Nors naujasis žurnalo „Lietuvos pajūris“ numeris rekordiškai storas, miela Palangos močiutė jo teirausis taip, kaip iki šiol: „Gal turite naują savo žurnaliuką?“

Linas JEGELEVIČIUS, 2021-07-15
Peržiūrėta
983
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Nors naujasis žurnalo „Lietuvos pajūris“ numeris rekordiškai storas, miela Palangos močiutė jo teirausis taip, kaip iki šiol: „Gal turite naują savo žurnaliuką?“

Išėjo dar vienas nemokamo žurnalo „Lietuvos pajūris“ numeris.

 Jis man, jo leidėjui ir redaktoriui – toks ypatingas.

Pradėtas tik gegužės pradžioje, turėjo išeiti toks „kovidinis“, „iš idėjos“ – plonytis, iki 82 puslapių, nors vasarinis numeris nuo pat žurnalo leidybos pradžios 2016 metais visada „persiropščia“ 100 puslapių.

Matyt, nesu labai geras verslininkas: šįkart žurnalą paleidome „laisvam kritimui“, todėl šįkart žurnalas – 140 puslapių. 

Bet miela Palangos močiutė jo teirausis taip, kaip iki šiol: „Gal turite naują savo žurnaliuką?“

 Ar ne smagu?

Pelnas šįkart man buvo mažiausiai svarbus. Kaip smagu daryti tai, kas miela ir teikia malonumą, iš širdies, negalvojant apie jokius pinigus! Ko gero, tokį jausmą pirmąkart patyriau.

Visas žurnalas – tobulas nuotolinio darbo produktas. 

Kaip juokauju: beveik visą žurnalą sudėjau tylėdamas...

Prisipažinsiu: viršelio herojus „iki pat paskutinės minutės“ buvo kitas...

Bet kai žavi moteris, sėkminga verslininkė nenori spinduliuoti savo pasitikėjimo ir energijos, žiūrėdama iš viršelio didelėmis gražiomis akimis tiesiai į skaitytoją, chm, man tai nėra priimtina.

Ir kaip leidėją, ir kaip žmogų mane jaudina akys...Aha, esu toks nestandartinis. 

Naujojo žurnalo viršely pamatę Palangos merą Šarūną Vaitkų, piktžmogiai darys, ką moka daryti geriausiai: pasišaipys, bambės, įtarinės...

Bet pokyčiai Palangai vadovaujant Šarūnui Vaitkui – įspūdingi. 

Tiesiog tai derėtų pripažinti, nepriklausomai nuo simpatijų ar antipatijų Šarūnui – kaip merui ar asmeniui.

Tačiau meras, kuris šiemet mini vadovavimo miestui dešimtmetį, nėkart per du žurnalo leidybos mėnesius nė nebuvo atsiradęs mano mintyse net kaip galimas žurnalo herojus...

Nors Palanga, mero žodžiais, „ant bangos“ – žinoma, kad taip! – o mano geriausi profesinio ir asmeninio gyvenimo metai neabejotinai sutampa su Palangos „banga“.

Kai atvyksite į Palangą, pasimėgausite jos privalumais ir pajusite Palangos „bangos“ jėgą, užsukite ir į vienintelio kurorto laikraščio „Palangos tiltas“ (esu jo redaktorius) redakciją – žurnalas „Lietuvos pajūris“ gimė kaip „Palangos tiltas“ vasaros priedas. 

Tiesa, redakcijoje iki šiol deriname nuotolinį darbą su įprastu iki koronaviruso pandemijos.

Savo patogumui, žurnalo  teiraukitės miesto Bibliotekoje, Turizmo informacijos centre, parduotuvėje „Grožio simfonija“, miesto baseine, kurorto gydymo įstaigose, SPA ir grožio centruose, Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje Vilniuje – visur.

5 000 žurnalo egzempliorių bus išdalinta Palangoje (joje – liūto dalis), Klaipėdoje, Neringoje, Kretingoje, Vilniuje.

O tokios žurnalo herojų įvairovės, ko gero, „Lietuvos pajūris“ iki šiol niekada nė neturėjo.

Iš Baltarusijos į Palangą persikėlęs odontologas Dmitriju sėkmingai darbuojasi vienoje Palangos odontologijos klinikoje.

Palangiškis Seimo narys Mindaugas Skritulskas laikinai tapo futurologu: prognozuoja, kad 2050-aisiais Palanga bus kaip Los Andželo priemiestis.

Arvydas Pocius, kitas Seimo narys, dėkingas savo Angelui sargui už sergėjimą gyvenimą.

Žinomas fotografas Jonas Staselis jau, ko gero, kraunasi lagaminą atgal į Vilnių, bet Neringos jis tikrai nepamirš.

Palangiškė gimnazistė Mūza stulbina savo branda ir žiniomis.

„Vakarų eskpreso“ leidėjas ir vyr. redaktorius Gintaras Tomkus prisipažino „Lietuvos pajūriui“, kad kažkada turėjęs asmeninį vairuotoją ir netgi pusiau asmens sargybinį, šiandien yra...amatininkas.

 Palangos kultūros ir jaunimo centro  kultūrinių renginių organizatorę Moniką Jarulytę studijuoti ir baigti menų terapijos studijas paskatino...depresija.

Šventojiškis verslininkas Vaidas Šimaitis pusiau rimtai, pusiau juokais sako, kad, pastačius Šventosios jūrų uostą, teks pažiūrėti, kas kieno – Palanga Šventosios, ar atvirkščiai – šešėlyje atsidurs.

Palangos policijos vadas Algirdas Budginas „Lietuvos pajūriui“ kalbėjo apie „žolę“, gėjus, policininkų algas ir tobulas atostogas.

 Seimo narys Marius Matijošaitis įdomiai papasakojo apie Lietuvos ir Taivano stiprėjančius santykius, o jo kolega Seime Dainius Kepenis niekada neišsižadės minties, kad Lietuva  privalo siekti sveikuolių valstybe.

O kur dar visi kiti interviu?

Jau tradiciškai norėčiau tradiciškai padėkoti žurnalo bendradarbiams: Vilmai, Rasai, Lukui, Mantui...

Ačiū!

Skaitykite žurnalą „Lietuvos pajūris“, komentuokite, dalinkitės, siūlykite naujas temas ir herojus..

Tikėkime ir veikime! Kiekviena diena yra ypatinga. Ypač jeigu ji – Lietuvos pajūryje!

 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Išėjo dar vienas nemokamo žurnalo „Lietuvos pajūris“ numeris. Jis man, jo leidėjui ir redaktoriui – toks ypatingas. Pradėtas tik gegužės pradžioje, turėjo išeiti toks „kovidinis“, „iš idėjos“ – plonytis, iki 82 puslapių, nors vasarinis numeris nuo pat žurnalo leidybos pradžios 2016 metais visada „persiropščia“ 100 puslapių. Matyt, nesu labai geras verslininkas: šįkart žurnalą...


Palangos senosios gimnazijos biologijos mokytoją Daivą Urbštienę gyvenime sunku labai nustebinti, tačiau kai prieš karantiną, viename susitikime jai prisistačius mokytoja, vos ne visi ėmė sutartinai prisiminti savo mokyklas, mokytojus ir net atskirus dalykus, ji širdyje nusistebėjo: „Žmonės, baigę mokyklą prieš 30 metų ir daugiau, iki šiol prisimena ir kalba apie savo buvusius mokytojus.“


Žurnalo „Lietuvos pajūris“ naujas numeris per pusę savaitės pasiekė daugiau kaip 100 taškų Palangoje. Jeigu dar žurnalo negavote, NEMOKAMĄ žurnalą galite NEMOKAMAI pasiimti miesto bibliotekoje, Savivaldybėje, Turizmo ir Informacijos cente ir, žinoma, žurnalo turinio partnerio, laikraščio „Palangos tiltas“ redakcijoje. Didžiuojuosi 108 psl. žurnalo...


NEMOKAMO žurnalo „Lietuvos pajūris“ naujas numeris praėjusią savaitę praleido spaustuvėje, o per savaitgalį jau pakvipo spaustuvės dažais! Jau vidury naujos savaitės „Lietuvos pajūris“ pasieks Palangą ir jus!


Prieš Naujuosius metus visi pajūrio savivaldybių gyventojai, Palangos, Klaipėdos ir Neringos svečiai sulaukė puikios dovanos - nemokamo žurnalo "Lietuvos pajūris" naujausio numerio. Išleistas 8 000 egzempliorių tiražu, tokios apimties (beveik šimto puslapių) nemokamas žurnalas, gimęs kaip Palangos laikraščio "Palangos tiltas" priedas, yra...


Visas būrys klaipėdiečių darbuojasi Palangoje, tačiau toli gražu ne visi čia pritampa, o juo labiau diriguoja kitiems. Tačiau klaipėdietei, buvusiai Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro Informacijos ir pardavimų skyriaus vedėjai, o dabar Palangos Kultūros ir Jaunimo centro (PKJC) direktorei Vitai Petrauskienei pasisekė – Palangoje ji nardo kaip žuvis vandenyje, nors prieš beveik...


Partnerystėje su "Palangos tiltu" išleistas naujas žurnalo "Lietuvos pajūris" vasaros-rudens numeris tęsia kelionę per Lietuvą - šįkart vėl Vilniuje. O jau netrukus pradėsime leisti žiemos sezonui skirtą žurnalą. Kas jam turi idėjų, pasiūlymų?


Prieš pat Naujuosius metus, gruodžio 28-ąją, „Palangos tiltas“ „Onorė“ restorane Palangoje pristatė savo žiemos žurnalą „Lietuvos pajūris: Palanga, Klaipėda ir Neringa 2018“. Į šventinį pristatymą atėjo 80 kviestinių svečių. Vakaro svečiai vaišinosi „Onorė“ gurmaniškais užkandžiais, gurkšnojo vyną, visiems ūpą...


Prieš keletą dienų prasidėję 2014-ieji metai atnešė nemažai naujovių. Viena jų – nuo sausio pirmosios įsigaliojo naujas Teritorijų planavimo įstatymas. Kokios naujovės, kokie priimti pakeitimai bus patys aktualiausi žmonėms, norintiems ką nors statyti mūsų mieste ir žengsiantiems pirmuosius žingsnius link tų norų įgyvendinimo – pradėsiantiems rengti savo sklypo...


Pradėjo dirbti naujasis policijos vadovas

„Palangos tilto“ informacija, 2009 05 06 | Rubrika: Miestas

Prieš praėjusį savaitgalį kurorto policijos pareigūnams pristatytas naujasis jų vadas Jurgis Kažys, iki šiol dirbęs Kretingos rajono policijos komisariato vadovu.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius