Kaip siejasi pardavimai ir žmogiškieji faktoriai?

Palangos tiltas, 2016-09-26
Peržiūrėta
2041
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Dominykas Karpovičius
Dominykas Karpovičius

Šeštadienį Palangoje įvyko konferencija „H Matters“, kuriame verslo koučeriai (ugdomojo vadovavimo specialistai), verslo atstovai atskleidė, kaip sėkmingam verslui yra svarbu individo „žmogiškosios“ pusės pažinimas, kitaip tariant, žmogiškasis faktorius.
„Humanitariniai mokslai ir sėkmingas verslas eina greta“, taip galima trumpai apibūdinti konferencijos pagrindinę mintį.
Apie žmogiškąsias patirtis priimant verslo sprendimus ir šiuolaikiškai auginant organizaciją bei suprantant aplinką dalijosi verslo koučeriai, verslininkai, tarp jų ir kai kuriems palangiškiams pažįstamas Dominykas Karpovičius, kuris yra kelių įmonių, tarp jų ir restorano „Ukrainietiška virtuvė“, savininkas ar bendrasavininkas.
Konferencijoje buvo įdomiai pateikti sprendimo lygmenų pavyzdžiai.
„Krintantys pardavimai ir žmogiškieji faktoriai – itin susiję, nors kartais kai kurie verslininkai to nesugeba identifikuoti“, – kita renginyje nuskambėjusi mintis.

„Palangos tilto“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Lina Jurevičiūtė-Šernauskienė, patyrusi pajūrio architektė, kuri buvo net Valdovų rūmų architektų komandoje, galėjo ir toliau architektūrinius brėžinius braižyti, tačiau pajutusi, kad gyvenime pribrendo laikas kažką nauja išbandyti, – nepaliekant architektūros! – nė akimirkos nedvejojo. „Prisiminiau, kad vaikystėje labai mėgau plaukimą – ne vienose varžybose dalyvavau, tad įstojau į Lietuvos...


Šių metų nekilnojamojo turto (NT) rinka aprimusi daug kur, tik ne pajūryje. Palangos butų pardavimo kreivė kyla aukštyn, rodosi, žmonės tiesiog šluoja naujos statybos butus. Visgi ekspertai pabrėžia: tokia statistika – apgaulinga.


Rinkėjai, planuojantys atvykti balsuoti savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose išankstinio balsavimo dienomis, domisi, kokia tvarka vyksta balsavimo iki rinkimų dienos procesas.


Nekilnojamojo turto rinkoje vidurvasaris yra puikus metas įsivertinti pirmojo pusmečio rezultatus.


21-erių metų Marius Žostautas, prekybos centro „Maxima“ Palangos centre kasininkas-pardavėjas, pateko į didžiausio šalies maisto prekybos tinklo sausio herojų vienuoliktuką – už paslaugumą ir dėmesį klientams. Viena palangiškė nepatingėjo apie jai patikusį „Maxima“ darbuotoją parašyti jam padėką ir nusiųsti ją „Maxima“ vadovybei į...


Ką palangiškiai labiausiai perka karantino metu?


Šeštadienį Palangoje įvyko konferencija „H Matters“, kuriame verslo koučeriai (ugdomojo vadovavimo specialistai), verslo atstovai atskleidė, kaip sėkmingam verslui yra svarbu individo „žmogiškosios“ pusės pažinimas, kitaip tariant, žmogiškasis faktorius. „Humanitariniai mokslai ir sėkmingas verslas eina greta“, taip galima...


Nekilnojamojo turto objektus Palangoje, pasak ekspertų, pastaruoju metu pirkėjai renkasi labai įvairiai. Vieniems didelį vaidmenį vaidina vieta, kitiems – šalia esantis prekybos centras, tačiau vis dėlto didžioji parduodamų būstų dalis yra naudojama nuomai.


Lipdamas savivaldybės laiptais, šnopuoja kaip šernas, pavalgęs pietus „Pas Feliksą“, gadina orą kaip šeškas, bet... apskritai – visai neblogas žmogus, nors tinkamas tik bokso kriaušei daužyti. Spėkite kas toks? Ogi Palangos vicemeras Saulius Simė. Kas dar nori „pavaryt“ ant kurorto vicemero?


Velykos vadinamos pačia gražiausia pavasario švente. Ši šventė yra krikščioniška, tačiau pagrindinis jos simbolis – margutis – krikščionybės paimtas iš pagonybės, kai buvo siejamas su prisikėlimu, nauju gyvenimu. Krikščionys šį simbolį perkėlė į savą religiją, susiedami jį su Jėzaus Kristaus prisikėlimu. Nors...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius