yra šildomi Palangos šiluma UAB „Litesko“, tačiau nuosavų namų gyventojai net nenorėtų įsivaizduoti, kiek kainuotų išlaikyti namą šildantis centriniu miesto šildymu, nes Palangoje šildymas -  vienas iš brangiausių Lietuvoje. Todėl nuosavų namų gyventojai šildosi namus malkomis, durpėmis, akmens anglimis.


S.Daukanto gatvėje įsikūrusi, nuolat garbių svečių lankoma ir niekuomet nepamirštanti senų gerų draugų, gyvena ponia Jadvyga Fedčenko. Nugrimzdusi į prisiminimus, ji sugeba atkurti prieš daugelį metų buvusių kurorto vasarų vaizdus, kuriuose daugybė žymių žmonių bei jų padovanotų įspūdingų akimirkų. Kadaise dirbusi Rašytojų sąjungos namuose J.Fedčenko juose išgyveno rašytojų puoselėjamų...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius