Edita Mildažytė ir Saulius Pilinkus ruošiasi vestuvėms: ceremonija vyks pajūry

Palangos tiltas, 2023-06-02
Peržiūrėta
1042
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

 Saulius Pilinkus ir Edita Mildažytė / D. Umbraso/LRT nuotr.
Saulius Pilinkus ir Edita Mildažytė / D. Umbraso/LRT nuotr.

Televizijos laidų kūrėjai ir vedėjai Edita Mildažytė ir Saulius Pilinkus planuoja vestuves, naujieną E. Mildažytė patvirtino naujienų portalui Lrytas. lt.

E. Mildažytė ir S. Pilinkus ketina susituokti Nidos prieplaukoje, kur atplauks iš Kauno istoriniu laivu „Raketa“.

„Liudininkais bus mano sesuo ir Sauliaus brolis“, – atskleidė vestuvėms besiruošianti Edita, sakiusi, kad po ceremonijos laivu sugrįš į Kauną ir iš ten keliaus atgal namo, į Vilnių.

Abiems jiems tai jau bus ne pirmoji santuoka. LRT.lt duotame interviu apie santykius E. Mildažytė yra sakiusi: „Antroje gyvenimo pusėje santykiai iš tiesų yra daug lengvesni, žavingesni ir mažiau įpareigojantys.“

Jai antrino ir S. Pilinkus, teigęs, kad su laiku įsipareigojimų išties jaučiama mažiau: „Brandesnio amžiaus žmogus – jau susiformavęs personažas, dažnai ir jo vaikai jau beveik susiformavę personažai, turintys savo požiūrį. O jei pasiseka, kad mylimas žmogus dar yra ir geranoriškas – kaifas, tarpusavio supratimo dar daugiau. Juolab kad jau supranti, jog nieko į dėžę ar urną nepasiimsi, tad daug svarbiau elgtis su kitu taip, kaip nori, kad su tavimi elgtųsi. Banali tiesa.“

Beje, puikiai pažįstamų televizijos veidų tandemas – pora ne tik gyvenime, bet ir darbe. E. Mildažytė – laidos „Daiktų istorijos“ prodiuserė, o S. Pilinkus – šios laidos vedėjas. E. Mildažytė pasakoja, kad mintį kurti laidą apie daiktus padiktavo kasdienybė. „Saulius turi baisų įprotį kaupti viską, kas aplink jį pasirodo. Tai aš pagalvojau, kad šitą baisią ydą reikėtų paversti iš minuso pliusu“, – atskleidė ji laidoje „Beatos virtuvė“.

Iš kur laidos kūrėjų galvose atsiranda tiek istorijų? Grimerinėje sutikta E. Mildažytė akimirksniu papasakoja penkias skirtingas istorijas, taip pat ir S. Pilinkus – tik ko nors paklausk ir iš karto išgirsi kelis skirtingus pasakojimus.

„Mums įdomu kalbėtis apie nepraktiškus dalykus. Yra daugybė žmonių, kurie visą gyvenimą nugyvena besidomėdami tik tuo, kas juos supa, tiesiogiai liečia jų profesiją ir išgyvenimo galimybes. Dėl to juos domina maisto kokybė ar ten kokia nors kontrolė, visokie praktiški dalykai.

Mūsų tie praktiški dalykai nedomina. Dažnai pagalvojame, kad, turbūt, esame nenormalūs arba normalūs tik iš dalies, nes mes, pavyzdžiui, net nesikalbame apie jokius buitinius reikalus“, – yra sakiusi E. Mildažytė, pridūrusi – S. Pilinkus kalbėtis apie buitį tiesiog nesutvertas. „Su manimi neįmanoma kalbėtis apie buitinius reikalus“, – prisipažino ir jis pats.

Jis pasakoja ir apie dar vieną jam patinkančią mylimosios savybę – gebėjimą nepabrėžti minusų ir nepriversti artimo žmogaus jaustis nevykėliu. „Labai gerai, kad tau niekada nesako ir neduoda suprasti, kad tu esi asilas, kai juo būni“, – sakė S. Pilinkus ir pateikė situacijų, kuriose nesulaukia gal ir pelnytų priekaištų, pavyzdžių: tada, kai ieško kokio nors pamesto daikto, kai reikia daryti įrašą, kuriam turėtų būti, bet nėra pasiruošęs, kai reikia prisiminti kai kurias skaičių kombinacijas, pavyzdžiui, prie bankomato.

E. Mildažytė dar ir labai gera šeimininkė, pastebėjo S. Pilinkus. „Ji yra labai gera šeimininkė, kuri niekada nieko neprievartauja ir net neverčia suvalgyti paruošto maisto. Tik rūpinasi, kad jo visada būtų. Ne tik tiems, kurie yra, bet ir visiems, kurie turi galimybę ateiti“, – pasakojo „Daiktų istorijų“ vedėjas.

LRT.lt

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

NT brokeris Paulius Viluckis padės ne tik įsigyti svajonių būstą pajūry, bet ir jį tinkamai įvertinti. Tel. 8 625 93257


Spalio 6 d., penktadienį, Vilniuje vyks savivaldybių apdovanojimai – Lietuvos savivaldybių asociacijos organizuojamo iškilmingo renginio metu bus įteiktos „Auksinių krivūlių“ statulėlės.


Visuomenės sveikatos stiprinimą bendruomenėse ir šalies ugdymo įstaigose užtikrinančių biurų specialistai ruošiasi artėjantiems mokslo metams ir kviečia mokinių tėvelius bendradarbiauti su visuomenės sveikatos specialistais ugdymo įstaigose.


Televizijos laidų kūrėjai ir vedėjai Edita Mildažytė ir Saulius Pilinkus planuoja vestuves, naujieną E. Mildažytė patvirtino naujienų portalui Lrytas. lt.


Nekilnojamo turto kainų šuoliai jau praeityje ir rinkai žadamas stabilių kainų laikotarpis – kai kur net galima pamatyti, kaip ženkliai susitraukė kainos supratus, kad lietuviai neskuba pirkti neadekvačias kainas pasiekusio būsto. 


Šeštadienį, gegužės 13 d., Palangoje gausiai lijo gintaru: jau 15-tą kartą kurorte vyko didelio pramogautojų dėmesio kasmet sulaukiantis Gintarinis savaitgalis. Tuo pačiu pasitaikė ir išskirtinai geras oras, Palangoje buvo gausu žmonių. „Ačiū Nerijui Stasiuliiui, NEPTŪNUI, ir visai komandai už nuostabų renginį „Gintarinis savaitgalis.“ Šiandien gintarai puošė Palangą, o svečių sulaukėme...


Gruodžio 21 dieną, trečiadienį, 18:30 val. Palangos sporto centre vyks LKL varžybos Gargždų „Gargždai“ - Kauno „Žalgiris“, rungtynių pertraukos metu LKF prezidentas Vydas Gedvilas, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus ir treneris Regimantas Juška tars sveikinimo žodžius visai krepšinio bendruomenei. 


Balandžio mėn. 9 d. Lietuvos šaulių sąjungos vakarų jūros šaulių rinktinė, vadovaujama atsargos majoro Rolando Lukšo, organizavo gausią šaulių priesaikos ceremoniją. 


Įvyko penktasis poezijos konkursas „Haiku Palangai 2022“.


Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas vyks rugpjūčio 7-8 d. Palangoje.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius