Ekstremali gatvė

„Palangos tilto“ informacija, 2009-10-06
Peržiūrėta
2155
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Bangų gatvė Palangoje po truputį tampa ekstremalaus vairavimo poligonu. Beveik kiekvieną savaitę čia įvyksta didesnis ar mažesnis autoįvykis. Ačiū Dievui, pastarosiomis dienomis niekas labai nenukentėjo.

 

Neseniai net ir daug ko matę policijos pareigūnai stebėjosi, kad Bangų gatvės ir Liepojos plento sankryžoje sunkiasvorio vilkiko auka tapusio automobilio „Peugeot 406“ vairuotoja liko sveikutėlė. Žinoma, stresą ji patyrė. Vilkikas trenkėsi į užsidegus raudonam šviesoforo signalui sustojusį palangiškės vairuojamą automobilį. Sunkiasvorės transporto priemonės vairuotojas sakę bandęs išvengti susidūrimo, tačiau nepavyko. Autoavarijos priežastis daugiau nei primityvi. Pats vairuotojas teigė, jog jis paprasčiausiai... užsižiopsojo ir „Pežuką“ pastebėjo per vėlai. Iš nukentėjusio automobilio „Peugeot 406“ ne kažkas beliko.

Vakar taip pat Bangų gatvėje netikėtai teko sustoti ir 85-erių metų palangiškiui, vairavusiam mažytį „Ford Fiesta“. Policijos pareigūnams vyriškis teigė važiavęs namo iš miško. Sukdamas į Bangų gatvę jis sugalvojęs prilaikyti grybų prikrautą krepšį ir suktelėjęs vairą ne ton pusėn. Kelionė namo jam baigėsi pasibučiavimu su apšvietimo stulpu.

Šį kartą vairuotojas taip pat nenukentėjo. Automobilį teks ilgokai remontuoti. Labiausiai nukentėjo nelabai seniai pastatytas stulpas, kuris, nors ir nuo mažyčio automobilio trinktelėjimo, krito aukštielninkas.

Pasak komunalininkų, apšvietimo stulpo bei naujo šviestuvo pastatymas kainuos apie pusantro tūkstančio litų. Didžiąją dalį pinigėlių tikimasi gauti iš draudimo bendrovės, kurioje apdraustas automobilis. Tad vairuotojo piniginė labai gal ir nesuplonės, tik vargu ar iš miško parsivežti grybai bus labai gardūs...Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Baigiama rekonstruoti Sermiesčio gatvė, šiuo metu jau klojamas asfaltas. 


Nuo rugsėjo 5 dienos laikinai uždaroma J. Janonio gatvė, čia prasidės gatvės statybos bei rekonstravimo darbai.


Kastyčio gatvėje jau nustojo burgzti sunkioji technika ir zuiti darbininkai – gatvės rekonstrukcija jau baigta. 970 metrų gatvė tapo gerokai gražesnė bei patogesnė visiems eismo dalyviams.


Asfaltuojama Valteriškės gatvė.


Nereikia nerimauti, Maironio gatvė bus puiki

Rasa GEDVILAITĖ, 2017 12 15 | Rubrika: Miestas

Šių metų pradžioje pradėti Maironio gatvės darbai, jie intensyviai atliekami. Pasibaigus jiems, ši gatvė neatpažįstamai pasikeis. Tačiau vykstant darbams, gyventojams taip pat kyla klausimų. Palangiškis Antanas teiravosi, kodėl keičiant visus vamzdžius, nekeičiamas kanalizacijos vamzdis tuo pat metu. Palangos miesto savivaldybės mero pavaduotojas Rimantas Antanas...


Jau ne kartą žmonės pastebėjo, jog Kastyčio gatvė palijus lietui tarsi ima plaukti – abiejuose gatvės pusėse susidaro didžiulės balos. Palangiškiai jau net ėmė juokauti, jog betrūksta gatvę įžuvinti. Kai pastaruoju metu lietaus buvo pakankamai, tai ir gatvės trūkumas netruko pasimatyti. Šiuo metu vandens gatvėje nebėra, bet ar ilgam.


Besibaigiančius jubiliejinius – dvidešimtuosius – metus po Lietuvos valstybės nepriklausomybės paskelbimo norėjome paminėti su žinomu pajūrio advokatu, Palangos, o vėliau ir Klaipėdos Sąjūdžio tarybos pirmininku, Nepriklausomybės akto signataru Liudviku Narcizu Rasimavičiumi-Rasimu. Meilę Tėvynei pajutęs dar mokyklos suole dėjo visas pastangas, jog Lietuva nusikratytų...


Palangos Senojo turgaus gatvė netrukus virs pėsčiųjų alėja

"Palangos tilto" informacija, 2011 11 04 | Rubrika: Miestas

Senojo turgaus gatvė Palangoje netrukus turės naują veidą – šią savaitę pradėti 230 metrų ilgio atkarpos nuo Ganyklų g. iki Senojo turgaus g. 2 remonto darbai. Rangovai įsipareigojo įrengti naujus važiuojamosios dalies pagrindus bei šaligatvį, asfalto danga bus pakeista trinkelėmis.


Sovietmetis kurorte dar labai gajus. Šį pavasarį Susisiekimo ministerija Palangos miesto savivaldybei skyrė  daugiau kaip per pusantro milijono litų vietinės reikšmės keliams ir gatvėms suremontuoti. Miesto valdančiųjų balsų dauguma, net už 1 mln.300 tūkst.litų bus rekonstruota Maironio gatvė, kurioje, anot opozicijos, įsikūręs liberalcentristų „patronas“, Vidaus reikalų ministras...


Ekstremali gatvė

„Palangos tilto“ informacija, 2009 10 06 | Rubrika: Kriminalai

Bangų gatvė Palangoje po truputį tampa ekstremalaus vairavimo poligonu. Beveik kiekvieną savaitę čia įvyksta didesnis ar mažesnis autoįvykis. Ačiū Dievui, pastarosiomis dienomis niekas labai nenukentėjo.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius