Guvus, žvitrus, storas ir "kovido" neišsigandęs naujas NEMOKAMO žurnalo "Lietuvos pajūris" numeris jau pakeliui į Palangą!

Palangos tiltas, 2020-09-20
Peržiūrėta
154
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Guvus, žvitrus, storas ir "kovido" neišsigandęs naujas NEMOKAMO žurnalo "Lietuvos pajūris" numeris jau pakeliui į Palangą!

NEMOKAMO žurnalo „Lietuvos pajūris“ naujas numeris praėjusią savaitę praleido spaustuvėje, o per savaitgalį jau pakvipo spaustuvės dažais! Jau vidury naujos savaitės „Lietuvos pajūris“ pasieks Palangą ir jus!
„Lietuvos pajūris“ viršijo visus mūsų lūkesčius (gi „kovidas“!) – yra storas (net 108 puslapių!), gausus įdomaus turinio, reklamos ir su regionine perspektyva.
Žurnalas pasieks ne tik visus laikraščio „Palangos tiltas“ prenumeratorius, bet ir bus NEMOKAMAI dalijamas kurorto kavinėse viešbučiuose, grožio centruose, miesto bibliotekoje, Palangos turizmo ir informacijos centre.
Kaip ir visada, „Lietuvos pajūris“ pasieks ir Klaipėdą, Kretingą, Neringą, Gargždus, Šilutę ir Vilnių.
„Palangos tiltas“ kviečia visus prenumeratorius ir visus palangiškius bei miesto svečius nuo PENKTADIENIO, RUGSĖJO 25 DIENOS, atvykti į redakciją – jums su malonumu įteiksime naują NEMOKAMĄ žurnalą.
„Palangos tiltas“ informuoja, kad laikraščio „Palangos tiltas” 2021-ųjų metų prenumeratos akcija bus skelbiama artimiausiu metu.
Bičiuliaukitės su vieninteliu Palangos laikraščiu!


Jūsų „Palangos tiltas“, www.palangostiltas.lt ir „Lietuvos pajūris“

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

NEMOKAMO žurnalo „Lietuvos pajūris“ naujas numeris praėjusią savaitę praleido spaustuvėje, o per savaitgalį jau pakvipo spaustuvės dažais! Jau vidury naujos savaitės „Lietuvos pajūris“ pasieks Palangą ir jus!


Jono Pirožniko, Palangos paplūdimio gelbėtojų vado, telefonas ir racija mūsų 15 minučių pokalbio metu vis pypsėdavo, skambėdavo. "Taip dirbu visą vasarą," - šyptelėjo J. Pirožnikas. "Jūs - Palangos, Lietuvos vasaros sostinės, premjeras," - jam atsakiau. Pagyręs visus savo gelbėtojus, Jonas "Palangos tiltui" prisipažino: "Vis tik labiausiai pasitikiu...


Palangos galerijoje "Ramybė" atidarytos dvi parodos: Šiuolaikinės autorinės juvelyrikos paroda "Simbiozė" ir tapybos paroda "Multivitaminai".


Šią savaitę netilo "Palangos tilto" telefonas: Valstybinė mokesčių inspekcija, pakvietusi po "kovido" mokesčių mokėtojus apsilankyti vietos VMI padaliniuose ir pasirūpinti gyventojų pajamų mokesčiu ir kitomis mokestinėmis prievolėmis, sukėlė palangiškių pasipiktinimo bangą.


Jau šį penktadienį miestas taps dar gyvesnis - bus įjungtas muzikinis fontanas, fontanas miesto aikštėje prie parduotuvės "Maxima" ir fontanas Kastyčio ir Jūratės skvere. "Gegužės vidurys sutampa su kurorto sezono atidarymo švente. Nors jos šiemet dėl koronaviruso nebus, tačiau veikiantys fontanai yra miesto aktyviojo sezono ženklas ir...


Ketvirtadienį, balandžio 9 d., nuotoliniu būdu įvykusiame miesto savivaldybės Tarybos posėdyje Tarybos valdančiųjų konservatorių balsais Rima Narkienė, nebuvo patvirtinta Palangos lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktore, nors anksčiau visi Tarybos komitetai balsavo už jos kandidatūrą. R. Narkienė "Palangos tiltui" sakė, kad toks Palangos Tarybos balsavimas dėl...


Laiškanešiai karantino metu turi labiau suktis: siuntų padaugėjo, be to, laiškanešiai į namus atneša ne tik mėgstamą leidinį, tačiau ir socialines išmokas, kai kam - ir pensijas. "Palangos tiltas" kalbėjosi su "Lietuvos pašto" Palangos skyriaus vadove Modesta Mėliūniene.


Prieš Naujuosius metus visi pajūrio savivaldybių gyventojai, Palangos, Klaipėdos ir Neringos svečiai sulaukė puikios dovanos - nemokamo žurnalo "Lietuvos pajūris" naujausio numerio. Išleistas 8 000 egzempliorių tiražu, tokios apimties (beveik šimto puslapių) nemokamas žurnalas, gimęs kaip Palangos laikraščio "Palangos tiltas" priedas, yra...


A futbolo lygoje rungtyniaujanti Palangos "Palanga" šeštadienį, spalio 26 d., Klaipėdoje 1-0 įveikė vietos "Atlantą."


Žygimantas Šeštokas, "Palangos kuršiai" direktorius: "Komanda pradeda NKL sezoną gerai nusiteikusi" (visą interviu skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas" kitą penktadienį).


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius