„Judus jaunimas“ atvyksta į Šventąją

Palangos tiltas, 2013-08-01
Peržiūrėta
1320
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Judus jaunimas“ atvyksta į Šventąją

Bendradarbiaujant su „2013-tųjų – Europos piliečių metų“ iniciatyva, Šventojoje vyksiančiame festivalyje „Satta Outside“ bus pastatyta „Judaus jaunimo“ palapinė, kurioje bus galima susipažinti su ES programomis, teikiančiomis jaunimui galimybes įgyti darbo rinkai reikalingų įgūdžių bei patirties studijuojant, dirbant, mokantis ir dalyvaujant savanorystės programose užsienyje.
Kada: 2013 m. rugpjūčio 9–10 d.
• rugpjūčio 9 d. (penktadienį) palapinė bus atidaryta 12-20 val.
• rugpjūčio 10 d. (šeštadienį) palapinė bus atidaryta 12-20 val.

Kur: „Satta Outside“ festivalis, Šventoji
Rasa Bubulytė, atlikėja ir iniciatyvos „Judus jaunimas“ ambasadorė Lietuvoje, atidarys „Judaus jaunimo“ renginį festivalyje „Satta Outside“. Ji papasakos apie studijuojant užsienyje įgytą patirtį bei pasidalins savo įžvalgomis ir paaiškins, kodėl, jos nuomone, jauniesiems europiečiams taip svarbu dalyvauti tokiose švietimo programose.
Palapinėje „Judaus jaunimo“ iniciatyva bus pristatoma įvairiais projektais. Joje atsakinės į klausimus, rodys vaizdo medžiagą, šoks ir ves seminarus projektų, finansuojamų pagal tokias programas, kaip profesinio rengimo programa „Leonardo da Vinci“, mokyklinio ugdymo programa „Comenius“, suaugusiųjų švietimo programa „Grundtvig“, aukštojo mokslo programa „Erasmus“ ir programa „Veiklus jaunimas“ atstovai. Visiems užteks erdvės ir galimybių pakalbėti su bendraamžiais, jau pasinaudojusiais ES finansavimu studijoms ar kitai veiklai užsienyje.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Klientų intensyvesnis profiliavimas įgauna kitokią aptarnavimo kryptį. Tam turėjo įtakos nuo liepos 1 d.  priimtos Užimtumo įstatymo nuostatos, susijusios su darbo ieškančių asmenų statuso nustatymu pagal pasirengimą darbo rinkai. 


Lietuvos ir Europos jaunimui 2022-ieji buvo ypatingi. Visus metus Lietuvoje ir Europoje vyko daugybė renginių ir iniciatyvų, skatinančių atkreipti dėmesį į jaunimo politiką bei drauge spręsti jauniems žmonėms kylančias problemas.


Nacionalinės jaunimo reikalų asociacijos bei Lietuvos savivaldybių asociacijos „Jaunimo parko“ iniciatyva visose Lietos savivaldybėse žaliuos po vieną iš Stelmužės ąžuolo.


Klaipėdos teritorinė darbo birža įgyvendina ESF projektą „Vyresnio amžiaus bedarbių rėmimas“, skirtą padėti 55 metų ir vyresniems darbo ieškantiems asmenims kelti kvalifikaciją, įgyti naujų profesinių gebėjimų ar patobulinti jau turimus.


Praėjusį sekmadienį Palangos jaunimo iniciatyvinė grupė „Aš esu kultūra“ Palangos bendruomenei surengė siurprizą – neplanuotą akciją, kurios tikslas buvo atkreipti Palangos miesto savivaldybės dėmesį į tai, jog Palangoje nėra jaunimo centro.


Palangos Dienos centro jaunimas susibūrė į neformalią jaunimo grupę “Užaugę pajūryje“ ir laimėjo projektą - Interaktyvi kūrybinė dirbtuvė "Bendruomeniškas jaunimas". Projektą finansuoja Palangos savivaldybė.


Praėjusį antradienį, rugpjūčio 12-ąją, pasaulis minėjo Tarptautinę jaunimo dieną. Renginių, skirtų jaunimui, netrūko ir Palangoje. Gražiai ir turiningai į šiuos renginius įsiliejo pernai Palangoje Darbo biržos patalpose duris atvėręs Jaunimo darbo centras, pakvietęs jaunuosius palangiškius į kompleksinį seminarą „Internetinis verslas – teorija ir praktika“.


Europos Sąjungos (ES) iniciatyvų „Judus jaunimas“ ir „2013-ieji – Europos piliečių metai“ atstovai atvyksta susitikti su Lietuvos jaunimu ir supažindinti su studijų bei darbo užsienyje galimybėmis. Susitikimas vyks rugpjūčio 9-10 d. „Satta Outside“ festivalyje, Šventojoje.


Bendradarbiaujant su „2013-tųjų – Europos piliečių metų“ iniciatyva, Šventojoje vyksiančiame festivalyje „Satta Outside“ bus pastatyta „Judaus jaunimo“ palapinė, kurioje bus galima susipažinti su ES programomis, teikiančiomis jaunimui galimybes įgyti darbo rinkai reikalingų įgūdžių bei patirties studijuojant, dirbant, mokantis ir dalyvaujant...


Džiugią žinią iš Vilniaus parvežė Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos šokių studijos „Palangos vėtrungė” šokėjai. Vilniaus nacionaliniame dramos teatre vykusiame IX šalies vaikų ir jaunimo šokių festivalio-konkurso „Norim kilt… 2013” finale palangiškiai iškovojo tris taures skirtingose amžiaus...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius