Jaunieji futbolininkai lankėsi Estijoje

Treneris Gintaras Kviliūnas, 2011-04-20
Peržiūrėta
413
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Jaunieji futbolininkai lankėsi Estijoje

Palangos miesto Sporto centro berniukų futbolo komanda praėjusį savaitgalį dalyvavo tarptautiniame futbolo turnyre Estijoje „Tartu Cup 2011“.

 

Vaikai ir 10 jų tėvelių bei mamų penktą ryto pajudėjo autobusu į Estiją. Kelionė buvo labai ilga, virš 8 valandų, bet vaikams ši išvyka nepaliko slogių atsiminimų. Vieni žaidė kompiuteriais, kiti snaudė. Atvykus į Tartu, orai pasitiko gana vėsūs ir vėjuoti. Buvome apgyvendinti viešbutyje netoli aikštės, kurioje žaidėme rungtynes.

Apsistojome, įsikūrėme ir išvykome į stadioną žaisti rungtynių. Susitikome su labai stipria Rygos JFC Skonto komanda. Žinoma, bemiegė naktis ir kelionė padarė savo. Pralaimėjome rezultatu 0:3.

Kitas rungtynes, neturėję progos pailsėti, žaidėme su būsimais čempionais „JK Narva“ futbolininkais. Pasipriešinti nesugebėjome ir pralaimėjome rezultatu 1:7.Vienintelį įvartį įmušė Valdas Paulauskas.

Išaušus kitai dienai futbolininkų laukė trejos varžybos. Pirmose susitikome su „FC Nika‘05“ komanda ir labai įtemptoje kovoje pralaimėjome 1:2. Įvartį pelnė Adomas Simė. Po to susitikome su suomių „TuPs“ komanda. Pirmavome rezultatu 2:0, po Ainaro Vaizgėlos ir Valdo Paulausko įvarčių. Bet su vienuolikos metrų baudinio pagalba, paskutinėmis minutėmis suomiai iškovojo lygiąsias, tad rezultatas tapo 2:2. Paskutinėse rungtynėse – sekmadienį, susitikome su Tartu komanda. Visas rungtynes spaudėme varžovus, bet įmušti taip ir nesugebėjome. Rezultatas buvo  0:0. Komandą itin palaikė kartu atvykę tėveliai. Galima sakyti, kad turėjome stiprią savo sirgalių komandą.

Po paskutinių rungtynių grįžome į viešbutį pavargę, bet jau laukė išvyka į Vandens parką. Atsisveikinome su organizatoriais, viešbučiu ir išvykome į vandens pramogas. Vaikai ir tėveliai pailsėjo, atgavo jėgas ir visi išsiruošėme namo į Palangą. Grįžo visi sveiki, nors ir pavargę ir su dar didesniu noru pradėjo lankyti futbolo treniruotes.

Norisi padėkoti Palangos Sporto centrui, kad suteikė mums transportą ir ypatingai tėveliams bei mamytėms, kurie kartu važiavo į kelionę. Padėjo rūpintis vaikais ir labai juos palaikė futbolo aikštėje.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Liepos 4-5 dienomis Kaune esantis Nacionalinės futbolo akademijos manieže vyko vaikų futbolo turnyras „Hegelmann Cup 2020“, kuris sukvietė per 300 jaunųjų futbolo talentų iš Lietuvos.


Jaunieji sporto centro futbolininkai – stipriausi

Palangos SC, „Palangos tilto“ inf., 2016 06 30 | Rubrika: Sportas

Birželio 27 d. Palangos miesto centriniame stadione vyko atkaklios kovos – Lietuvos jaunių U-15 antros lygos futbolo pirmenybių Vakarų ir Rytų zonų finalinio etapo varžybos. Kartu su Telšių FC „Džiugas“, Visagino SC rungtyniavo ir Palangos sporto centro vaikinų, gimusių 2001 m., komanda, treniruojama Gvido Juškos.  


Gruodžio 13-14 dienomis Palangos universalioje sporto arenoje vyko tradicinis kalėdinis vaikų mažojo futbolo turnyras Palangos sporto centro taurėms laimėti. Šis turnyras simboliškai tapo ir pirmosiomis futbolo varžybomis naujojoje arenoje.


Palangos sporto centro jaunieji futbolininkai (treneris Arūnas Macius), gimę 2002–2003 metais, sėkmingai baigė Lietuvos mokinių 2014/2015 metų futbolo 9x9 čempionato Vakarų regiono pirmo rato varžybas.


„Nykštuko“ komanda – vėl salės futbolo čempionai

„Palangos tilto” informacija, 2013 02 14 | Rubrika: Sportas

Praėjusį penktadienį Palangos sporto centro sporto salėje finišavo visą mėnesį vykęs tradicinis atviras salės futbolo mėgėjų turnyras Palangos sporto centro taurėms laimėti. Pirmąją vietą jau ne pirmą kartą iškovojo ir pernai metų čempionų titulą apgynė komanda „Nykštukas“.


„Nykštuko“ komanda apgynė salės futbolo čempionų titulą

„Palangos tilto“, Palangos sporto centro inf. , 2013 02 11 | Rubrika: Sportas

Penktadienį Palangos sporto centro sporto salėje finišavo visą mėnesį vykęs tradicinis atviras salės futbolo mėgėjų turnyras Palangos sporto centro taurėms laimėti. Pirmąją vietą jau ne pirmą kartą iškovojo ir pernai metų čempionų titulą apgynė komanda „Nykštukas“.Penktadienį Palangos sporto centro sporto salėje finišavo visą mėnesį vykęs tradicinis...


Salės futbolo turnyre – ir „Palangos tilto“ komanda

"Palangos tilto" informacija, 2013 01 14 | Rubrika: Sportas

Nuo sausio 17-osios Palangos sporto centro salėje startuoja tradicinės atviros Palangos miesto salės futbolo mėgėjų pirmenybės, kuriose šiemet dalyvaus penkios komandos.


Savaitgalį Palangos sporto centro salėje vyko Kalėdinis tarptautinis vaikų futbolo (5x5) turnyras Lietuvos vidaus reikalų ministro taurėms laimėti. Varžybose dalyvavo aštuonios berniukų, gimusių 2002 metais, komandos iš Lietuvos, Latvijos ir Rusijos. A grupėje žaidusi Palangos sporto centro komanda liko ketvirtoje vietoje.


Jaunieji futbolininkai lankėsi Estijoje

Treneris Gintaras Kviliūnas, 2011 04 20 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto Sporto centro berniukų futbolo komanda praėjusį savaitgalį dalyvavo tarptautiniame futbolo turnyre Estijoje „Tartu Cup 2011“.


Palangiškiai jaunių futbolo turnyre – ketvirti

„Palangos tilto“ informacija, 2010 04 14 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį, balandžio 9-11 dienomis, Žiemos futbolo aikštėje jau 14-tąjį kartą vyko tradicinis  jaunių futbolo turnyras kepyklos „Kimba“ taurėms laimėti. Šiame turnyre dalyvavo septynios komandos, o jaunieji kurorto futbolininkai itin atkakliai siekę pergalės, atsidūrė garbingoje ketvirtoje vietoje.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius