Palangoje karantino pradžioje ypač smukę saldumynų ir prezervatyvų pardavimai balandį šoktelėjo

Linas JEGELEVIČIUS, 2020-04-17
Peržiūrėta
1744
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Ką palangiškiai labiausiai perka karantino metu? 
Ernesta Dapkienė, „Maximos“ komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktorė, „Palangos tiltui“ sakė, kad nuo kovo 16 dienos, kai Lietuvoje įsigaliojo karantinas, iki balandžio 13 dienos, pagal pardavimų duomenis Palangos parduotuvėse perkamiausios prekės buvo šios: varškės produktai, pienas ir pieno gėrimai, šviesusis alus, sūriai, vanduo, bandelės, jogurtai, vištų kiaušiniai, sausainiai, obuoliai, citrusiniai vaisiai, kava ir fasuota švieži paukštiena.
Palyginti su pirmomis dviem kovo savaitėmis (kovo 2-15 d.), Palangoje karantino metu (kovo 16-29 d.) labiausiai išaugo šių prekių pardavimai: kūdikių žindukų ir buteliukų, ledų, melionų, statybos, remonto ir santechnikos įrankių, medicinos prekių, kremų, velykinių saldumynų, veganiškos ir šaldytos konditerijos, augalų priežiūros prekių pardavimai.
Anot pašnekovės, tuo metu nuo kovo 30 iki balandžio 13 dienos, palyginti su pirmomis karantino savaitėmis, klientų pirkimo tendencijas dar labiau veikė artėjančios Velykos ir šiltėjantys orai.
„Pirkėjai savo krepšelius pildė velykiniais saldumynais, sodo-daržo įrankiais ir priedais, saldumynais su žaislais, progine Velykų atributika, augalais, krienais, kiaušiniais, marinatais, ikrais, greito paruošimo desertais ir ananasais,“ – sakė E. Dapkienė.
Analizuojant alkoholio, saldumynų ir prezervatyvų pardavimo kiekių pokyčius pastebima, kad kovo 16-29 d. lyginant su kovo 2-15 d., visų šių kategorijų pardavimai krito. Saldumynų pardavimai mažėjo 44 proc., alkoholio – 21 proc., o prezervatyvų – 49 proc. Tačiau šių kategorijų pardavimų didėjimas pastebimas lyginant savaites nuo kovo 30 ir balandžio 13 d. su kovo 16-29 d. Atitinkamai saldumynų pardavimai augo 2,5 karto, alkoholio – 10 proc., o prezervatyvų – 6 proc.
„Galima atkreipti dėmesį, kad karantino metu žmonės Palangoje daugiau dėmesio skiria savo laisvalaikiui. Tai rodo išaugę knygų, siuvimo ir mezgimo reikmenų, sporto, laisvalaikio ir turizmo prekių pardavimai,“ – sakė E. Dapkienė.

 

 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Nekilnojamojo turto rinkoje vidurvasaris yra puikus metas įsivertinti pirmojo pusmečio rezultatus.


Moterys ir grožio priemonė, ta – neatsiejamas duetas. Ir tikrai, ši tema yra viena iš tų, kuria dailiosios lyties atstovės galėtų kalbėti valandų valandas. Kai kalbame šia tema, aktualu viskas – ne tik naujausios tendencijos ar naujausios priemonėms, bet ir nepamirštami ir reikalavimai gaminiams. Galima tik pasidžiaugti, kad vis daugėja merginų bei moterų, kurios grožio gaminiams kelia ypač...


Tuščia kalbėti, bet 2020-ieji dėl koronaviruso pandemijos ir karantino buvo slogūs ar net košmariški. Kita vertus, jie parodė kiekvieno mūsų ir mūsų visų širdžių gelmę, atsparumo ir atkaklumo lygį. Akivaizdu, kad per antrąją karantino bangą rudenį ir žiemą esame gerokai labiau prisitaikę. Kai rašau šias eilutes, pirmieji medikai šalyje yra skiepijami nuo COVID-19. Iki naųjų metų pabaigos...


Gerumo niekada nebūna daug, o ypač šiuo slogiu karantino metu. Tačiau būrys Palangos veiklių ir energingų geradarių moterų, susivienijusių į Palangos LIONS moterų klubą, skuba daryti stebuklus – didesnius ir mažesnius. Tiems, kuriems jų labiausiai reikia. „Palangos tiltas“ kalbėjosi su Palangos LIONS prezidente Raimonda Mitkuviene.


Kaip "Palangos tiltą" informavo "Maximos“ komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktorė Vilma Drulienė, analizuojant visą karantino laikotarpį Palangoje nuo kovo 16 dienos iki gegužės 12 dienos ir lyginant jį su tokiu pačiu laikotarpiu pernai, pastebima, kad saldumynų pardavimai sumažėjo 33 proc., prezervatyvų – 45 proc., o alkoholio nuperkama 25 proc....


Ar galima suderinti griežtas dėl COVID-19 pandemijos įvesto karantino taisykles, įsigaliojančią naują laisvesnę tvarką ir... pavasario malonumus? Visi būsime saugūs ir galėsime mėgautis atnaujinta ar nauja veikla, jeigu laikysimės karantino laikotarpiu nustatytų taisyklių ar dėl karantino lengvinimo įsigaliojančios naujos tvarkos – teigia Palangos visuomenės sveikatos specialistės.


Kaip "Palangos tiltą" informavo Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, praėjusį savaitgalį Palangoje vykdytos prevencinės priemonės viešose miesto erdvėse, prie didžiųjų prekybos vietų, dėl karantino sąlygų laikymosi, priemonių metu surašyti 6 administracinio nusižengimo protokolai pagal LR ANK 45 str., numatantį atsakomybę už karantino reikalavimų...


Ką palangiškiai labiausiai perka karantino metu?


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Šeštadienį Palangoje įvyko konferencija „H Matters“, kuriame verslo koučeriai (ugdomojo vadovavimo specialistai), verslo atstovai atskleidė, kaip sėkmingam verslui yra svarbu individo „žmogiškosios“ pusės pažinimas, kitaip tariant, žmogiškasis faktorius. „Humanitariniai mokslai ir sėkmingas verslas eina greta“, taip galima...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius