„Gintarėlio“ vaikučiai gerumo akcijai padovanojo ir medaus, ir kruopų

Palangos tiltas, 2014-12-11
Peržiūrėta
1959
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Gintarėlio“ vaikučiai gerumo akcijai padovanojo ir medaus, ir kruopų

„Palangos tilto“ redakcijos duris, artėjant Kalėdoms, vis dažniau praveria geraširdžiai, žinantys, ką reiškia meilė ir dėmesys kitam, palangiškiai- redakcijoje gausėja Kalėdinių dovanų, paaukotų laikraščio gerumo akcijai „Padovanokime vaikui mažą Kalėdų stebuklą.“
Pirmoji į redakciją su dovanų krepšeliu užsuko garbaus amžiaus palangiškė vakar, bet ji nė nesileido į kalbas, kad būtų skelbiama jos, kaip geradarės, pavardė.
„Geriems mažiems darbeliams nereikia daug. Dievo dovana, kad galime kitiems padėti,“- kuklinosi palangiškė. O vakar į reakciją, pilnais dovanų mažiau laimingiems kurorto mažiesiems, atvyko mūsų nuolatiniai Kalėdų akcijos rėmėjai- lopšelio-darželio „Gintarėlis“ direktorė Ilona Milkontė, jos pavaduotoja Milda Kucevičienė bei pavaduotoja ūkio reikalams Jurgita Ugianskienė.
„Palangos tiltas“, jeigu neklystu, buvo pirmasis organizavęs mieste tokią Kalėdinio gerumo akciją. Prisimenu, buvo pas jus surengta ir žaislų akcija. Žinoma, kad skaitome jūsų laikraštį, taip pat paskatina atvykti pas jus,“ –sakė Milkontė.
Net 170 „Gintarėlio“ vaikučių atnešė dovanėlių savo bendraamžiams mieste, kuriems likimas kol kas atseikėjo sunkesnę vaikystę. Dovanos bus įteiktos socialiai remtinų šeimų vaikams. Tokių šeimų Palangoje- ne viena dešimtis.
„Vaikai nešė, ką galėjo: nuo medaus iki konservų ir kruopų. Ačiū jų tėveliams, tokiu būdu vaikams pravedantiems gerumo pamokėlę,“- sakė „Gintarėlio“ direktorė.
Šis lopšelis-darželis taip pat yra paskelbęs Kalėdų šventės akciją, per kurią yra su vaikučiais šnekama apie meilę, pagalbą kitam, akcijos metu piešiami piešiniai ir darom lankstinukai.
Ačiū, jums „Gintarėlio“ geradariai!

„Palangos tilto” inf.
 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

As sieloje – niūru, nes dargana, ją keičia šaltis, vis dar graso „kovidas“, slegia kasdieniniai rūpesčiai, o vilties kol kas nesimato?  O gal kišenėje ūžauja vėjai, nors valgyti norisi ir reikia pamaitinti vaiką ar artimąjį?


Spalio 8-9 dienomis visoje Lietuvoje, ir Palangoje, vyko tradicine tapusi rudeninė „Maisto banko“ akcija, kurios metu buvo siekiama surinkti kuo daugiau paramos ilgo galiojimo maisto produktais socialiai pažeidžiamiems Lietuvos gyventojams. Pasirodo, kad palangiškiai akcijai dosniau atvėrė savo pinigines.


Palangos lopšelis darželio „Sigutė“ vaikučiai birželio 1-ąją, „Vaikų gynimo dieną“, pasitiko aktyviai sportuodami lauke.


UAB „Pajūrio šaltinis“ Kalėdų gerumo akcijai skyrė 1 500 eurų. Padedant „Palangos tiltui“, UAB „Pajūrio šaltinis“ direktorius Paulius Rojus juos išdalins 15 pagalbos reikalingiems palangiškiams – kiekvienam po 100 eurų.


„Palangos tilto“ skelbtoje tradicinėje gerumo akcijoje „Padovanokite vaikams mažą Kalėdų gerumo stebuklą“, kurios metu renkamos dovanos – negendantys maisto produktai ir skanumynai likimo nuskriaustiems vaikams, šią savaitę dosniai ir aktyviai dalyvavo Palangos lopšelio-darželio „Nykštukas“ vaikučiai ir jų auklėtojos. Vaikai...


„Nykštuko“ vaikučiai: „Reikia dalintis...“

"Palangos tilto" informacija, 2014 12 15 | Rubrika: Miestas

Artėjant Kalėdoms ir Naujiesiems, gražiausioms metų šventėms, „Palangos tiltas“ paskelbė jau tradicinę gerumo akciją „Padovanokime vaikui mažą Kalėdų stebuklą“. Ankstesniais metais tokia akcija buvo sulaukusi didelio palangiškių dėmesio, tad ir šiemet mes pakvietėme visus mielus savo skaitytojus, laikraščio bičiulius – visus geros...


„Palangos tilto“ redakcijos duris, artėjant Kalėdoms, vis dažniau praveria geraširdžiai, žinantys, ką reiškia meilė ir dėmesys kitam, palangiškiai- redakcijoje gausėja Kalėdinių dovanų, paaukotų laikraščio gerumo akcijai „Padovanokime vaikui mažą Kalėdų stebuklą.“


Artėja Šv. Kalėdos – nepakartojama gerumo ir šilumos kupina šventė, kuri pripildo mūsų širdis džiaugsmu, viltimi ir tikėjimu. Tačiau per šventes sunkiau besiverčiančios šeimos jaučia neviltį, nuoskaudą, skausmą ir, žinoma, nepriteklių. Sunkiausia, kuomet tai reikia paaiškinti savo vaikams. Nedažnas mūsų susimąsto, kaip galėtų padėti...


Ir mažoj širdelėj daug gerumo telpa

Palangos l/d ,,Sigutė” auklėtoja metodininkė Alma Valaitienė, 2011 01 11 | Rubrika: Miestas

Palangos lopšelio - darželio ,,Sigutė“ ,,Boružėlių“ grupės vaikučiai, belaukdami Kalėdinio stebuklo įrodė, kad ir mažoj širdelėj daug gerumo telpa. Jie stengėsi būti geresniais: mažiau pykosi, buvo nuoširdūs, gražiai bendravo, daugiau dirbo, puošė grupę savo pagamintais darbeliais, mokėsi eilėraštukų, dainelių ir žaidimų.


Į gerumo akciją sureaguota: vaikai pasidalino žaislais

„Palangos tilto“ redakcija, 2010 12 19 | Rubrika: Kultūra

Mūsų laikraštyje skelbiama gerumo akcija „Padovanok vaikui mažą Kalėdų stebuklą“ nepraslydo skaitytojams pro akis. Mus maloniai nustebino pasipylusių dovanėlių gausa. Juk Kalėdos labiausiai vaikų laukiama šventė, o jie labiausiai ir suprato tuos mažuosius, kurie dovanėlių galbūt negauna. Juk išaušusį Kalėdų rytmetį mažieji pasitinka nekantraudami ir su plačiomis šypsenomis tyliai...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius