Procedūra, kuri praturtinta grožio eleksyru

Palangos tiltas, 2021-11-26
Peržiūrėta
1421
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Procedūra, kuri praturtinta grožio eleksyru

Kiekvieną dieną mūsų oda yra lengvai paveikiama streso, nemigos, nuovargio, nerimo bei kitų išorinių veiksnių. Bėgant metams galime pastebėti, kaip šie faktoriai paveikia mūsų nuolat kintančius veido bruožus. Kartu su šiuo pokyčiu mažėja ir natūralaus hialurono rūgšties gamyba, kuri atsakinga už elastingos ir gyvybingos odos gyvavimą. Tam, kad nereikėtų gaišti laiko su brangiausiais kremais, rekomenduojama pasirinkti grožio procedūrą, kuri padės susigrąžinti skaisčią veido odą.

Kas yra biorevitalizacija?

Biorevitalizacija yra injekcinė procedūra, kurios metu drėkinami gilieji odos sluoksniai, gerinama veido odos būklė. Šią procedūrą galima laikyti natūraliu gyvybingumo atsistatymu. Biorevitalizacija tapo populiari išties gana seniai - 2001 metais, kai du italų mokslininkai atliko tyrimus su hialuronu bei jo poveikiui odai. Po šio tyrimo buvo pastebėta, kad tų žmonių odos būklė, kurie dalyvavo tyrime, pagerėjo net 40 procentų! 

Šios procedūros metu, po oda yra įleidžiama maža adatėlė, kurios viduje - nestabilizuota hialurono rūgštis. Būtent ši rūgštis, esanti po oda, pradeda skaidytis, o šis reiškinys suteikia puikias sąlygas daugintis fibroblastams, kuriuos galima laikyti lyg jaunystės ląstelėmis. 

Dažniausiai biorevitalizacija atliekama kaklo, veido, dekoltė ir rankų sritimis. Įdomus faktas tas, kad visiškai saugi yra ir paakių biorevitalizacija (žinant, kad ši veido vieta pati jautriausia, tai tik įrodo šios procedūros visišką apsaugą). Šios kūno zonos yra labiausiai veikiamos išorinių veiksnių, todėl bėgant laikui jos suglemba ir papilkėja. Su biorevitalizacijos pagalba, turėsite vėl gyvybingą odą!

Kuo biorevitalizacija yra efektinga?

Hialurono rūgštis yra vienas iš svarbiausių odos komponentų. Kai veido odai pradeda trūkti šios rūgšties elementų, odą tampa vis sunkiau atnaujinti, ji netenka reikiamo kiekio drėgmės, o šie faktoriai sukelia odos išdžiuvimą, suglebimą bei patamsėjimą. Biorevitalizacijos procedūra yra natūrali priemonė padedanti odai iš naujo atsinaujinti, ji pripildoma hialurono rūgštimi, kuri tarsi pažadina užmigusias ląsteles. Biorevitalizacija galima lyginti su hialurono rūgšties injekcijomis, kurios taip pat padeda veido odai vėl gyvuoti! Tiek biorevitalizacijos, tiek hialurono rūgšties injekcijas kviečiame atlikti ten, kur grožis niekada nemiega - https://grozioakademija.lt/paslauga/hialurono-rugsties-injekcijos!

Kokie biorevitalizacijos privalumai?

Tiesa, prieš atliekant vieną ar kitą procedūrą, visada norima žinoti, o koks yra jos tikslas. Jau kaip ir žinote, jog pats pagrindinis privalumas yra odos būklės atstatymas, kurį galima pastebėti po vienos procedūros! Taip pat, biorevitalizacijos procedūra užtrunka nuo 30 minučių iki 1 valandos, todėl daugybės laiko iš jūsų nepareikalaus. 

Tik suleista hialurono rūgštis, pradeda gaminti drėgmę, kuri yra ypatingai svarbi, norint turėti skaisčią veido odą. Reikėtų nepamiršti ir kolageno, kuris kartu su drėgme prisideda prie odos atnaujinimo.

Biorevitalizacijos procedūra turėtų būti aktuali tiems, kurie nori panaikinti raukšleles, pagerinti odos tonusą bei kraujotaką. 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kiekvieną dieną mūsų oda yra lengvai paveikiama streso, nemigos, nuovargio, nerimo bei kitų išorinių veiksnių. Bėgant metams galime pastebėti, kaip šie faktoriai paveikia mūsų nuolat kintančius veido bruožus. Kartu su šiuo pokyčiu mažėja ir natūralaus hialurono rūgšties gamyba, kuri atsakinga už elastingos ir gyvybingos odos gyvavimą. Tam, kad nereikėtų gaišti laiko su brangiausiais kremais...


Įsigaliojus Galimybių pasui, ne vieno kurorto verslo savininkai, ypač grožio paslaugų teikėjai baikščiai dairosi į duris – ar nepasirodys tikrintojai, tačiau, regis, Palangos kirpėjos ir grožio specialistai uoliai laikosi reikalavimų. 


Savaitgalį būsite pajūryje? Tuomet tikrai nesinorės praleisti išskirtinai šį savaitgalį Palangos sporto arenoje vyksiančios mados ir grožio mugės “Design for life”. Praėjusiais metais šimtus mados ir grožio industrijos kūrėjų bei tūkstančius lankytojų subūrusi mugė, šią vasarą skelbia tik vieną datą ir į Palangą atvyksta liepos 3-4 dienomis.


Jeigu kelyje Palanga-Klaipėda-Palanga, gretimoje kelio juostoje, už automobilio vairo išvysite žavią, bet dalykiškai atrodančią moterį, kuri greičiausiai kalbės į ausinuką, gali būti, kad tai – palangiškė Rūta Ūsaitė-Duonielienė, UAB „Žinius“, įmonių apskaitos, finansų valdymo mokymo bendrovės, savininkė ir direktorė, jau skubanti į susitikimą su dar...


Šeštadienį, rugpjūčio 1-ąją dieną Palangą užburs mada ir grožis. Palangos sporto arenoje vyks viena didžiausių, nemokama mados ir grožio mugė „Design for life“. „Design for life“ renginiai Palangą aplanko jau ne pirmą kartą, šią vasarą čia susitiko jau daugiau kaip keli šimtai mados ir grožio industrijos kūrėjų bei tūkstančiai lankytojų, tad...


Gegužės 1-2 dienomis Palangoje buvo patikrintos 6 grožio paslaugų teikimo vietos. Dvejose vietose nustatyti pažeidimai.


Atsidarė naujas grožio salonas Palangoje

"Palangos tilto" redakcija, 2019 10 05 | Rubrika: Miestas

Palangoje, Vėžių g. 22, atsidarė naujas grožio salonas “Atalėja". Atliekamos tokios procedūros: manikiūras/pedikiūras,makiažas,veido bei kūno procedūros,gydomieji masažai,mezoterpija,injekcijos,lūpų putlinimas,permanentinis makiažas,blakstienų priauginimas, blakstienų laminavimas, antakių korekcija bei depiliacijos vašku.


Susiruošėte liepos 6-ąją praleisti pajūryje? Tuomet Jus tikrai suvilios Palangos Sporto arenoje, Sporto g. 3, vyksiantis išskirtinis renginys – mados ir grožio mugė ,,Design for life’’. Liepos 6 dieną, nuo 12 iki 20 val., geidžiamiausioje vasaros sostinėje, Palangoje, vyksianti mugė po vienu stogu suburs virš 100 prekės ženklų iš visos Lietuvos ir...


Prieš keletą metų Palangoje duris atvėrė jauki oazė – grožio salonas „Sakura“, pakylėjęs viso kurorto grožio paslaugų kokybę laipteliu aukštyn. Klientai greitai įvertino čia skleidžiamą šiltą, atpalaiduojančią atmosferą, komfortą, pagarbų bendravimą bei meistrų profesionalumą.


Šiluma, kuri laužo kaulus

Šarūnas VAITKUS, 2009 02 06 | Rubrika: Miestas

Sąskaitos už šildymą yra ta veiklos rūšis, kuri mirtinai reikalauja, kad mūsų vyriausybė, savivaldybės ir gyventojai dirbtų petys į petį. Gruodžio mėnesį Palangoje senos statybos daugiabučių namų gyventojai, turintys apie 60 kv. metrų ploto būstą, už šilumą privalėjo sumokėti daugiau nei pusšešto šimto litų. Esant ekonominiam sunkmečiui, kai mus visus slegia kreditų našta, neramumai dėl darbo...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius