Ką matote nuotraukoje? Palangos meras Šarūnas Vaitkus tapo neatpažįstamas

"Palangos tilto" informacija, 2020-01-17
Peržiūrėta
1233
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Lietuvos televizijos (LTV) kameros dūzgė Palangoje – naujame LTV projekte „Nepažintas meras“ Palangos miesto vadovas Šarūnas Vaitkus, tikrąja žodžio prasme, išties tapo neatpažįstamas: su barzda, skrybėle.
Projekto sumanytojai skelbia, kad projekte be Š. Vaitkaus dar sutiko dalyvauti 15 kitų savivaldybių merai. Nauja LTV laida – realybės dokumentika apie merus, kurie vienai dienai paliks savo kabinetus ir taps eiliniais gyventojais. Kasdieninės situacijos buvo filmuojamos slaptai, o merai buvo grimuoti ir perrengti. Laidos prodiuseriai sako, kad kai kurių merų neatpažino net tame pačiame aukšte dirbantys kolegos bei giminaičiai.
„Nekasdienė šiandienos patirtis – vienai dienai tapau „neatpažintu meru.“ Buvo išties labai įdomu gatvėje pabendrauti su palangiškiais, neatpažįstančiais manęs, išklausyti jų pastebėjimus bei nuomonę. Džiaugiuosi, kad mūsų miesto gyventojai labai malonūs, draugiškai bendraujantys su bet kokio amžiaus praeiviais. Pagalbos sulaukiau ir Palangos miesto savivaldybėje – administracijos darbuotojai išties nuoširdžiai dirba miesto gyventojų labui.
Ačiū palangiškiams už malonų bendravimą, Palangos miesto savivaldybės administracijos ir „Palangos komunalinio ūkio“ darbuotojams už dėmesį ir pagalbą į juos besikreipiančiam interesantui. Ačiū LRT už nekasdienę patirtį ir galimybę savo miestą pamatyti kito žmogaus akimis,“ – tokį įrašą savo paskyroje Facebook po filmavimo sausio 20-ąją paliko Š. Vaitkus.
Komentatoriai nuoširdžiai stebėjosi neįtikėtinai laidoje atrodančiu Palangos meru.
Paul Martinkus Facebook atsiliepė: „Panašiai darydavo Saddamas Husseinas (buvęs Irako prezidentas – PT). Jis persirengdavo paprastu arabu sunitu, sėsdavo į seną mašiną ir važiuodavo į Bagdado turgų, o ten pirkdavo niekučius ir bendraudavo su eiliniais irakiečiais. Kad ir koks Husseinas buvo blogas, bet šita jo idėja yra superinė, nes tada pamatai kaip realiai gyvena liaudis. Žodžiu, Šarūnai super! Palaikau!“
Tomas Zdanavičius parašė: „Rupūs miltai Va čia tai jėga! Dažniau taip!“
Irena Švanienė: „Tiesiog išmušėte mane iš vėžių. Šitaip įtikinamai paklausėte apie tą aikštelę šunims. O kad ten jūs, nė motais.“
Projekte dalyvavo ir laidose filmavosi Ignalinos, Šakių, Klaipėdos rajono, Palangos, Birštono, Neringos, Kaišiadorių, Trakų, Joniškio, Tauragės ir kitų rajonų savivaldybių merai.
Laida bus parodyta per LTV artimiausiu metu.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Dujų ir biokuro kainoms pasiekus rekordines aukštumas, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus ramina miestelėnus, kad, jeigu šiluma kurorte ir brangs, kol kas neaišku kiek.


Angelų sargų dienos išvakarėse, penktadienį, spalio 1 dieną, profesinės šventės proga visų miesto gyventojų vardu, kurorto meras Šarūnas Vaitkus apsilankė Palangos policijos komisariate ir pasveikino policijos pareigūnus, kasdien sunkiai ir įtemptai dirbančius, kad mes, palangiškiai, šventojiškiai jaustumėmės saugiai.


Valstybės dienos proga Palangos meras Šarūnas Vaitkus su žmona Vilma antradienį, liepos 6-ąją, pakviesti į Prezidentūrą bendravo ir su Ukrainos Prezidentu Volodomyr Zelensky.


Palangos meras Šarūnas Vaitkus antradienį, birželio 22 dieną, kreipėsi į visus Palangos ir Šventosios gyventojus, ragindamas neužmiršti brangiausio turto – savo sveikatos – ir skiepytis nuo koronaviruso.


Giminė – už mylios, o kaimynas – už tvoros. Taip savo įrašą savo Facebook puslapy antradienį, balandžio 6 d., pradėjo Palangos meras Šarūnas Vaitkus. „Šį pastaruoju metu itin aktualų posakį šiandien mums nuotaikingai priminė Klaipėdos rajono savivaldybės meras Bronius Markauskas. Pasirodo, mūsų kaimynai – Klaipėdos rajono savivaldybė...


Iš šeštadienio (sausio 16-osios) į sekmadienį (sausio 17-ąją), prieš pirmą valandą, Palangos rytų daugiabučių kvartale, kuriame dalis namų apšildomi tik elektra, dingo elektros energijos tiekimas. Elektra dingo Klaipėdos pl. 57 name, taip pat dalyje Sodų gatvės ir Vasaros gatvės daugiabučių. Elektros tiekimas po kelių valandų buvo atstatytas tik netikėtą...


Vilniaus miesto savivaldybės valdomų sovietinių poilsio namų Palangoje, Vytauto g. 32, nuomos sutarties su UAB „Baltasis tigras“ pratęsimo svarstymas Vilnaus miesto savivaldybės Tarybos posėdyje prieš pat Kalėdas, gruodžio 23 d., įplieskė žiežirbų, o sostinės meras Remigijus Šimašius net žaibavo: „Kas vyksta su tuo pastatu, nepasikuklinčiau pavadinti, yra...


Lietuvos televizijos (LTV) kameros dūzgė Palangoje – naujame LTV projekte „Nepažintas meras“ Palangos miesto vadovas Šarūnas Vaitkus, tikrąja žodžio prasme, išties tapo neatpažįstamas: su barzda, skrybėle.


Inauguruotas miesto meras Šarūnas Vaitkus

"Palangos tilto" informacija, 2019 06 02 | Rubrika: Miestas

Vakar, vykstant Palangos kurorto sezono atidarymo šventei, iškilmingame renginyje Kurhauze buvo inauguruotas meras Šarūnas Vaitkus. Jo inauguracijos šventė prasidėjo vidurdienį šventomis mišiomis Palangos bažnyčioje. Po to į Kurhauzą susirinkusi naujai išrinktoji Palangos taryba, kviestiniai svečiai, kiti palangiškiai tapo liudininkais...


Gegužės 27 d. visuotiniame asociacijos „Klaipėdos regionas“ narių susirinkime ketverių metų kadencijai išrinktas naujas asociacijos prezidentas, kuriuo tapo Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus. 


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius