Kalėdų gerumo stebuklą

Palangos tiltas, 2015-12-10
Peržiūrėta
2300
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kalėdų gerumo stebuklą

„Palangos tilto“ skelbtoje tradicinėje gerumo akcijoje „Padovanokite vaikams mažą Kalėdų gerumo stebuklą“, kurios metu renkamos dovanos – negendantys maisto produktai ir skanumynai likimo nuskriaustiems vaikams, šią savaitę dosniai ir aktyviai dalyvavo Palangos lopšelio-darželio „Nykštukas“ vaikučiai ir jų auklėtojos. Vaikai nešė už save didesnes dėžes, o jose gausu bendraamžiams dovanų – vienų už kitą gražesnių ir saldesnių. Tai buvo pirmosios dovanos redakcijos gerumo akcijai.
Atviraširdžiai vaikai pasakojo, kodėl jie dalijasi gerumu su kitais vaikais ir ko tokiems vaikučiams labiausiai reikia. Ikimokyklinio amžiaus grupės „Brazdukai“ auklėtoja Irina Kvietkauskienė pasakojo, kad su kolege, antrąja grupės auklėtoja Audrone Bružaite, kiekvieną dieną ryte veda edukacinę pamokėlę „Ryto ratas“, kurios metu aptariamos įvairios aktualios temos, jomis diskutuojama su vaikais. Šią savaitę tema buvo „Gerumo rytmetis“, kurio metu buvo perskaitytas „Palangos tilto“ kvietimas dovanoti mažiau laimingiems vaikams sotesnes šventes.
Padėjusios dovaną atnešti grupės mergaitės pasakojo: „Vaikams, kurie blogai gyvena trūksta labai daug – šiltų namų, žaislų, maisto, o mes atnešėme cukraus“. Auklėtoja I. Kvietkauskienė, su auklėtiniais, jų tėveliais ir visa bendruomene ne pirmą kartą dalyvaujanti šioje akcijoje, pasakojo, kad darželyje tarp grupių apsitariama, ko, jų manymu, labiausiai trūksta, ir ką kuri grupė dovanos: „Mes jau esame aptarę, kad mūsų grupė dažniausiai dovanoja medų arba cukrų, kad dovanos būtų kuo įvairesnės“.
Priešmokyklinė grupė „Girinukai“ ir jos auklėtojos Ona Šleiniuvienė su į redakciją vaikus atlydėjusia auklėtoja Sigita Sičiūniene nuskriaustiesiems vaikams ir jų šeimoms linkėjo, kad jų namuose būtų visada šviesu. Atsirado vaikučių, kurie dovanėles su palinkėjimais atnešė asmeniškai nuo savo šeimos ir noriai pasakojo, kam jos turėtų atitekti: „Atnešėme žmonėms, kurie neturi maisto, vaikams, kurie gyvena vaikų namuose ar kurių tėveliai neturi darbo“.
Prie akcijos prisidėjo ir patys lopšelio-darželio mažiausieji, ankstyvojo amžiaus grupės „Smaližiukai“ vaikai ir jų auklėtojos Raminta Grišonienė, Rima Kniežienė, redakcijoje palikę pilną dėžę produktų. Ačiū lopšelio-darželio „Nykštukas“ bendruomenei, vaikams ir jų tėveliams!

„Palangos tilto” inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite


Prieš didžiąsias metų šventes Palangos senojoje gimnazijoje šurmuliavo tradicinė kalėdinė labdaros mugė „Ištiesk gerumo ranką“, kurios metu gimnazijos bendruomenės – mokinių, tėvų ir mokytojų – surinktos lėšos bus skiriamos kilniam tikslui.


Gruodžio mėnesį Palangos pradinės mokyklos mokiniai ir jų tėveliai, bendradarbiaudami su Palangos Socialinės rūpybos skyriaus darbuotojais, dalyvavo gerumo akcijoje „Padovanokime vaikams mažą Kalėdų stebuklą“. Akcijos metu buvo renkami įvairūs negendantys maisto produktai, kurie buvo skirti socialinės rizikos bei gausioms šeimoms, kad Kalėdų stalas ir šiose...


„Palangos tilto“ skelbtoje tradicinėje gerumo akcijoje „Padovanokite vaikams mažą Kalėdų gerumo stebuklą“, kurios metu renkamos dovanos – negendantys maisto produktai ir skanumynai likimo nuskriaustiems vaikams, šią savaitę dosniai ir aktyviai dalyvavo Palangos lopšelio-darželio „Nykštukas“ vaikučiai ir jų auklėtojos. Vaikai...


„Palangos tilto“ redakcijos duris, artėjant Kalėdoms, vis dažniau praveria geraširdžiai, žinantys, ką reiškia meilė ir dėmesys kitam, palangiškiai- redakcijoje gausėja Kalėdinių dovanų, paaukotų laikraščio gerumo akcijai „Padovanokime vaikui mažą Kalėdų stebuklą.“


Artėjant Kalėdoms ir Naujiesiems, gražiausioms metų šventėms, „Palangos tiltas“ buvo paskelbęs jau tradicinę gerumo akciją „Padovanokime vaikui mažą Kalėdų stebuklą“.


Artėja Šv. Kalėdos – nepakartojama gerumo ir šilumos kupina šventė, kuri pripildo mūsų širdis džiaugsmu, viltimi ir tikėjimu. Tačiau per šventes sunkiau besiverčiančios šeimos jaučia neviltį, nuoskaudą, skausmą ir, žinoma, nepriteklių. Sunkiausia, kuomet tai reikia paaiškinti savo vaikams. Nedažnas mūsų susimąsto, kaip galėtų padėti...


Ir mažoj širdelėj daug gerumo telpa

Palangos l/d ,,Sigutė” auklėtoja metodininkė Alma Valaitienė, 2011 01 11 | Rubrika: Miestas

Palangos lopšelio - darželio ,,Sigutė“ ,,Boružėlių“ grupės vaikučiai, belaukdami Kalėdinio stebuklo įrodė, kad ir mažoj širdelėj daug gerumo telpa. Jie stengėsi būti geresniais: mažiau pykosi, buvo nuoširdūs, gražiai bendravo, daugiau dirbo, puošė grupę savo pagamintais darbeliais, mokėsi eilėraštukų, dainelių ir žaidimų.


Atvirai pasakius, kai paskelbėme Kalėdų gerumo akciją „Padovanokite vaikui mažą Kalėdų stebuklą“, net nesitikėjome, kad ji susilauks tokio didelio jūsų, mielieji, dėmesio. Dabar galime drąsiai teigti: jūsų dėka Kalėdų mažo stebuklo sulaukė beveik pusšimtis Palangos vaikų.


Į gerumo akciją sureaguota: vaikai pasidalino žaislais

„Palangos tilto“ redakcija, 2010 12 19 | Rubrika: Kultūra

Mūsų laikraštyje skelbiama gerumo akcija „Padovanok vaikui mažą Kalėdų stebuklą“ nepraslydo skaitytojams pro akis. Mus maloniai nustebino pasipylusių dovanėlių gausa. Juk Kalėdos labiausiai vaikų laukiama šventė, o jie labiausiai ir suprato tuos mažuosius, kurie dovanėlių galbūt negauna. Juk išaušusį Kalėdų rytmetį mažieji pasitinka nekantraudami ir su plačiomis šypsenomis tyliai...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius