Eismo dalyvius gluminantį ženklą ketinama nuimti

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2013-01-28
Peržiūrėta
714
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Eismą draudžiantis ženklas atsirado be Eismo saugumo komisijos leidimo.
Eismą draudžiantis ženklas atsirado be Eismo saugumo komisijos leidimo.

„Šiandien Eismo saugumo komisija rinksis ir spręs dėl eismą draudžiančio ženklo prie J. Janonio ir Jūratės g. sankryžos“, – vakar „Palangos tiltui“ sakė minėtosios komisijos pirmininkas, Palangos miesto mero pavaduotojas Saulius Simė.

Pastebėjo skaitytojai
Antradienį prie puodelio kavos į redakciją atėję skaitytojai pasidalijo savo pastebėjimais.
Aktyvus Palangos bendruomenės narys Vitalius Litvaitis nupasakojo situaciją, kurią stebi vos ne kiekvieną dieną.
„Pradėjus Jūratės gatvės rekonstrukciją ir kelininkams ėmus tvarkyti atkarpą nuo Sinagogų iki Vytauto gatvių, kur būta aikštelės automobiliams statyti, prie sankryžos su J. Janonio gatve atsirado „plyta“ vadinamas ženklas, draudžiantis transporto priemonių eismą“, – pasakojo V. Litvaitis.
Pasak jo, sprendimas buvęs teisingas ir logiškas: kol buvo ardoma senoji kelio danga bei pilama skalda, jokia transporto priemonė ten įvažiuoti ir nebūtų galėjusi nei iš J.Janonio, nei iš Vytauto gatvių. Tačiau dabar jau kuris laikas kelininkai nebedirba, skalda išpiltoje aikštelėje palangiškiai ir miesto svečiai stato automobilius, tačiau ženklas, draudžiantis iš J. Janonio g. pusės važiuoti šia Jūratės g. atkarpa tebestovi.
„Vos ne kasdien praeinu šia atkarpa, ir kaskart matau, kaip vairuotojai, nepaisydami eismą draudžiančio ženklo, važiuoja link aikštelės. Ar nebūtų logiška, kad šis ženklas bent jau dabar, kol gatvės remonto darbai nevyksta, būtų panaikintas? – teiravosi V. Litvaitis.

Ženklas bus nuimtas
Apie V. Litvaičio pastebėtą situaciją papasakojome Eismo saugumo komisijai vadovaujančiam Palangos vicemerui Sauliui Simei.
Pasak mero pavaduotojo, situacija jam žinoma.
„Aš ir pats nekart stebėjau, kaip vairuotojai, nekreipdami dėmesio į ženklą, važiuoja jūsų minėta gatvės atkarpa“, – prisipažino vicemeras.
S. Simė sakė pasidomėjęs šia situacija. Ir jam tekę nustebti: eismą draudžiantis kelio ženklas buvo pastatytas be Eismo saugumo komisijos leidimo.
„Sprendimą priėmė gatvės rekonstrukcijos projektuotojai bei vykdytojai, – sakė vicemeras. – Kol vyko darbai, sprendimas gal ir buvo logiškas, nors be komisijos suderinimo ženklo statyti vis tiek nebuvo galima. Dabar gi jis visiškai nereikalingas. Rytoj (pokalbis vyko pirmadienį, – aut. past.) Eismo saugumo komisija rinksis į posėdį ir šį klausimą išspręsime“, – sakė vicemeras.
S. Simė patikino, jog ženklo statytojai bus įpareigoti arba jį pašalinti, arba bent jau pridengti, kol nebus atnaujinti gatvės rekonstrukcijos darbai.

Jūsų komentaras:

Niekam neįdomu.. 2013-01-31 06:32 (IP: 86.100.60.112)
-jog tokie ar kitokie enklai bei apribojimai - policajams netrukdo...o apie žmones čia niekam neįdomu...Atvirkščiai gal "įklius"...Tikių situacijų mieste yra ir daugiau...

Taip pat skaitykite

Nacionalinėje krepšinio lygoje netrukus kovas pradėsiantiems kurorto krepšininkams – „Palangos kuršiams“ – sėkmės trečiadienį palinkėjo miesto meras Šarūnas Vaitkus bei mero pavaduotojas Rimantas Antanas Mikalkėnas. Meras pasidžiaugė, kad „Palangos kuršiai“ savo puikiu žaidimu pagyvina miesto sportinį gyvenimą. 


Nors Palanga nėra labai judrus miestas, tačiau manydamos, kad mūsų vaikams svarbu pasikartoti eismo taisykles, prisiminti kaip saugiai elgtis gatvėse, kovo 17 d. „Baltijos“ pagrindinės mokyklospradinių klasių mokytojos AurelijaŽaromskienė, Dalytė Daukšienė ir Dalia Šiupinienė sukvietė pradinukus į saugaus eismo viktoriną „Į trijų švieselių...


Svarstant Palangos miesto savivaldybės administracijos parengtą Palangos miesto strateginį planą, paaiškėjo, jog jame numatytos ženklios išlaidos dviračių takams įrengti – vien 2017 metais tam numatyta skirti 127,6 tūkst. eurų. Tačiau jokio naujo dviračių tako neplanuojama įrengti – jam numatoma skirti dalį Vytauto gatvės, autotransportui joje paliekant vienpusį eismą...


Rugsėjo mėnesį visoje Lietuvoje vyks jau tradicija tapusi saugaus eismo akcija „Apsaugok mane“. Jos iniciatorė bendrovė „Lietuvos draudimas“ kartu su Palangos miesto savivaldybe skatins eismo dalyvius būti atsargius. Savivaldybė prie Palangos miesto mokyklų esančias perėjas pažymėjo specialiu „Apsaugok mane“ ženklu, o „Lietuvos draudimas“...


Svarstoma galimybė Vytauto gatvės atkarpoje nuo sankryžos su Druskininkų gatve iki S. Dariaus ir S. Girėno gatvės leisti vienpusį eismą pietų kryptimi – tokį projektą svarstė Palangos miesto savivaldybės Eismo saugumo komisija. Visuomenė taip pat kviečiama pareikšti savo pastabas ir pasiūlymus – su UAB „Kelprojektas“ parengtais eismo organizavimo pasiūlymais...


Saugaus eismo komisija, ieškodama būdų, kaip užtikrinti eismo saugumą bei apriboti transporto priemonių srautą arčiausiai jūros esančioje miesto dalyje, svarsto keletą galimų eismo schemos naujovių.


„Šiandien Eismo saugumo komisija rinksis ir spręs dėl eismą draudžiančio ženklo prie J. Janonio ir Jūratės g. sankryžos“, – vakar „Palangos tiltui“ sakė minėtosios komisijos pirmininkas, Palangos miesto mero pavaduotojas Saulius Simė.


Kai kurie Palangos Užkanavės gatvės gyventojai, čia pasistatę ar dar renčiantys vieną už kitą prašmatnesnius namus, galėtų būti vadinami išradingiausi šalyje. Neapsikęsdami vasarą didelio eismo srauto gatve ir pakelėje statomų automobilių, sumanė nuo jų gelbėtis pakelėse sudėdami akmenis. Daugiausia jų - prie žinomo palangiškio, Tarybos nario Remigijaus Alvydo...


Tobulesnė eismo tvarka mieste – savivaldybei neįkandama užduotis  1

Alvydas ZIABKUS, „Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2012 03 15 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Palangiškiai ir kurorto svečiai pagaliau sulaukė žiemos pradžioje Eismo saugumo komisijos sumanyto ir miesto valdžios palaiminto eismo tvarkos eksperimento pabaigos.


Ar tikrai eismo pertvarkai trukdo karščiai?

Alvydas ZIABKUS, „Lietuvos ryto“ apžvalgininkas, 2011 08 04 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

  Baigiantis vasarai Palangos policijos pareigūnai susirūpino eismo situacija kurorto gatvėse. Viešosios policijos skyriaus viršininkas Gintautas Pocevičius staiga pažėrė pasiūlymų, kaip geriau organizuoti eismą Vytauto gatvėje, kad kiltų mažiau avarinių situacijų, saugiau būtų dviratininkams, pėstiesiems, o automobilių vairuotojams – patogiau vairuoti....


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius