Išėjo naujas, Palangai ir Lietuvos pajūriui skirto nemokamo žurnalo „Lietuvos pajūris“ numeris

Linas JEGELEVIČIUS, 2022-01-19
Peržiūrėta
2161
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Išėjo naujas, Palangai ir Lietuvos pajūriui skirto nemokamo žurnalo „Lietuvos pajūris“ numeris

Išėjo naujas, Palangai ir visam Lietuvos pajūriui skirto nemokamo žurnalo „Lietuvos pajūris“, laikraščio „Palangos tiltas“ turinio partnerio, numeris.

Noriu pasidalinti keliomis smagiomis – tikromis! – žurnalo herojų istorijomis.

Žurnalo viršely – Saulius Skvernelis. Ramiai! Nesitaškykite purvais ir neliaupsinkite – jis su manimi kalbėjo atvirai, be cukrinių ir kitokių (ideologinių) pagardukų ir skanukų. Be to, jis – Palangos draugas.

Ir jam jau teko J. Basanavičiaus gatvėje Palangoje atremti ne vieno žaliūko nesvetingą pasilabinimą...

Kai su „Lietuvos pajūrio“ fotografu Laimonu (LT- FOTO) išvydome jį artėjant fotosesijai grafų Tiškevičių alėja, Laimoną kumštelėjau: „Paprašyk, kad jis šypsotųsi fotografuojamas.“ 

Laimonas suraukė antakius: „Oi, ne. Jis –  iš tų žmonių, kuris geriau atrodo rimtas, nesišypsantis.“

Tačiau kipšas manyje sukirbėjo, kai gerbiamas Saulius jau rimtai, net rūsčiai žvelgė į foto kamerą.

„Gerbiamas, Sauliau, šypsokitės. Sakykite, prašau: „Būsiu prezidentas!“ – paprašiau jo.

O jis net loštelėjo susiraukęs: „Oi, ne, tai – labai nedėkingas darbas.“

Blykst, blykst, o aš Skverneliui – vėl: „Sakykite: „Būsiu Vilniaus meras.“

O jis krato galvą juokdamasis: „Ne, tai neįeina į mano planus.“

Kai jau atrodė, kad jau pristygau jam „pasiūlymų“, Skvernelis net riktelėjo juokdamasis: „Būsiu Palangos meras!“

Būtent tokią akimirką viršelio nuotraukoje užfiksavo foto kameros „akis.“

Kur kitur, jei ne Palangoje, gali pradėti (gražiai) šypsotis! Cha!

Kitas žurnalo herojus, Mindaugas Raudavičius, vienintelio Palangos finteko „Unlokk“ įkūrėjas – toks truputį  finansų astronautas – tik 33-erių, ramus kaip belgas, bet mėtytas ir vėtytas: gyveno su žmona Jūrate ir judviejų pirmagime Leila Tailande, dirbo su įvairiais fintekiniais projektais.

Palangiškiui Martynui Gigai, UAB „Elektrum Lietuva“ direktoriui, taip pat žurnalo herojui, besisukančios vėjo jėgainės toli nuo Baltijos kranto atrodo net romantiškai.

Seniausio Palangos viešbučio, „Palangos žuvėdra“, direktorius Kristupas Šliogeris – dar vienas žurnalo herojus, įsitikinęs, kad dabar visi gyvename aukso amžiuje.

Honkongo vaflių legendą Palangoje sukūręs Martynas Rimavičius neslėpė žurnalui, kad jis nusitaikė į ypač didelį taikinį – darbo turistus iš viso pasaulio.

 Dumk į priekį, Martynai, tu tai gali!

„Norfa mažmena“ savininkas Dainius Dundulis mane apstulbino tokiu valstietišku (gerąja prasme, su partija, kuri savo pavadinime turi šį žodį, tai nesusiję) paprastumu: „Tai kalbėkimės dabar. Aš turiu truputį laiko,“ – turėjau jo klausti ekspromtu.

Kalbėjo jis tyliai, aiškiai, paprastai, tarsi ką tik ropę darže išrovęs.

„Norfa“ Palangoje tikrai bus verta dėmesio.

Man interviu su medikais – visada ypatingi. Interviu su Romaldu Sakalausku, naujuoju Kretingos ligoninės direktoriumi, ir palangiškiu otorinolaringologu Donatu Boveiniu, taip pat žurnalo herojais, – ne išimtis.

Žurnalistas ir keliautojas Orijus Gasanovas prisipažino „Lietuvos pajūriui“ galįs gyventi Palangoje, o Nidoje – ne...

Dėka Virginijos Paluckienės, Palangos kurorto muziejaus direktorės, taip pat žurnalo herojės, atradau, visomis prasmėmis, nuostabųjį kurorto muziejų.

Būtinai apsilankykite jame ir pakeliaukite laiko mašina po Palangos istoriją. Aš tai jau padariau...

Jeigu dar nematėte žurnalo, užsukite į „Palangos tiltą“ redakciją jo pasiimti. Pageidaujant – atsiųsime žurnalo pdf.

 

„Palangos tiltas“ redaktorius Linas Jegelevičius

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Jūsų rankose – naujas nemokamo žurnalo „Lietuvos pajūris“ numeris.  Jeigu jo dar neturite, žvalgykitės jo miesto bibliotekoje, Savivaldybėje, Turizmo informacijos centre, kavinėje „Caffeine“ prie bažnyčios. Tai – tik kelios jums patogios vietos centre. Žinoma, žurnalą mielai įteiksime ir laikraščio „Palangos tiltas“ redakcijoje. Primenu: žurnalas gimė būtent kaip „Palangos tilto“...


Išėjo dar vienas nemokamo žurnalo „Lietuvos pajūris“ numeris pajūriui ir ne tik. 


Išėjo naujas, Palangai ir visam Lietuvos pajūriui skirto nemokamo žurnalo „Lietuvos pajūris“, laikraščio „Palangos tiltas“ turinio partnerio, numeris.


Savaitgalį (gruodžio 12 d.) netikėtai mirė žinomas uostamiesčio gydytojas, Klaipėdos armėnų bendruomenės „Van“ pirmininkas ir Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos narys Albert Albertjan. Vyrui rugsėjį sukako 54 metai. A.Albertjan buvo žurnalo „Lietuvos pajūris“ herojus, didelio tikėjimo žmogus.


Išėjo dar vienas nemokamo žurnalo „Lietuvos pajūris“ numeris. Jis man, jo leidėjui ir redaktoriui – toks ypatingas. Pradėtas tik gegužės pradžioje, turėjo išeiti toks „kovidinis“, „iš idėjos“ – plonytis, iki 82 puslapių, nors vasarinis numeris nuo pat žurnalo leidybos pradžios 2016 metais visada „persiropščia“ 100 puslapių. Matyt, nesu labai geras verslininkas: šįkart žurnalą...


Klaipėdos greitosios medicininės pagalbos stotis informuoja, kad nuo š. m. lapkričio 26 d. Klaipėdos apskrities (Kretingos r., Klaipėdos r., Klaipėdos m., Šilutės r., Skuodo r., Palangos ir Neringos miestų) gyventojai tiesiogiai prisiskambinti į Greitąją medicininę pagalbą galės nauju trumpuoju numeriu 113 (buvęs 033) iš visų ryšio operatorių tinklų.  


Žurnalo „Lietuvos pajūris“ naujas numeris per pusę savaitės pasiekė daugiau kaip 100 taškų Palangoje. Jeigu dar žurnalo negavote, NEMOKAMĄ žurnalą galite NEMOKAMAI pasiimti miesto bibliotekoje, Savivaldybėje, Turizmo ir Informacijos cente ir, žinoma, žurnalo turinio partnerio, laikraščio „Palangos tiltas“ redakcijoje. Didžiuojuosi 108 psl. žurnalo...


NEMOKAMO žurnalo „Lietuvos pajūris“ naujas numeris praėjusią savaitę praleido spaustuvėje, o per savaitgalį jau pakvipo spaustuvės dažais! Jau vidury naujos savaitės „Lietuvos pajūris“ pasieks Palangą ir jus!


Prieš Naujuosius metus visi pajūrio savivaldybių gyventojai, Palangos, Klaipėdos ir Neringos svečiai sulaukė puikios dovanos - nemokamo žurnalo "Lietuvos pajūris" naujausio numerio. Išleistas 8 000 egzempliorių tiražu, tokios apimties (beveik šimto puslapių) nemokamas žurnalas, gimęs kaip Palangos laikraščio "Palangos tiltas" priedas, yra...


Partnerystėje su "Palangos tiltu" išleistas naujas žurnalo "Lietuvos pajūris" vasaros-rudens numeris tęsia kelionę per Lietuvą - šįkart vėl Vilniuje. O jau netrukus pradėsime leisti žiemos sezonui skirtą žurnalą. Kas jam turi idėjų, pasiūlymų?


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius