G.Krasauskienė – švietimo ir mokslo viceministrė

"Palangos tilto" informacija, 2013-01-24
Peržiūrėta
2040
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

G.Krasauskienė – švietimo ir mokslo viceministrė

Nuo antradienio palangiškė Genoveita Krasauskienė pradeda dirbti naujose pareigose. Ji paskirta švietimo ir mokslo viceministre.
„Šiandien švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis pasirašė įsakymą, kuriuo Genoveita Krasauskienė paskiriama į viceministrės pareigas, – pirmadienį „Palangos tiltą“ informavo Švietimo ir mokslo ministerijos Komunikacijos skyriaus vyresnioji specialistė Genovaitė Bingelienė. – Nuo antradienio ji jau pradeda darbą“.
Iki šiol ŠMM dirbo tik vienas viceministras.
„Taip, tokio pasiūlymo prieš kelias savaites sulaukiau iš Darbo partijos deleguoto ministro D. Pavalkio. Kaip supratau, esame trys kandidatai tokioms pareigybėms“, – „Palangos tiltui“ parėjusią savaitę patvirtino G. Krasauskienė.
Ministras Dainius Pavalkis „Palangos tiltui“ sakė, kad į tris laisvas viceministrų vietas jis sulaukęs šešių kandidatų: „G. Krasauskienė man atrodo būtų tinkamiausia tvarkyti bendruosius švietimo reikalus. Be to, ji puikiai moka anglų kalbą. Tai labai reikės Lietuvai pirmininkaujant ES“.
Iki šiandienos Darbo partijos Palangos skyriui vadovavusi kurorto tarybos narė dirbo dėstytoja Klaipėdos valstybinėje kolegijoje.

Jūsų komentaras:

? 2013-01-27 18:52 (IP: 86.100.60.112)
?"dirbo dėstytoja Klaipėdos valstybinėje kolegijoje"- ne visai taip! -jos "dėstytojos" anglų k.-vos atitiko Kretingos profkės m-los lygį....

Tokiems, 2013-01-27 18:47 (IP: 86.100.60.112)
Svarbiausiai turėti "KIAULĖS" akis-tai ir knisasi...

GĖDA! 2013-01-27 18:46 (IP: 86.100.60.112)
-Jokiais!... Tuščias muilo burbulas! Jog visi žinom ir atmenam kaip ši nesugebėjo nieko nuveikti Savivaldybėj ..Gėdos pridarė ir tiek..Toks pat ir jos prasigėręs krasauskas-kai Meras Stalmokas net "Labas" nesakė tokiam, - Tuščiai suposi minkštoj kėdėj ir surijo mūsų visų pinigus...Gėda Gėda!

To palangiške, 2013-01-25 11:02 (IP: 78.61.175.229)
parašykite konkrečiai, kokiais sugebėjimais pasižymi G. Krasauskienė.

palangiske 2013-01-25 08:02 (IP: 78.61.104.50)
nuosirdziausiai dziaugiames , kad buvo pastebeti ir ivertinti jos sugebejimai .Sekmes !

2013-01-24 19:55 (IP: 78.61.79.246)
šaunuolė

Taip pat skaitykite

Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) rengiamų apdovanojimų ceremonijoje praėjusį savaitgalį  Palanga sulaukė ypatingą kurortui ir jos bendruomenei „Auksinę krivūlę“ – už ypatingus pasiekimus savivaldybės švietimo srityje. Tačiau kas slypi už Palangos ilgalaikių pasiekimų švietimo srityje? Kokia Palangos miesto savivaldybės švietimo sėkmės formulė? Apie tai „Palangos tiltas“ šnekėjosi...


Palangos švietimo sistema viena iš geriausių Lietuvoje. Patekome į geriausiųjų trejetuką.


Praėjusį penktadienį Palangos senojoje gimnazijoje lankėsi Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė. Ministrė ir ją lydintys asmenys lankėsi „Baltijos“ pagrindinėje mokykloje, Vlado Jurgučio progimnazijoje, Palangos baseine, susitiko su mokyklų vadovais. Švietimo ir mokslo ministrė lankėsi ir Palangos senojoje gimnazijoje. Apie vizitą ir aktualius švietimo...


Penktadienį, lapkričio 19 d., Palangoje lankėsi bei aktualius švietimo klausimus su Savivaldybės atstovais bei miesto ugdymo įstaigų vadovais aptarė švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė. 


Minint Tarptautinę mokytojų dieną, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė ir švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė įteikė Metų mokytojų apdovanojimus aštuoniems Lietuvos mokytojams. Tarp jų palangiškių mokytojų nebuvo.Šiemet, kaip ir kiekvienais mokslo metais, mokyklos skaitovai dalyvavo Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurse. Būtent šiuometiniam konkursui mokiniai ruošėsi neįprastai – teko dalyvauti nuotoliniu būdu ir savo pasirodymus pateikti video formatu. Domantą Vaitkų, 6a klasės mokinį, sėkmė šiame konkurse lydėjo jau mokyklos etape. Toliau sėkmė...


Nuo antradienio palangiškė Genoveita Krasauskienė pradeda dirbti naujose pareigose. Ji paskirta švietimo ir mokslo viceministre.


Po apmaudaus pralaimėjimo Seimo rinkimuose konservatoriui Pranui Žeimiui spalį kurorto „darbiečių“ lyderė Genoveita Krasauskienė sulaukė netikėto, bet malonaus pasiūlymo – taip pat „darbietis“ Švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis jai pasiūlė užimti ministerijos viceministrės kėdę. Kitai žinomai kurorto moteriai, Palangos Oro uosto direktorei...


Nors mokslo metai prasidėjo rugsėjį, tačiau miesto savivaldybės taryba buvo priversta tikslinti  klasių komplektų skaičių miesto švietimo įstaigose. Nepaisant to, jog rugpjūtį valdžia patvirtino mokinių priėmimo į Palangos miesto savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklas tvarką, tačiau pastarąją tiek Švietimo skyriaus tarnautojai, tiek bendrojo lavinimo mokyklų vadovai ignoruoja.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius