Palangos pajūry pabiro gintarais – svečių sulaukta kaip vidurvasarį

"Palangos tilto" informacija, 2023-05-13
Peržiūrėta
841
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos pajūry pabiro gintarais – svečių sulaukta kaip vidurvasarį

Šeštadienį, gegužės 13 d., Palangoje gausiai lijo gintaru: jau 15-tą kartą kurorte vyko didelio pramogautojų dėmesio kasmet sulaukiantis Gintarinis savaitgalis. Tuo pačiu pasitaikė ir išskirtinai geras oras, tad nieko keisto, Palangoje buvo gausu žmonių.

„Ačiū Nerijui Stasiuliiui, NEPTŪNUI, ir visai komandai už nuostabų renginį „Gintarinis savaitgalis.“ Šiandien gintarai puošė Palangą, o svečių sulaukėme kaip per vasaros piką. Ačiū, kad vis labiau mylite mūsų kurortą ir čia leidžiate savo laisvalaikį!“ – tokį įrašą Facebook paliko Palangos meras Šarūnas Vaitkus.

Aldas Kazlauskas nuotraukos

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

NT brokeris Paulius Viluckis padės ne tik įsigyti svajonių būstą pajūry, bet ir jį tinkamai įvertinti. Tel. 8 625 93257


Televizijos laidų kūrėjai ir vedėjai Edita Mildažytė ir Saulius Pilinkus planuoja vestuves, naujieną E. Mildažytė patvirtino naujienų portalui Lrytas. lt.


Nekilnojamo turto kainų šuoliai jau praeityje ir rinkai žadamas stabilių kainų laikotarpis – kai kur net galima pamatyti, kaip ženkliai susitraukė kainos supratus, kad lietuviai neskuba pirkti neadekvačias kainas pasiekusio būsto. 


Šeštadienį, gegužės 13 d., Palangoje gausiai lijo gintaru: jau 15-tą kartą kurorte vyko didelio pramogautojų dėmesio kasmet sulaukiantis Gintarinis savaitgalis. Tuo pačiu pasitaikė ir išskirtinai geras oras, Palangoje buvo gausu žmonių. „Ačiū Nerijui Stasiuliiui, NEPTŪNUI, ir visai komandai už nuostabų renginį „Gintarinis savaitgalis.“ Šiandien gintarai puošė Palangą, o svečių sulaukėme...


Artėjant Šuns dienai, nuo balandžio 12-osios, Palangoje prasidėjo Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centro socialinis švietimo projektas „Atsakingo šeimininko akademija“ (AŠA). 


Šeštadienį Palanga kviečia pasimėgauti išskirtiniu gintariniu lietumi – jau 15-tą kartą kurorte vyks didelio pramogautojų dėmesio kasmet sulaukiantis Gintarinis savaitgalis.


Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) skelbia, kad per tris išankstinio balsavimo dienas iš viso balsavo daugiau kaip 137 tūkstančiai rinkėjų. 


Palangoje per kiekvienas Velykas J.Basanavičiaus gatvėje išsirikiuoja įspūdingo dydžio velykiniai margučiai. Šiemet palangiškius ir miesto svečius kviečiame apsiauti patogius batus ir atrasti šventinius šimtmečio margučius įvairiose Palangos vietose.


Su šilto vėjo gūsiu į Palangą įsiveržia du tradiciniai vasaros vidurvasario festivaliai – „Pasaulio balsai“ ir „Laumės juosta“, tad kitą savaitgalį kurortą užburs muzikos garsai.


Spalio 21-22 dienomis Palangoje bei Šventojoje, kaip ir visoje Lietuvoje, labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ prekybos centruose vykdė maisto produktų rinkimo nepasiturintiems akciją. Organizatoriai džiaugėsi, jog akcija pavyko puikiai – rekordiškai aukota įvairių maisto produktų, Palangoje žmonės buvo ne ką mažiau dosnesni.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius