Influenserė, socialinė aktyvistė Dovilė Filmanavičiūtė: "Ačiū, Palanga, tu mums buvai ir žiemą nuostabi!"

"Palangos tilto" informacija, 2020-02-24
Peržiūrėta
449
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Dovilė Filmanavičiūtė, žinoma influenserė, reklamos specialistė, socialinė aktyvistė, dainininkė, praėjusią savaitę apsilankiusi Palangoje, nešykštėjo didžiausiam šalies kurortui komplimentų. Štai kokį įrašą ji paliko socialiniame tinkle Facebook: "Kai paskutinį sykį buvome Palangoje, o tai buvo vasarą, jau tuomet buvo justi, kad su šiuo miestu vyksta nuostabūs dalykai ir jis truputį virsta the new black.
Basanavičiaus gatvę vis dar norėjosi padegti, prakūroms panaudojus labai linksmas šašlykų kainas, bet žandikaulį atvipino kino pievelė, hipsteriški bariukai ir užkandinės, Kablys su savo varškėčiais ir koncertais, nuostabus parkas, pasakų skveras su Ingos Valinskienės balsu ir tylūs paplūdimiai, jei moki paieškoti.
Šįkart grįžom į Palangą savaitei, ji pasitiko kinematografiškai tuščia, o jei ir sutikom praeivių, tai jie galėtų filmuotis Paolo Sorrentino “Jaunystėje”.
Kai taip tuščia, deimantai spindi ryškiau.
Šią savaitę patyrėm du nerealiausius Palangai, o gal ir visai Lietuvai, nutikusius dalykus.
Pirmasis - Palangos baseinas. Jis mus pribloškė tokiam lygmeny, kad aš paskelbiau ultimatumą, jog mes kraustomės į pajūrį. Modernus, naujutėlis, juokinga kaina. Su tobulu spektru paslaugų - nuo nemokamų kūdikių treniruočių vandenyje (su specialiste, po kurios man Vilniuj bus žvėriškai sunku nuleisti savo lūkesčius), treniruočių suaugusiems iki masažų, pirties ritualų ir sporto salės. Aptarnavimas tobulas, baseine nuolat sportuoja senjorai, kurių nuotaika #onlygoodvibes, visi mieli, šnekūs ir čia ne mano pramanas, jūs Kristijono paklauskit.
Mačiau, kad praėjusiais metais baseiną po atnaujinimo atidarė ministrai - tai aš tikiuosi, kad jie turi planą tokio lygio baseinų prikopipeistinti pilną Lietuvą, kad žmonės būtų tokie laimingi ir sveiki kaip Palangoj. Jūros tai neprikopipeistins, tą suprantu.
Beje, baseino hole kaba Algio Kriščiūno darbai, kas priduoda šitai vietai dar daugiau nuostabumo.
Grįšim asap.
Antras mūsų sezono patyrimas yra “Vila Komoda”.
Niekas mūsų neprašė, už viską susimokėjom, bet tai yra geriausia, ką galima patirti lietuviškame pajūryje per amžius.
Butikinio tipo viešbutis prie jūros, įkurdintas Aleksandro Tiškevičiaus viloje, kuri ilgus metus Palangoje stovėjo belangė ir besielė, išdraskyta ir apleista.
Viloje šeimininkauja Karolina ir Martynas - abu po 11 metų palikę Londoną ir grįžę namo. Karolina vadovauja viešbučiui, Martynas yra vienas kiečiausių mūsų šalies šefų ir tai čia labai justi. Degustacinė vakarienė buvo kosmosas. Jei Au valgo ir kinkuoja galva, tai jūs patikėkit. Tik pastarnokas jam nepatiko, ak, kaip netikėta

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Prasiplėtusiam „Gradiali“ pernai prireikė per 10 tūkst. kubų vandens daugiau ir per 2019 metus sunaudojęs apie 24,7 tūkst. kubų šis sveikatos centras tapo vandens pirkimo lyderis, kuris gerokai atitrūko 21 tūkst. kubų vandens ribos nepasiekusios "Palangos gintaro" sanatorijos bei "Palangos" viešbučių komplekso.


Jono Pirožniko, Palangos paplūdimio gelbėtojų vado, telefonas ir racija mūsų 15 minučių pokalbio metu vis pypsėdavo, skambėdavo. "Taip dirbu visą vasarą," - šyptelėjo J. Pirožnikas. "Jūs - Palangos, Lietuvos vasaros sostinės, premjeras," - jam atsakiau. Pagyręs visus savo gelbėtojus, Jonas "Palangos tiltui" prisipažino: "Vis tik labiausiai pasitikiu...


Palangos galerijoje "Ramybė" atidarytos dvi parodos: Šiuolaikinės autorinės juvelyrikos paroda "Simbiozė" ir tapybos paroda "Multivitaminai".


Jau šį penktadienį miestas taps dar gyvesnis - bus įjungtas muzikinis fontanas, fontanas miesto aikštėje prie parduotuvės "Maxima" ir fontanas Kastyčio ir Jūratės skvere. "Gegužės vidurys sutampa su kurorto sezono atidarymo švente. Nors jos šiemet dėl koronaviruso nebus, tačiau veikiantys fontanai yra miesto aktyviojo sezono ženklas ir...


Žmogus net ir su mažu kompiuteriniu raštingumu pasakys, kad atnaujinta Palangos miesto savivaldybės svetainė www.palanga.lt atrodo, švelniai tariant, neįspūdingai, net primityviai. Kaimyninių savivaldybių interneto svetainės yra žymiai labiau vizualiai patrauklesnės, jose lengviau ir mieliau naršyti. Palangos miesto savivaldybė tokią kuklią miesto interneto svetainę...


Ketvirtadienį, balandžio 9 d., nuotoliniu būdu įvykusiame miesto savivaldybės Tarybos posėdyje Tarybos valdančiųjų konservatorių balsais Rima Narkienė, nebuvo patvirtinta Palangos lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktore, nors anksčiau visi Tarybos komitetai balsavo už jos kandidatūrą. R. Narkienė "Palangos tiltui" sakė, kad toks Palangos Tarybos balsavimas dėl...


Laiškanešiai karantino metu turi labiau suktis: siuntų padaugėjo, be to, laiškanešiai į namus atneša ne tik mėgstamą leidinį, tačiau ir socialines išmokas, kai kam - ir pensijas. "Palangos tiltas" kalbėjosi su "Lietuvos pašto" Palangos skyriaus vadove Modesta Mėliūniene.


Saulius Čepkauskas, transporto įmonės UAB „Vlasava“ direktorius, sakė: "Neslėpsiu, mums dabar – nelengvas metas. Gerokai sumažėjo keleivių, o mums, kaip vežėjui, reikalavimai keliami dideli."


Dovilė Filmanavičiūtė, žinoma influenserė, reklamos specialistė, socialinė aktyvistė, dainininkė, praėjusią savaitę apsilankiusi Palangoje, nešykštėjo didžiausiam šalies kurortui komplimentų. Štai kokį įrašą ji paliko socialiniame tinkle Facebook.


Žygimantas Šeštokas, "Palangos kuršiai" direktorius: "Komanda pradeda NKL sezoną gerai nusiteikusi" (visą interviu skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas" kitą penktadienį).


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius