Dovana sau ir draugams

„Palangos tilto“ informacija, 2009-11-28
Peržiūrėta
354
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Prasidedant didžiųjų švenčių laukimo laikotarpiui, Palangos menininkai taip pat pajuto kalėdinę nuotaiką, kuria pasidalino demonstruodami savo atvirukus penktadienį specialiai šiems mažiesiems kūrinėliams skirtoje parodoje. Aštuonerius metus tradiciškai lapkričio pabaigoje, Juozo ir Nijolės Griušių pastangomis, pasirodanti paroda šiais metais pasipildė trimis debiutantais, o kalėdinių atvirukų gausą papildė ir šventinės miniatiūros.

 

Gausus dailininkų ir jų darbų mylėtojų būrys rinkosi pamatyti ir kitiems parodyti savo artėjančių švenčių įkvėptų kūrinių. 15 dailininkų, iš kurių dauguma dalyvaujantys nuo pat šios tradicijos atsiradimo pradžios, šiais metais į savo būrį priėmė tris naujokus: Janiną Kusaitę, Bronių Kusą ir Aušrą Kryževičiūtę. Atidarymo iniciatoriaus Juozo Griušio paskatinti svečiai mielai rinko atvirukus savo draugams ir artimiesiems, ketindami jais netrukus ir pradžiuginti.

Atidarymo kulminacija tapo oranžinis tigras-tortas, konditerės Birutės kūrinys, paženklindamas artėjančius tigro metus. Viešosios bibliotekos direktoriui Kęstučiui Rudžiui buvo suteikta proga pirmam prapjauti šį iškeptą „meno šedevrą“, mat šis garbingas žmogus gimęs būtent šiais metais.

Šventišką nuotaiką paskleidę palangiškiai atskleidė didžiulius savyje slypinčius išradingumo klodus ir suteikė džiaugsmo visoms nuoširdaus meno išsiilgusioms širdims.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Artėjant gražiausioms metų šventėms, Palangos kultūros darbuotojai jau žino, koks bus Kalėdų laukimo laikotarpis didžiausiame šalies kurorte. Atsitiktiniai pasivaikščiojimai ir netikėti atradimai – tokiais žodžiais būtų taikliausia apibūdinti Palangoje kuriamą kalėdinę pasaką.


Gruodžio 2 – 16 dienomis Palangos miesto savivaldybės II aukšto fojė bus eksponuojama meno kūrėjos Valentinos Kaubrienės kalėdinių autorinių darbų paroda. Kviečiame apsilankyti.    


Palanga pradeda spinduliuoti kalėdinę nuotaiką – kurortas puošiamas šventinėmis dekoracijomis, o pirmieji pasirengimo bene jaukiausioms metų šventėms renginiai pakvies jau šį savaitgalį.  


Populiarūs laikraščio „Palangos tiltas“ kavaryčiai-susitikimai šiais metais baigėsi šį antradienį, būriui palangiškių ir svečių atėjus į „Fotokava“ kavinę, mūsų kavaryčių partnerį. Siurbčiojant kavą ir vaišinantis meduoliais, kiekvienas pasidalino įsimintiniausiais šiais metais įvykiais – Lietuvai, Palangai, kiekvienam...


Penktadienio vakarą dailės salone „Mostas“ skambant muzikai atidaryta tradicinė – jau keturioliktoji – kalėdinių atvirukų paroda. Šešiolika Palangos dailininkų čia pristatė apie 150 atvirukų, stulbinančių savo įvairove.


Šiandien Konstantinas Skierus, aštuonerius metus vadovavęs UAB „Palangos komunalinis ūkis“, – laisvas žmogus. „Ko gero, pirmą savaitę per aštuonerius metus galiu normaliai išsimiegoti – vis tekdavo keltis 5 valandą ryte. Visi nori mano išėjimą susieti su politika, bet sakau tiesiai: politikos mano sprendime nėra. Pavargau...


„Moste“ atidaryta tradicinė kalėdinių atvirukų paroda  1

Palangos viešosios bibliotekos Informacijos ir bibliografijos skyriaus vedėja Miglė Jonaitienė, 2013 12 02 | Rubrika: Kultūra

Praėjusį penktadienį dailės salone „Mostas“ atidaryta tradicinė kalėdinių atvirukų paroda.


Penktadienio vakarą dailės salone „Mostas“ atidaryta tradicinė – jau vienuoliktoji – kalėdinių atvirukų paroda. Keturiolika Palangos dailininkų čia pristato per 120 atvirukų, stulbinančių savo įvairove.


Didžiausių metų švenčių laukimo pradžią Palanga paskelbė įžiebdama ne vieną šventinę eglę miesto centre, o net keliolika kalėdinių eglučių kurorto šerdyje – J. Basanavičiaus gatvėje.


Dovana sau ir draugams

„Palangos tilto“ informacija, 2009 11 28 | Rubrika: Kultūra

Prasidedant didžiųjų švenčių laukimo laikotarpiui, Palangos menininkai taip pat pajuto kalėdinę nuotaiką, kuria pasidalino demonstruodami savo atvirukus penktadienį specialiai šiems mažiesiems kūrinėliams skirtoje parodoje. Aštuonerius metus tradiciškai lapkričio pabaigoje, Juozo ir Nijolės Griušių pastangomis, pasirodanti paroda šiais metais pasipildė trimis debiutantais, o kalėdinių...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius